Хоћемо ли и на усвајање овог Закона ... Бр.2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mar_comm

Elita
Poruka
24.456
Пошто је прва,
а иначе врло посећена тема доживела неславан свршетак ...

Ланци, катанци ...
А ми већ скоро 20 година живимо у либералној демократској републици ...
Укинуте су све стеге цензуре (осим газдинских) ...

Ајд' да наставимо где се стало ...

Дакле, јесте ли за либерализацију хомосексуализма (и свих других, до сада непримерених, традицији непознатих, понашања појединаца) или сте против тога ...

АЈМО, АЈДЕ ...
 
Ма колико покушавао да будем "у складу са временом и променама које то време носи",
ипак не могу замислити да ми син или кћи саопште да су хомосексуално опредељени и још да након тога задржим пређашњи однос према њима ...

Назовите ме како год хоћете, али тако нешто једноставно не могу прихватити ...

Далеко од тога да више не бих волео своје дете, али ми "партнер/ка" никада у кућу не би ушли, нити бих ја икада у њихову кућу ушао ...

Себе бих осуђивао и никога другог ...

Фарсе, политичке пароле о слободи и једнакости у свему,
падају у тренутку када се то деси било коме од нас ....

Не будите лицемерни ....
 
ипак не могу замислити да ми син или кћи саопште да су хомосексуално опредељени и још да након тога задржим пређашњи однос према њима ...

Konkretno zasto? Sta bi toliko promenilo tvoje rodjeno dete u tvojim ocima, znajuci da je u pitanju samo seksualno opredeljenje i nista bitno?
 
Zamisli mozda covek hoce unucad.................
ali,sta je to..................zar je to danas uopste bitno,
a ni nije bas moderno:roll:

I zato sto mozda nece imati unucad, covek vise ne treba da voli svoje dete ili da ga posmatra drugacije na bilo koji nacin, samo na osnovu seksualnog opredeljenja?
da li je dete homoseksualac ili lezbijka losiji covek zbog toga, zagadjuje li okolinu, postalo je neprijatelj? sta je vama, ljudi?
 
Дакле, јесте ли за либерализацију хомосексуализма (и свих других, до сада непримерених, традицији непознатих, понашања појединаца) или сте против тога ...


Molim cenjenog postavljača da pojasni ovo, pošto se zakoni i definicije ne odnose na njegove paušalne zaključke... Hvala.
 
На ову тему сам већ све рекао на теми која је закључана... једино овог пута желим да поставим обавештење из разлога што сам данас гледајући седницу Парламента видео да је један потпредседник (не знам из које странке) ОПОМЕНУО говорника из посланичке групе СРС зато што је употребио реч ПЕДЕР.
Како заиста почињу да ме нервирају потпуно необразовани а при свему томе и примитивни људи у вези поменутог случаја објашњење је:


педераст (грч. pais, paidos дечак, epastes љубитељ, љубавник),педерhttp://www.vokabular.org/?search=pederast&lang=sr-lat
човек који осећа полни нагон према особама истог пола; уп. хомосексуалац.


педерастија (грч. paiderastia љубав према дечацима)
противприродна полна страст према истом полу, нарочито мушкарца према мушкарцу; уп. хомосексуалитет.


хомосексуалац (гр. исти, л. sexualis сполни),
мушкарац који осећа полни нагон према мушкарцу, уп.педераст,педерастија

*****************************************************

Дакле, потпуно је легитимно и истозначно ако неко употреби реч педер-педераст или хомосексуалац.
 
I zato sto mozda nece imati unucad, covek vise ne treba da voli svoje dete ili da ga posmatra drugacije na bilo koji nacin, samo na osnovu seksualnog opredeljenja?
da li je dete homoseksualac ili lezbijka losiji covek zbog toga, zagadjuje li okolinu, postalo je neprijatelj? sta je vama, ljudi?
Svaki covek zivi za svoju familiju,i raduje se za nju
za svoju decu ,i njegovu decu,to je normalno,
i to je od uvek bilo.
Dva pedera ne mogu nikad da osnuje familiju,
mogu da usvoje dete,ali to nije to,
a i usled niskog nataliteta i porasta broja homoseksualaca,
to nece biti ni moguce.
Znaci kad se dva pedera vencaju,tu se zatvara krug,
i zavrasava se prica.Oni jednostavno vise ne zive ni za koga,
oni zive samo za sebe i svoja zadovoljstva,
a to je sebicnost,i zbog toga jesu losiji ljudi,
uz to ce svoju sebicnost na kraju platiti visokom cenom,
a to je samoca,bez svog potomstva ostajace i umirace sami za sebe,
bas kao sto su i ziveli.
Eto zbog toga je valjda Bog stvorio to sto je stvorio,
a ne Adama i Adama
 
Svaki covek zivi za svoju familiju,i raduje se za nju
za svoju decu ,i njegovu decu,to je normalno,
i to je od uvek bilo.
Dva pedera ne mogu nikad da osnuje familiju,
mogu da usvoje dete,ali to nije to,
a i usled niskog nataliteta i porasta broja homoseksualaca,
to nece biti ni moguce.
Znaci kad se dva pedera vencaju,tu se zatvara krug,
i zavrasava se prica.Oni jednostavno vise ne zive ni za koga,
oni zive samo za sebe i svoja zadovoljstva,
a to je sebicnost,i zbog toga jesu losiji ljudi,
uz to ce svoju sebicnost na kraju platiti visokom cenom,
a to je samoca,bez svog potomstva ostajace i umirace sami za sebe,
bas kao sto su i ziveli.
Eto zbog toga je valjda Bog stvorio to sto je stvorio,
a ne Adama i Adama

Kako da ne.Zive samo za sebe i vole se medjusobno, ili to mozda nije dovoljno zato sto nece biti male Srpcadi koju valja spremati u vojsku, jesi li na to mislila?
 
Себе бих осуђивао и никога другог ...

Фарсе, политичке пароле о слободи и једнакости у свему,
падају у тренутку када се то деси било коме од нас ....

Не будите лицемерни ....


Zasto bi osudjivao sebe, kad se i ne zna tacno zasto je neko homoseksualac a neko ne?
Upravo zato sto niko ne zna da li ce jednog dana njegovo dete da mu saopsti da je gej,
ne zelim da ih na bilo koji nacin osudjujem i zelim da budu zasticeni od svake diskriminacije i maltretiranja...
jer necu da eventualno moje dete neki primitivni dziber maklja po ulici....
 
Poslednja izmena:
Da ih ne pustimo oni ne bi. Bas bih videla sto bi zakon ostao na snazi da se narod skupi kao 5.10.

нема више сакупљања,народ је разочаран и немоћан пред тоталним уништењем нације.нема више снаге да се бори ни против абортуса ни против хомосексуалаца.5 октобар су изиграли ово сад је срамота и брука,још да прогурају закон о сектама,и почиње масовно исељавање из земље
 
нема више сакупљања,народ је разочаран и немоћан пред тоталним уништењем нације.нема више снаге да се бори ни против абортуса ни против хомосексуалаца.5 октобар су изиграли ово сад је срамота и брука,још да прогурају закон о сектама,и почиње масовно исељавање из земље


A kad si se probudio, sta je bilo?
 
Kako da ne.Zive samo za sebe i vole se medjusobno, ili to mozda nije dovoljno zato sto nece biti male Srpcadi koju valja spremati u vojsku, jesi li na to mislila?
Vidim da te pogadja,ali tako je,
za koga ces ti ziveti,i ko ce za tebe ziveti?
A to sto ce biti dovoljno malih amerikanaca za rat,
to ti naravno ne predstavlja problem
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top