Stand by

Poruka
15.196
:lol: Opste je poznato da forumashi ne drze nikog 'na leru' :mrgreen: niti forumashice :manikir:
Ali, da li vam i kad ste u vezi treba 'inekcija samopouzdanja' i back up? Dajete li laznu nadu nekom i svesno drzite tog nekog na pristojnoj distanci ali uz dvosmislene signale? I da li uopste flertujete kad ste u vezi? :hvala:
 
Ne znam šta da kažem. :confused:
Jer svesno ne dajem lažnu nadu i nikakve signale.
Ali su me već optuživali da "zavlačim" muškarce :eek:
A ja sam baš mislila da je kod mene sve jasno kao dan.
Direktna sam i brutalna. To isto očekujem od druge strane.
Generalno ne volim nikakva "zavlačenja". U bilo kom odnosu...
 
:lol: Opste je poznato da forumashi ne drze nikog 'na leru' :mrgreen: niti forumashice :manikir:
Ali, da li vam i kad ste u vezi treba 'inekcija samopouzdanja' i back up? Dajete li laznu nadu nekom i svesno drzite tog nekog na pristojnoj distanci ali uz dvosmislene signale? I da li uopste flertujete kad ste u vezi? :hvala:

joj, draga :lol:
evo, ja priznajem da sam cesto imala "rezervne varijante", za to...samopuzdanje :lol:, ali sam uglavnom bila surovo iskrena, tipa "necu nikada biti sa tobom u vezi " , ili "ne volim te, ali mozemo da se sexamo" (btw, neverovatno je kako muskarci popene onda kad ti neces vezu, kao da ih programiras na "mora biti moja zvanicna devojka" :lol:)..e, sad, neke sam drzala na "dvosmislenim signalima" neko vreme, prosto dok se ne smislim sta cu sa njima, dok ne procenim koliko mi se stvarno dopadadaju, ili koliko mi se dopadaju od nekog drugog vise/manje....
sa druge strane, vec dugo ne radim takve stvari, tj. nisam tendenciozno i sa namerom dvosmislena....prosto se samo malo igram i flertujem (iako sam "u vezi" :lol:), ali sa dovoljno pametnim muskarcima, koji su apsolutno toga svesni...odnosno, sa onima koji rade to isto, bez ljutnje i posledica, i osecaja "neispunjenih obecanja"
a, ukoliko me neko otvoreno pita, otvoreno cu mu i reci sta moze/ ne moze da dobije :)
 
joj, draga :lol:
evo, ja priznajem da sam cesto imala "rezervne varijante", za to...samopuzdanje :lol:, ali sam uglavnom bila surovo iskrena, tipa "necu nikada biti sa tobom u vezi " , ili "ne volim te, ali mozemo da se sexamo" (btw, neverovatno je kako muskarci popene onda kad ti neces vezu, kao da ih programiras na "mora biti moja zvanicna devojka" :lol:)..e, sad, neke sam drzala na "dvosmislenim signalima" neko vreme, prosto dok se ne smislim sta cu sa njima, dok ne procenim koliko mi se stvarno dopadadaju, ili koliko mi se dopadaju od nekog drugog vise/manje....
sa druge strane, vec dugo ne radim takve stvari, tj. nisam tendenciozno i sa namerom dvosmislena....prosto se samo malo igram i flertujem (iako sam "u vezi" :lol:), ali sa dovoljno pametnim muskarcima, koji su apsolutno toga svesni...odnosno, sa onima koji rade to isto, bez ljutnje i posledica, i osecaja "neispunjenih obecanja"
a, ukoliko me neko otvoreno pita, otvoreno cu mu i reci sta moze/ ne moze da dobije :)

:dash: I tu smo iste :mrgreen:
Naravno, da nekom tom otvoreno to kazes, ali taj neko te nikad to ne bi ni pitao, razbila bi se magija... :per:
 
joj, bre Parka...pa nada se daje kad se namontiras skroz-naskroz (znaci on vidi da si se za njaga spremila, znaci stalo ti je), onda budes malo tajanstvena, na pitanje da li si zauzeta ti kazes da ti ne posmatras to tako jednostavno, "zauzeto, ili ne"(znaci, on pomisli da mozes biti slobodna za njega), malo ga gledas ispod trepavica, kad on to primeti, ti skrenes pogled (kao, ne mozes da izdrzis njegov, zbog moguceg pokleknuca pod emocijama), "drugarski" ga uhvatis pod ruku dok idete ka autu...a, kad te odvede kuci, kazes mu se nadas da cete se videti ponovo...a, ni na kraj pameti ti nije...e, to je lazna nada...a, ako ces ga stvarno videti ponovo, onda je to samo nada
 
  • Podržavam
Reactions: Zak
a jbga, ja sam sakata kad dođe do tih igrica
meni kad se neko svidi ja mucam i crvenim i buljim i ponašam se glupo
i nema šanse da ne provale =)
a kad mi se ne sviđa ne bih mogla ni da se nateram na tako nešto.

a montiranje mi se generalno svodi na obuvanje novi(ji)h patika

ma šta ja radim na temi kad nemam šta pametno da kažem =(
 
joj, bre Parka...pa nada se daje kad se namontiras skroz-naskroz (znaci on vidi da si se za njaga spremila, znaci stalo ti je), onda budes malo tajanstvena, na pitanje da li si zauzeta ti kazes da ti ne posmatras to tako jednostavno, "zauzeto, ili ne"(znaci, on pomisli da mozes biti slobodna za njega), malo ga gledas ispod trepavica, kad on to primeti, ti skrenes pogled (kao, ne mozes da izdrzis njegov, zbog moguceg pokleknuca pod emocijama), "drugarski" ga uhvatis pod ruku dok idete ka autu...a, kad te odvede kuci, kazes mu se nadas da cete se videti ponovo...a, ni na kraj pameti ti nije...e, to je lazna nada...a, ako ces ga stvarno videti ponovo, onda je to samo nada

:lol: Ti draga, mozes komotno kurs da drzis.. Pa , onda uvek kad se vidite , to nikad nije kafa, samo kafica, a parfem ga baca u ekstazu, uvek isti, da ostane trag i upamti ga.. Samo tvoj , lican.. :lol: Naneses mu traume za
citav zivot :whistling:
 
ma ne, na to crvenilo najjace i padaju, ja crvenim samo tako...da vis' kako to vole :lol:
a, patike ih dodatno zaintrigiraju, kao ne mogu da veruju da se zbog njih nisi natakarila na stikle, pa ih malo muchi ta eventualna nezainteresovansot, i sigurnost u sebe
 
ne volim da flertujem a ni ne znam da flertujem i zamaraju me svi ti signali i smekanje :per: igrice :manikir: udaranje ceznje :heart: i slicno :neutral: i najvise me nervira kad me neko spopadne sa tako nekim stavom u fazonu gde si mala :per: a ja treba da se kikocem ko mlada siparica ili padam u nesvest na njegove fazone i dominaciju :rumenko: a mislim se u sebi aj odyebi sa tim foricama i pusti me da postojim :neutral:

ja sam za prijateljski pristup a ako mi je do tumacenja tudjih reci,znakova i citanja izmedju redova pocecu da ucim jos jedan jezik.

i najgore mi je sto mahom misle da sve zene to stvarno vole i onda kad mrtav ozbiljan kazes da te ne zanima sta god je na repertoaru,onda misle da im udaras ceznju ybt :neutral: ne volim kad me neko tretira ko maloumnu a uglavnom je to slucaj kod tih signala,dvosmislenih,jednosmislenih ili bilo kojih drugih :neutral:
 
ne volim da flertujem a ni ne znam da flertujem i zamaraju me svi ti signali i smekanje :per: igrice :manikir: udaranje ceznje :heart: i slicno :neutral: i najvise me nervira kad me neko spopadne sa tako nekim stavom u fazonu gde si mala :per: a ja treba da se kikocem ko mlada siparica ili padam u nesvest na njegove fazone i dominaciju :rumenko: a mislim se u sebi aj odyebi sa tim foricama i pusti me da postojim :neutral:

ja sam za prijateljski pristup a ako mi je do tumacenja tudjih reci,znakova i citanja izmedju redova pocecu da ucim jos jedan jezik.

i najgore mi je sto mahom misle da sve zene to stvarno vole i onda kad mrtav ozbiljan kazes da te ne zanima sta god je na repertoaru,onda misle da im udaras ceznju ybt :neutral: ne volim kad me neko tretira ko maloumnu a uglavnom je to slucaj kod tih signala,dvosmislenih,jednosmislenih ili bilo kojih drugih :neutral:

Nije sve tako crno ili belo Banshee.. Ja i malavelika, govorimo o onim odnosima kad on zna da je to samo flert i isto uziva u tome.. Niko tu ne daje nekom ko je npr zaljubljen laznu nadu i tako ga svesno je.. u mozak, vec samo se odnos konzumira pitko i vec posledica.. ;)
 
ne volim da flertujem a ni ne znam da flertujem i zamaraju me svi ti signali i smekanje :per: igrice :manikir: udaranje ceznje :heart: i slicno :neutral: i najvise me nervira kad me neko spopadne sa tako nekim stavom u fazonu gde si mala :per: a ja treba da se kikocem ko mlada siparica ili padam u nesvest na njegove fazone i dominaciju :rumenko: a mislim se u sebi aj odyebi sa tim foricama i pusti me da postojim :neutral:

ja sam za prijateljski pristup a ako mi je do tumacenja tudjih reci,znakova i citanja izmedju redova pocecu da ucim jos jedan jezik.

i najgore mi je sto mahom misle da sve zene to stvarno vole i onda kad mrtav ozbiljan kazes da te ne zanima sta god je na repertoaru,onda misle da im udaras ceznju ybt :neutral: ne volim kad me neko tretira ko maloumnu a uglavnom je to slucaj kod tih signala,dvosmislenih,jednosmislenih ili bilo kojih drugih :neutral:

desi mala :per:
 
ne volim da flertujem a ni ne znam da flertujem i zamaraju me svi ti signali i smekanje :per: igrice :manikir: udaranje ceznje :heart: i slicno :neutral: i najvise me nervira kad me neko spopadne sa tako nekim stavom u fazonu gde si mala :per: a ja treba da se kikocem ko mlada siparica ili padam u nesvest na njegove fazone i dominaciju :rumenko: a mislim se u sebi aj odyebi sa tim foricama i pusti me da postojim :neutral:

ja sam za prijateljski pristup a ako mi je do tumacenja tudjih reci,znakova i citanja izmedju redova pocecu da ucim jos jedan jezik.

i najgore mi je sto mahom misle da sve zene to stvarno vole i onda kad mrtav ozbiljan kazes da te ne zanima sta god je na repertoaru,onda misle da im udaras ceznju ybt :neutral: ne volim kad me neko tretira ko maloumnu a uglavnom je to slucaj kod tih signala,dvosmislenih,jednosmislenih ili bilo kojih drugih :neutral:
:ok:
Dobro si rekla.
Jedino što bi dodao je da ipak postoje žene koje uživaju u flertovanju, u svakoj prilici, sa bilo kim, tako da muškarcima koji se upuštaju u to nije lako, ne mogu uvek da procene o kakvoj ženi se radi.
Uopšte ne mogu da razumem osobe koje uživaju u flertovanju, u tim "igricama" :), bez obzira na to što su u ozbiljnim vezama. Ne smeta mi flertovanje, ali mi nije jasno čemu to dodatno dokazivanje, testiranje svojih švalerskih sposobnosti. Čini mi se da je reč o nekoj vrsti ispoljavanja nezadovoljstva, nesigurnosti, bar ja tako posmatram sve to, mada razlozi zbog kojih se ljudi pronalaze u flertovanju i računaju na rezervne varijante mogu biti različiti...
 
:ok:
Dobro si rekla.
Jedino što bi dodao je da ipak postoje žene koje uživaju u flertovanju, u svakoj prilici, sa bilo kim, tako da muškarcima koji se upuštaju u to nije lako, ne mogu uvek da procene o kakvoj ženi se radi.
Uopšte ne mogu da razumem osobe koje uživaju u flertovanju, u tim "igricama" :), bez obzira na to što su u ozbiljnim vezama. Ne smeta mi flertovanje, ali mi nije jasno čemu to dodatno dokazivanje, testiranje svojih švalerskih sposobnosti. Čini mi se da je reč o nekoj vrsti ispoljavanja nezadovoljstva, nesigurnosti, bar ja tako posmatram sve to, mada razlozi zbog kojih se ljudi pronalaze u flertovanju i računaju na rezervne varijante mogu biti različiti...

Ok, ovo sve mozda i jeste tacno, ali nesigurne osobe ne flertuju, mozda jeste to testiranje sposobnosti, za to uocavanje skidam kapu - :lol: , ali nesigurne osobe ni ne umeju da flertuju.. :)
 
ja bih rekla da je u pitanju jedna druga vrsta nesigurnosti. koja ne iskljucuje visoku sposobnost zavodjenja. flertovanja.

naravno, nije uvek u pitanju nesigurnost. ponekad je jednostavno zabavno. sta ja znam. ne bavim se time bas...
 
i ja bih rekla da je to druga vrsta nesigurnosti koja coveku namece da se dokazuje pred sobom i pred drugima,bar iz moje tacke gledista.

i naravno daco da ima zena koje vole flert,ima isto tako i muskaraca...mada mislim da je to vise u zenskoj prirodi a muskarci to uglavnom samo prate...ima nas raznih.ne osudjujem,samo ne razumem i ne konzumiram :)
 
Nema lažnih signala itd. Ko i većina što je rekla, kad mi se neko sviđa, odmah šaljem pp, ovaj piće. :rumenko:

Nego, to podizanje samopouzdanja... Pa, ajde i da igram te igrice, tj. držim nekoga u rezervi kad mi treba to dizanje samopouzdanja-ne može neko ko me ne zanima da mi diže bilo šta. Tako da, nema svrhe čuvati pojedine za te radnje...
 
Ne mogu to da izrazim na pravi način, laik sam, neko dovoljno stručan bi mogao da objasni postoji li nesigurnost kao "podloga" za flertovanje i kakva bi to nesigurnost bila. Slažem se s vama da je to ta "druga" vrsta nesigurnosti, možda mi je "srećnije" ispao onaj prvi opis - ispoljavanje nezadovoljstva samim sobom. Možda je moj stav apsolutno pogrešan, možda se tu radi o preteranom zadovoljstvu vlastitom ličnošću koja podstiče na dokazivanje i osvajanje, na predatorske aktivnosti :), možda potreba za flertovanjem proizilazi iz samouverenosti. Ali ipak ne želim da menjam svoje mišljenje, flertovanje posmatram kao poteze nezadovoljnih ljudi.
Svakako da se flertovanju odaju oba pola, ja sam za to "optužio" žene, ali samo zato što na to gledam iz muškog ugla, naime nije me zanimalo muško flertovanje. :)
 
Poslednja izmena:
Ovo:
Ne volim da flertujem a ni ne znam da flertujem i zamaraju me svi ti signali i smekanje :per: igrice :manikir: udaranje ceznje :heart: i slicno :neutral:
i najvise me nervira kad me neko spopadne sa tako nekim stavom u fazonu gde si mala :per: a ja treba da se kikocem
ko mlada siparica ili padam u nesvest na njegove fazone i dominaciju :rumenko:
a mislim se u sebi aj odyebi sa tim foricama i pusti me da postojim. :neutral:
Ja sam za prijateljski pristup, a ako mi je do tumacenja tudjih reci, znakova i citanja izmedju redova pocecu da ucim jos jedan jezik.
I najgore mi je sto mahom misle da sve zene to stvarno vole i onda kad mrtav ozbiljan kazes da te ne zanima sta god je na repertoaru, onda misle da im udaras ceznju ybt :neutral: ne volim kad me neko tretira ko maloumnu a uglavnom je to slucaj kod tih signala, dvosmislenih, jednosmislenih ili bilo kojih drugih. :neutral:

I ovo:
:ok:
Jedino što bi dodao je da ipak postoje žene koje uživaju u flertovanju, u svakoj prilici, sa bilo kim, tako da muškarcima koji se upuštaju u to nije lako, ne mogu uvek da procene o kakvoj ženi se radi.
Uopšte ne mogu da razumem osobe koje uživaju u flertovanju, u tim "igricama" :), bez obzira na to što su u ozbiljnim vezama. Ne smeta mi flertovanje, ali mi nije jasno čemu to dodatno dokazivanje, testiranje svojih švalerskih sposobnosti. Čini mi se da je reč o nekoj vrsti ispoljavanja nezadovoljstva, nesigurnosti, bar ja tako posmatram sve to, mada razlozi zbog kojih se ljudi pronalaze u flertovanju i računaju na rezervne varijante mogu biti različiti...

:ok:
 
Ne. Ne igram se tuđim osećanjima.
Pogotovo kad sam u vezi.. jer su onda u pitanju i moja osećanja i osećanja mog partnera (izvini Piči) i osećanja te, neke, treće osobe... suviše ljudi umešano na taj način...
A i mislim da je flert jedno a držanje nekog u rezervi drugo.. no, dobro, možda i grešim..
Samopouzdanje ne stičem na taj način, opet, pa mi nije potrebno..
Ne flertujem da bih flertovala i podizala nivo samopouzdanja.. pogotovo što mislim da sa tim moraš sam da se izboriš i ili ga imaš ili nemaš.. ne mogu druge osobe da ti ga daju... možda kratkotrajno, eventualno..
Ma ne znam.. malo mi je sve sada konfuzno, zapravo.. i možda ni nemam pojma o svemu ovome..
Elem, htedoh reći da i nisam neki flertujući tip :)
 

Back
Top