Кључ

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Све мање верујемо у државу и њене институције. Не верујемо политичарима, судијама, академицима, али постоје људи којима се увек верује. Зашто код видовњака, пророка, тарот мајстора и астролога нема ни кризе, ни кризе ауторитета?

Гости: доц. Лидија Радуловић, Воја Антонић, публициста, Душан Величковић, астролог, Милан Радоњић, тарот мајстор, Срећко Миловановић, новинар.

trenutno je na obn televiziji,ramislajo sam da li je trebalo da se drzava i policija umesa i zabrani emisiju dok je isao po tv po Srbiji.Sta vi mislite,ja mislim da je trebalo



http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/РТС+1/50593/Кључ.html
 
Ја не знам зашто се тај лик не ухапси.
Мени је страшно шта он прича...је л' постоји неки закон под којим би он могао да одговара?
 
Не знам...али кад сам одгледала тај снимак са јутјуба који сте поставили, мал' се нисам шлогнула...па аутосугестија је чудо...а то што је неко наиван или глуп, не значи да држава треба да помаже да га нека будалетина дере или престрављује, дајући му медијски простор.
 
Значи Милан је легенда ... сећам се да сам гледао једну емисију ... зове га нека девојка и пита да ли ће проћи испит .. каже "носи зелене чарапе сутра и проћи ћеш" хахахаха
 
Не знам...али кад сам одгледала тај снимак са јутјуба који сте поставили, мал' се нисам шлогнула...па аутосугестија је чудо...а то што је неко наиван или глуп, не значи да држава треба да помаже да га нека будалетина дере или престрављује, дајући му медијски простор.


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:rotf::rotf::rotf::rotf:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:rotf::rotf::rotf::rotf:
:super::super::super::super:
ahaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa

:hahaha:
 
Неко овде рече да је некој жени рекао да прислони стомак на ТВ екран и да јој је рекао -
ЕТО САДА СТЕ ТРУДНИ!
Ако би неко то поставио!?:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
 
Ja njega vise vidim kao zahebanta i komicara nego kao vidovnjaka. Jer kao neko njemu poveruje i pozove ga i treba da placa tel racune. :D

A lik je smesan :D
 

Back
Top