Da li biste se preselili zbog ljubavi?

Đole iz Bačku Palanku

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
300
Eve ima vas Đole nešto priupita. Nije bitno ni ko niti šta samo mi recite da li biste se preselili u drugi grad zbog nekoga do koj vam je stalo? Još važnije da li ste to učinili? I još važnije kako biste reagovali ako vi taj neko kaže da mu ne posvećujete dovoljno pažnju? A vi ste tu došli zbog njega/nje. Đole ima taka iskustva. Da vi čujem.
 
Eve ima vas Đole nešto priupita. Nije bitno ni ko niti šta samo mi recite da li biste se preselili u drugi grad zbog nekoga do koj vam je stalo? Još važnije da li ste to učinili? I još važnije kako biste reagovali ako vi taj neko kaže da mu ne posvećujete dovoljno pažnju? A vi ste tu došli zbog njega/nje. Đole ima taka iskustva. Da vi čujem.

pa treba to uraditi ako je neizbezno i jedina opcija da budu zajedno a ako je bas ljubav i tako to, zamalo jednom to da uradim ali smo se bili razisli pre te odluke i tako

Treba da se vidi kome je manja frka zbog profesije ili skolovanja pa taj da se seli (on ili ona)
 
Poslednja izmena:
M'da, ovo ti je najbolji scenario za sopstvenu propas'. Praviti tako radikalne korake u fazi nafixanosti zaljubljenoscu je ravno stavljanju omce oko vrata. Posle se pitaju ljudi sto ima toliko razvoda...
Rekli su ljudi: sto je brzo, to je i kuso.

pa ne znam to sve zavisi kaki su ljudi
meni se cale i keva odma nesto na brzaka ozenili, mijenjeli su razna mjesta stanovanja a sestra je napustila odlicno placen posao, kontinent i udala se i otisla u totalnu neizvjesnost. i po tom pitanju znam za veoma pozitivna iskustva..nego bez ljutnje ali ljudi u bg su poprilicno syebanog mozga al nisu oni krivi kriv je sloba :))) missim mogo bi ovo malo detaljnije da obrazlozim ali ne znam kolko bi to bilo pametno :)
 
pa ne znam da li bih isla iskreno
ako oce da me vodi u neko selo gde cu morati da se brinem o svinjcu i kravama npr i gde nema drugih mogucnosti da se zaposlim,da zivim zivot na koji sam navikla itd onda ne bih isla.ebes ti tu ljubav ako cu ja jedini svoj zivot da podredim nekome i necemu i da budem nesrecna dok sam ziva.

ako mi se na drugom mestu pruzaju mogucnosti,odgovara nacinu zivota koji vodim i to sve i ako je to neka ozbiljna veza onda mozda i bih.
 

Back
Top