Реакције на напад на Чедицу

Čekaj, jel to Čeda pobego i ostavio familiju na milost i nemilost napadačima?...:think:

„Jovanović je uspeo da izbegne napad i da se udalji, ali su napadači ostali na mestu napada i nastavili da vređaju i prete roditeljima njegove supruge, poručujući da će Jovanovića ubiti i da neće ostati živi", navodi se u saopštenju, uz ocenu da je ovaj napad posledica političkih prilika u Srbiji i kampanje koja se vodi protiv Jovanovića.

Ko ima detaljnije informacije nek javi...
 
Ne zelim da budem sudija i da presudjujem,sta je ovde tacno ili ne,ali da narodu neverovatno bode oci ponasanje C.Jovanovica( i ne samo njega kao politicara) je apsolutno tacno,umesto da izadje na B 92(LDP je i tako njihovo cedo) i kaze:evo ljudi zaradjujem toliko i toliko u Skupstini i toliko i toliko u toj nekoj Svajcarskoj firmi,zena mi zaradjuje toliko,pomaze me zenina familija sa toliko i toliko..on daje neke nemuste odgovore i krije sve te podatke kao zmija noge,tako da me uopste ne cudi ovi napadi na njega.

S`tim sto ja stvarno,ostro osudjujem te bolide koji su ga napali dok je drzao dete u rukama.:thumbdown::thumbdown:
 
TRI MLADIĆA IZVREĐALA ČEDU?!

Trojica mladića koja su šetala psa žestoko izvređala Jovanovića u trenutku kad je izlazio iz džipa u dvorištu svog tasta. LDP: Napad je posledica političkih prilika i kampanje protiv našeg lidera

[s1]
s1

Ima se... Kuća u Zemunu Mijata Savića (gore desno), tasta Čedomira Jovanovića

Liberalno-demokratska partija (LDP) saopštila je sinoć da je „troje napadača presrelo i vređalo njenog lidera Čedomira Jovanovića i članove njegove porodice dok su bili u automobilu".

[slika1]
slika1

„Jovanović je uspeo da izbegne napad i da se udalji, ali su napadači ostali na mestu napada i nastavili da vređaju i prete roditeljima njegove supruge, poručujući da će Jovanovića ubiti i da neće ostati živi", navodi se u saopštenju, uz ocenu da je ovaj napad posledica političkih prilika u Srbiji i kampanje koja se vodi protiv Jovanovića.

Međutim, kako Press saznaje iz izvora bliskih policiji, trojica mladića, starih oko 25 godina, prolazila su dok su šetala psa pored kuće Jovanovićevog tasta Mijata Savića u Zemunu u trenutku kad je lider LDP dovezao porodicu svojim „pozajmljenim" džipom. Momci su počeli da ga vređaju i dobacuju: „Odakle ti pare!", a Jovanović se odmah vratio u vozilo i otišao. Slične uvrede i pitanja uputili su i njegovom tastu. On ih je, navodi naš izvor, snimio kamerom svog mobilnog telefona i odmah pozvao policiju, koja je pokrenula istragu o ovom „napadu".

Press poziva policiju i pravosudne organe da otkriju ko je napao Jovanovića i da o tome obaveste javnost. Ali, Press će i dalje insistirati da Jovanović javno dokumentuje poreklo svoje imovine, kao i da obelodani kakvim se to unosnim poslovima bavi koji mu omogućavaju da živi u vili na Dedinju za koju plaća zakup, kako kaže, u iznosu gotovo tri njegove skupštinske plate.

Inače, i Jovanovićevi bivši saborci i kolege pitaju se kako lider LDP uspeva da živi mnogo luksuznije nego što mu prijavljeni prihodi dozvoljavaju.

Čedomir Jovanović tvrdi

1. Zarađujem kao poslanik, a radim i u švajcarskoj kompaniji koja se bavi poslovima vezanim za TV i internet. Imam prihode i od autorskih prava na knjigu „Moj sukob sa prošlošću".

2. Supruga i ja mesečno zarađujemo od 200.000 do 250.000 dinara.

3. Mesečni zakup stana u vili na Dedinju plaćam 2.500 evra.

4. Džip „audi Q7" pozajmljuje mi jedan simpatizer stranke.

Press pita

1. Čedomire Jovanoviću, u kojoj tačno švajcarskoj kompaniji radiš, koliko si u njoj zaradio prošle godine, gde si prijavio i platio porez na taj prihod?

2. Čedomire Jovanoviću, kako se zove simpatizer koji ti je ustupio novi džip vredan više od 60.000 evra?

3. Čedomire Jovanoviću, zašto ne pokažeš ugovor o zakupu stana na Dedinju?

4. Čedomire Jovanoviću, od čega živiš ako svu mesečnu zaradu daješ na zakup stana?

Ministar u vladi koju je vodio Zoran Đinđić i aktuelni ministar trgovine Slobodan Milosavljević (DS) kaže za Press da lider LDP Čedomir Jovanović ne bi mogao da živi na Dedinju, jer to Đinđić nikad ne bi dozvolio.

- Prosto je nemoguće plaćati toliku kiriju s primanjima koje je Jovanović naveo. Jedino ukoliko mu rentiranje stana ne plaća neko drugi! Lično se zalažem za to da se na uvid javnosti stave svi podaci o primanjima i imovini naših političara. Jer sve nas građani su birali i smatram da treba da znaju šta ko od nas ima i kako živi. Za to se zalagao i pokojni premijer Zoran Đinđić! A ako me pitate da li bi Jovanović, da je premijer Đinđić danas živ, mogao da živi u stanu na Dedinju od 2.500 evra i da pri tom, kako tvrdi, zarađuje 250.000 dinara, odmah ću vam odgovoriti da skoro sigurno ne bi! Zoran to ne bi dozvolio - priča Milosavljević.

[slika2]
slika2

Da je Zoran Đinđić živ, Čeda sigurno ne bi živeo na Dedinju... Slobodan Milosavljević

I bivši ministar rada i zapošljavanja u vladi DOS-a Dragan Milovanović smatra da bi lider LDP Čedomir Jovanović trebalo javno da objavi imovinu i svoja primanja da bi razrešio sumnje o tome kako se preselio na Dedinje.

- Da je Zoran danas živ, vi ne biste danima čekali da Poreska uprava ili Tužilaštvo reaguju. On bi odmah naredio da se ceo slučaj ispita - priča Milovanović.

On dodaje da nije slučajno što ni Poreska uprava ni Tužilaštvo ne reaguju u slučaju Jovanovića.

- Evo, već danima čitam u Pressu da Poreska uprava i Tužilaštvo ćute. Zar vi mislite da je to slučajno?! Vidite kako se LDP ponaša, uvek su tu kad zatreba da se izglasa neki zakon. Njega neko iz vlasti očito štiti - kaže Milovanović.
 
gde su nvo da zastite neduzne `mladice` od hajke i surove policije?

pa oni su samo `svog` politicara, poslanika i kandidata na nekim buducim izborima pripitali za zdravlje i pare.

ako sa sad nesto desi `mladicima` niko nikada nece smeti po srbiji nista da pita politicara i poslanika. sad se lomi stvar. neka ceda lepo odgovori sta su ga pitali!!!!

cedo budi transparentan! nije tesko biti transparentan!
 
Haha, pa taj "napad" izgleda nije bio nista drugo nego psovanje nekih likova dok je sedeo u kolima?

Ma idi bre, bas je napadnut.

Izvini.........da ne googlam sad.......ali jel' beshe ovakav raspored..........prvo njega izvale za kojekakve kradje i vile............a posle ga "napadnu" 2,3 klinaca........pa ldp ovo prvo opravda sa ovim 2 tj. zahvaljujuci medijskoj hajci sad su ga napali........jel taj redosled ili?
 
niste culi da su vec ranije napadali cedu,napadala ga kosava kada duva preko zime,pa hteo da je tuzi medjunarodnom sudu pravde,jednom je sanjao zlu vesticu iz "Ivice i Marice" (pre ce biti da je sanjao maricu) pa se toliko naljutio da je tuzio Bracu Grim sto su napisali tako stasnu pricu!!!!
Ceda je jedan pajvan,ali onaj veliki,nije on od onih malih pajvana,vec onaj najveci gleda nas u oci i laze i krade,mislim i drugi rade ali ne tako kao on.
Ne osudjujem te momke,zato sto su to sigurno bili neki mladici koji nemaju posao,nemaju DZIP i nemaju tasta i tastu,vec su sigurno sedeli i pijuckali pivo kada je on LEPOTAN dosao i prevrnuo im flasu.
 
Izvini.........da ne googlam sad.......ali jel' beshe ovakav raspored..........prvo njega izvale za kojekakve kradje i vile............a posle ga "napadnu" 2,3 klinaca........pa ldp ovo prvo opravda sa ovim 2 tj. zahvaljujuci medijskoj hajci sad su ga napali........jel taj redosled ili?

ма нису требали да дирају чеду,он поштено ради за педерске и шиптарске интересе,и вози се у џипу пецолија шиптарског бизнисмена:rtfm:
 
Izvini.........da ne googlam sad.......ali jel' beshe ovakav raspored..........prvo njega izvale za kojekakve kradje i vile............a posle ga "napadnu" 2,3 klinaca........pa ldp ovo prvo opravda sa ovim 2 tj. zahvaljujuci medijskoj hajci sad su ga napali........jel taj redosled ili?

Uostalom treba da je ponosan sto ga "napadaju", jer sto rece histericna, to znaci da nije klovn i nikogovic.

A to da je moment oportun, to je podmetanje i za to ces na sud. Haski.
 

Back
Top