Imam!

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
pošto smo nabrojali sve što nam fali,šta smo poželeli,a nemamo,koga mrzimo,koga smo zneverili,hajde da vidimo,šta to imamo,a možda smo potcenili,dok smo tražili ono što nemamo.

ja imam gomilu zabavnih ljudi oko sebe,koji možda nisu pravi prijatelji,ali kao takvi mi odgovaraju.
imam zdravlje,nikad nisam bolesna.
imam dovoljno mašte da mi nikad ne bude dosadno.
 
IMAM!
IMAM_K1.JPG
!
plural ائمة A'immah‎, Persian: امام) is an Islamic leadership position. Often the leader of a mosque and the community. Similar to spiritual leaders, the imam is the one who leads the prayer during Islamic gatherings. More often the community turns to the mosque imam, if they have an Islamic question. In smaller communities an imam could be the community leader based on the community setting.
http://en.wikipedia.org/wiki/Imam
 
Imam mnogo vise toga no sto nemam ,pa sam zadovoljna, a ako cemo da se hvalimo :D imam dete koje je ispalo daleko bolje no sto mi je ikad palo na pamet da ce biti-u svakom pogledu, imam solidno zdravlje, zdravu porodicu, lep posao sa finim kolegama, par prijatelja dobrih i najbolju prijateljicu, mnogo dobre i vesele dece oko sebe cesto, par kg vise, dosta lepih uspomena i..divnu buducnost ako sve ostane tako- ne mora bolje :)
p.s. Imam najlepsi pogled na izlazak i zalazak sunca i skoro ceo grad iz stana...
 
Poslednja izmena:
Milice, maaatora, that's the spirit! :D

Imam srce i oci, i vidljive i nevidljive. Imam i mozak i ruke i osmeh.
Imam prijatelje i porodicu sa kojima ih delim.
Imam srece. :)
 

Back
Top