Mlade mame

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Ima li bolljeg sex-a nego sa nekom mladom mamom?
Jeste li nekad sevnuli neku mladu mamu?
Evo o čemu se radi:
Matore mame odmah odpisujemo jer su matore.
Mlade mame su iskusne, kroz svašta su prošle, tačno znaju šta hoće i šta im prija i šta prija partneru.
Tinejdžerke ( 18+, jer one mlađe to ne rade, zar ne? :D ) se brinu da nije preveliki ili da li će im biti dovoljno veliki, šta će im reći drugarica, stalno nešto experimentišu, a ne znaju šta bi.
Da čujemo šta misle narodne mase.........(naši poštovani forumaši & forumašice) (:D
 
Ima li bolljeg sex-a nego sa nekom mladom mamom?
Jeste li nekad sevnuli neku mladu mamu?
Evo o čemu se radi:
Matore mame odmah odpisujemo jer su matore.
Mlade mame su iskusne, kroz svašta su prošle, tačno znaju šta hoće i šta im prija i šta prija partneru.
Tinejdžerke ( 18+, jer one mlađe to ne rade, zar ne? :D ) se brinu da nije preveliki ili da li će im biti dovoljno veliki, šta će im reći drugarica, stalno nešto experimentišu, a ne znaju šta bi.
Da čujemo šta misle narodne mase.........(naši poštovani forumaši & forumašice) (:D

samo da pitam, do koliko godina su mlade mame, a od koliko matore? da znam di da se upisem na listu cekanja...:lol:
 
Ima li bolljeg sex-a nego sa nekom mladom mamom?
Jeste li nekad sevnuli neku mladu mamu?
Evo o čemu se radi:
Matore mame odmah odpisujemo jer su matore.
Mlade mame su iskusne, kroz svašta su prošle, tačno znaju šta hoće i šta im prija i šta prija partneru.
Tinejdžerke ( 18+, jer one mlađe to ne rade, zar ne? :D ) se brinu da nije preveliki ili da li će im biti dovoljno veliki, šta će im reći drugarica, stalno nešto experimentišu, a ne znaju šta bi.
Da čujemo šta misle narodne mase.........(naši poštovani forumaši & forumašice) (:D

e naročito brinu šta će im reći drugarica, to je zaista od presudnog značaja.
:manikir::manikir::manikir:
 
meni nista lepse nego kad vidim neku majku sa detetom... dok seta... sedi... bilo gde... nekako... sam taj prizor je lep... vidis kako iz nje izbija neka sreca, opipljiva skroz... i kako je vazna jer zna da ima nesto sto je posebno... nekoga o kome ona brine... celu nju mozete videti kroz tu bebu... i sav onaj ponos, kad neko pridje detetu i kaze kako je beba lepa, ili se nasmeje u prolazu... divno je gledati ih... i uzivati u tome... podsete te koliko je zivot lep... kao sto ce biti divno tako gledati zenu koja ce meni biti draga, sa jos nekim malim, meni dragim bicem... ako ikada budem imao toliko srece... tada vise nista drugo nece biti vazno... i sve ce ovo imati smisla...
 
Ima li bolljeg sex-a nego sa nekom mladom mamom?
Jeste li nekad sevnuli neku mladu mamu?
Evo o čemu se radi:
Matore mame odmah odpisujemo jer su matore.
Mlade mame su iskusne, kroz svašta su prošle, tačno znaju šta hoće i šta im prija i šta prija partneru.
Tinejdžerke ( 18+, jer one mlađe to ne rade, zar ne? :D ) se brinu da nije preveliki ili da li će im biti dovoljno veliki, šta će im reći drugarica, stalno nešto experimentišu, a ne znaju šta bi.
Da čujemo šta misle narodne mase.........(naši poštovani forumaši & forumašice) (:D
E, mojne da nam iznosiš svoja zapažanja više.
Po čemu neka "mlada mama", devojka mojih godina zna više od mene šta njoj i partneru prija u seksu i šta hoće? Samo zato što ima dete, wtf?
 
meni nista lepse nego kad vidim neku majku sa detetom... dok seta... sedi... bilo gde... nekako... sam taj prizor je lep... vidis kako iz nje izbija neka sreca, opipljiva skroz... i kako je vazna jer zna da ima nesto sto je posebno... nekoga o kome ona brine... celu nju mozete videti kroz tu bebu... i sav onaj ponos, kad neko pridje detetu i kaze kako je beba lepa, ili se nasmeje u prolazu... divno je gledati ih... i uzivati u tome... podsete te koliko je zivot lep... kao sto ce biti divno tako gledati zenu koja ce meni biti draga, sa jos nekim malim, meni dragim bicem... ako ikada budem imao toliko srece... tada vise nista drugo nece biti vazno... i sve ce ovo imati smisla...

divi ovog idealiste :)))
iduci vikend sam u bgu idemo da pijemo pivo :)))
 
e slažem se sa svima da je sve to njesra i fantazija i to
ali
primetila sam da se ljudi lože na to jako
jednom je zbog nekog nesporazuma jedan mislio da ja imam bebu
i ne biste verovali.. mislim i kad sam razjasnila nesporazum taj se i dalje držao te slike mene kao mame i... nemam pojma.. izgledao jako naložen na to. mislim više nego na mene samu.
=I
 

Back
Top