Zasto zene vise cine muskarcima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste primetili da bi veci broj zena povecao sise, a puno manje muskaraca bi povecalo kitu zbog zene?

A sta mislite tek da neka zena trazi od svog decka da si poveca troduplo jaja koliko bi njih malo to ucinilo.

Sta mislite zasto je to tako?
 
evo zasto:
 

Prilozi

  • razlikavy8.jpg
    razlikavy8.jpg
    21,7 KB · Pregleda: 11
kao i za sve druge stvari i sise zene ne povetjavaju zbog mushkaraca nego zbog sebe..ali ce naravno reci suprotno
jako jako samozivi stvorovi koje kad i neshto chine kao fol za druge rade to samo ako i za njih tu ima neshto
oIo

cekaj malo...il ti ne kontas zene ili...
kad ce to zene... "reci suprotno"...??? :eek:
pa skoro svaka ce ti reci npr. "ja to zbog...samopouzdanja...bla, bla..."
i tako to...tj. zbog radi sebe :)
 
kao i za sve druge stvari i sise zene ne povetjavaju zbog mushkaraca nego zbog sebe..ali ce naravno reci suprotno
jako jako samozivi stvorovi koje kad i neshto chine kao fol za druge rade to samo ako i za njih tu ima neshto
oIo
A otkad to žene govore da rade stvari zbog vas? :eek:
To je, u krajnjoj liniji, suviše unižavajuće za naš ego koji se ionako pohranjuje ovakvim glupostima. Izgleda da ali manijakalna kupovina nije odraz ega za ulepšavanjem izgleda već psihički problem. Hormoni i to...
Čak nema mnogo veze ni sa kompleksima, više je odraz sveopšte izbedačenosti i nezadovoljstva svojim životom...
 
kao i za sve druge stvari i sise zene ne povetjavaju zbog mushkaraca nego zbog sebe..ali ce naravno reci suprotno
jako jako samozivi stvorovi koje kad i neshto chine kao fol za druge rade to samo ako i za njih tu ima neshto
oIo
kako si lupio i ostao ziv...zena nikad nece reci da nesto radi zbog muskarca cak i ako to radi....:neutral: neke to rade jer vole da im se bulji u sise a neke jer im dize samopouzdanje i tako se osecaju sigurnije ako su im male a to im kao bitno da zsenstvenost...ili sta god :roll:

ko o cemu baba o ustipcima...a posle kao nisam ja...:neutral:
 
kako si lupio i ostao ziv...zena nikad nece reci da nesto radi zbog muskarca cak i ako to radi....:neutral: neke to rade jer vole da im se bulji u sise a neke jer im dize samopouzdanje i tako se osecaju sigurnije ako su im male a to im kao bitno da zsenstvenost...ili sta god :roll:

ko o cemu baba o ustipcima...a posle kao nisam ja...:neutral:

A otkad to žene govore da rade stvari zbog vas? :eek:
To je, u krajnjoj liniji, suviše unižavajuće za naš ego koji se ionako pohranjuje ovakvim glupostima. Izgleda da ali manijakalna kupovina nije odraz ega za ulepšavanjem izgleda već psihički problem. Hormoni i to...
Čak nema mnogo veze ni sa kompleksima, više je odraz sveopšte izbedačenosti i nezadovoljstva svojim životom...

cekaj malo...il ti ne kontas zene ili...
kad ce to zene... "reci suprotno"...??? :eek:
pa skoro svaka ce ti reci npr. "ja to zbog...samopouzdanja...bla, bla..."
i tako to...tj. zbog radi sebe :)

normalno da necete reci direkno ali pasivna agresivnost kao shto je u nekim citiranim postovima vetj demanstrovana odradi sama svoje-u prevodu ne zbog nas ALI krivo je drushtvo (koje je naravno mushko) shto zaludele curke bombarduje od malena pa one jadne misle da moraju da bi se dopale,sebi,drugima,bile same sebi bolje,bla bla..."ali ja naravno sam samosvesna i nebi nikad ali i one koje oce to zbog mushkaraca kroz drushtveni uticaj"
znachi,uvek kao fol zbog drugog ili zbog necheg drugog a naravno nikad zato shto one tako zele i tako im bolje....tako da opet dodje da jestezbog mushakaraca:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top