Shta?

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
daklem, dragi moji i drage moje,

shta ne biste nikad uradili, shto se tiche ljubavno-sexualnih odnosa?

evo ja cu npr, palo mi na pamet..
nikad ne bih uchestvovala u grupnjaku, znate ono, svi se ebu u jednoj prostoriji, a vi medju njima..
ahh scary..ima li shta gore?
A IMA!!! redaljka!!:eek: nikad ne bih to, shta god znachilo, zvuchi morbidno..
onda, ne bih nikad s vishe devojaka i mushkarcem..bljuv..kakav je to mushkarac koga ne moze jedna da zadovolji?? :eek:'
 
jao ej trebala si da suziš pitanje na seksualne
jerbo
u ljubavnim ne bi nikme dala da mi gazi dostojanstvo oduzima želje blablabablabla
 
daklem, dragi moji i drage moje,

shta ne biste nikad uradili, shto se tiche ljubavno-sexualnih odnosa?

evo ja cu npr, palo mi na pamet..
nikad ne bih uchestvovala u grupnjaku, znate ono, svi se ebu u jednoj prostoriji, a vi medju njima..
ahh scary..ima li shta gore?
A IMA!!! redaljka!!:eek: nikad ne bih to, shta god znachilo, zvuchi morbidno..
onda, ne bih nikad s vishe devojaka i mushkarcem..bljuv..kakav je to mushkarac koga ne moze jedna da zadovolji?? :eek:'

to isto plus sa zenom i plus kakenje i piskenje i sve to sa wc-om sto ima i plus nikad ne bih dozvolila da mi lize a da prvo ne opere zube i plus da izgrgenja grlo onom plavom vodicom i tako nesto jos seticu se:lol:
 
parka, pa mislim i ono kad si u ljubavi s nekim, a on bi hteo da orgija i tako..ne znam jel me razumete..

ma da, nego ovako lako može da sklizne u emocionalne sfere

enivejz, ja mislim da ne bih mogla sa još jednom (ili više, ebeš ga) devojkom
iz više razloga, od kojih je valjda taj što me devojke ne privlače dovoljan =)
al zato ne znam dal bi mi i koliko smetala obrnuta situacija =D
 
pa ne nego gde je poenta još jedne devojke?
mislim ja tu osim nekog.. hm.. hranjenja sujete ili čega već ne vidim šta je muškarcima tako bitno...
sve što mogu da mu rade dve može i jedna.
osim evtl da se ljube i da mu puši u isto vreme ili.. pa izgleda da jednostavno nisam dovoljno maštovita u tom pravcu =I
 
gledao sam neke slike kod ljudi sa kojima sam odrastao... tada me je bilo sa njima... stalno... kasnije, kako je vreme odmicalo, sve me je manje i manje... u njihovim zivotima... na slikama... al' to je i ocekivano... zivot ti odnese nesto, al' ti i donese mnogo drugih stvari... nesto sto nikad ne bismo mogli da imamo da smo ostali tu gde jesmo... i da nismo bili dovoljno hrabri da ispratimo trenutak... a mogli smo... istina je da nikad ne mozes da odes previse daleko... da ponovo ne mozes da nadjes put nazad... i vratis se stariji... jednom... osim ako to ne zelis... sve ce jednom biti jasno... al', ne jos... ima jos uvek toliko toga za videti...
 
Poenta jos jedne devojke ja stoi nisi mogao da se odlucis.
Salim se... valjda je poenta da se i one svidjaju jedna drugoj?

Nisam probao, a posto mi to nije fantazija nisam ni jurio.
 
Poenta jos jedne devojke ja stoi nisi mogao da se odlucis.
Salim se... valjda je poenta da se i one svidjaju jedna drugoj?

Nisam probao, a posto mi to nije fantazija nisam ni jurio.

pa onda je to na neki način i stvar voajerizma?
eto, to je krajnje ono što sam ja uspela da smislim triput ura za mene =I
 

Back
Top