Izbori za Gradonačelnika Herceg Novog

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.960
U vezi sa ovim (i sa tim da su mnogi rekli "ne zanima me Crna Gora, zanima me HN"):

Postoje li ankete na lokalnom nivou ? .Konkretno,interesuje me prognoza izbornih rezultata ,na privremeno okupiranim teritorijama - Herceg Novi ,Pljevlja ... Čuo sam da srpski kandidat u Novom ima veliku prednost.

Evo rezultata prve ankete:

1. Dejan Mandić (Srbin) - Socijalistička narodna partija Crne Gore - 54,94%

2. Zoran Bošnjak (Crnogorac) - Demokratska partija socijalista Crne Gore - Socijaldemokratska partija Crne Gore - 26,85%

3. nestranačka ličnost dr Jovica Tripković - 3,59%

* neopredjeljeni: 14,66%

hnizbori.jpg


Ovo je veliki rast rejtinga Dejana Mandića i pad Milovih ljudi. Izbori za gradonačelnika prošli su bili 41%:34% za DPS u prvom krugu, pa je D. Mandić jedva pobijedio u drugom. Sada izgleda neće ni biti drugog kruga, a DPS je žestoko opao.
 
Poslednja izmena:
U vezi sa ovim (i sa tim da su mnogi rekli "ne zanima me Crna Gora, zanima me HN"):



Evo rezultata prve ankete:

1. Damir Mandić (Srbin) - Socijalistička narodna partija Crne Gore - 54,94%

2. Zoran Bošnjak (Crnogorac) - Demokratska partija socijalista Crne Gore - Socijaldemokratska partija Crne Gore - 26,85%

3. nestranačka ličnost dr Jovica Tripković - 3,59%

* neopredjeljeni: 14,66%

hnizbori.jpg


Ovo je veliki rast rejtinga Damira Mandića i pad Milovih ljudi. Izbori za gradonačelnika prošli su bili 41%:34% za DPS u prvom krugu, pa je D. Mandić jedva pobijedio u drugom. Sada izgleda neće ni biti drugog kruga, a DPS je žestoko opao.
Nema šanse! Nešto mi ođe nije kako treba.
 
Zašto sad pa to? :mrgreen:
Pa eto npr. za vrijeme SCG nigdje nijesi mogao da vidiš njenu trobojku...ne vjerujem da ti je to smetalo, pa da si htio da blokiraš prihode od države :mrgreen:

Smetalo mi je! Mislim da na svakoj državnoj instituciji mora postojati državna zastava. Meni ne smeta trobojka na skupštini HN, naprotiv, mislim da i nju treba zadržati, ali je obavezno da pored trobojke stoji i crnogorska zastava
 
E nije tačno. Neko iz vlade, ne sjećam se ko, je skoro rekao da će insistirati na isticanju državnih simbola na svim državnim institucijama. Mislim da je neko iz SDP-a, možda Andrija Lompar, nijesam siguran

E baš jeste tačno.
Većini u HN je drago da vide srpsku trobojku a ne vide onu crnogorsku...crvenu.
Ista stvar je bila npr. u Nikšiću za vrijeme SCG, kada je stajala samo crnogorska i opštine Nikšić...većini nije trebala trobojka.
 
Ovo je veliki rast rejtinga Dejana Mandića i pad Milovih ljudi. Izbori za gradonačelnika prošli su bili 41%:34% za DPS u prvom krugu, pa je D. Mandić jedva pobijedio u drugom. Sada izgleda neće ni biti drugog kruga, a DPS je žestoko opao.

Slavene, ko su glasači crnogorskih stranaka u primorskim mjestima, starinci ili dođoši iz unutrašnjosti ?
 

Back
Top