Kvalitetna farba za kosu

Pošto si crna-moraćeš da izvlačiš bar pramenove blašem da bi išta upalilo.
Nemoj da te iko laže(posao mi je bio da menjam recepture farbi) sve boje imaju amonijak, tako da je samo pitanje koja ti tj čija ti farba najmanje gori kosu. Moja mala preporuka ti je da obavezno koristiš krem hidrogen-ima sastojaka koji malo štite.
ps.ukoliko imaš crveni pigment-ko ja ,nemoj probati plave nijanse nikako-jer nemaš pojma kako se ružno plava presijava na crveno.
ps2.Ako imaš poverenja u frizerku dozvoli njoj da bira boju, mada su uglavnom najbolje nijanse koje ona sama napraviod 2-3-boje-natrajnije su.
 
Ivabg:
Goscica:
A da ima kod nas da se kupi stalno? Sta preporucujete, koju firmu? Hvala!
"Garnier-Natea"-ja je kupujem u parfimeriji u sred "C-marketa"...odlicna,posebno plava...
Bicu bezobrazna pa cu dopuniti ovu temu sa jos dva pitanjca koja se odnose na sve:
A da li se vi farbate sami/kod kuce ili u salonu? Kakve su prednosti/mane prve a kakve druge varijante?
Za plavu ali bas dobru plavu boju preporucujem Koleston Wella 12\81 i 12\89.Pola pola...divna proverena boja.
farbam se u salonu ali se desi i da me nekada u nedostatku vremena ofarba drugarica sto u mom slucaju nije problem jer mazem samo izrastak.farba stoji mi se lepo istracamo ali muke nastaju kod pranja.Mrzim da ispiram farbu preko kade a svi koji su to radili znaju o cemu govorim.A posebno sto nakon toga nemam frizuru nego mi opet sledi odlazak u salon i feniranje sutra dan.
zaboravila sam da kazem da uz onu kombinaciju ide 9%hidrogen ako naravno niste crnka,vec neka umerena brineta.
Prednost je svakako farbanje u salonu.Opustis se i uzivas...
 

Back
Top