KO JE BIO VAŠA PRVA LJUBAV

Bio je to jedan moj komsija,zivi na spratu iznad mene..kad sam bila klinka obozavala sam ga,on je straiji od mene nekih 4-5 godina,ali me to nije sprecavalo da mu se divim.....secam se,redovno sam njegovoj kevi isla po cigare,kada je igrao kosarku donosila mu vodu,setala mu psa.....sve to kada sam imala oko 10-11 godina.....naravno,znala sam ja da on mene gleda kao malo slatko dete iz komsiluka,ali mislim da je on bio moja prva ljubav,i 'trajao'je oko godinu-dve....i posle kada bih ga sretala ,kada sam vec bila starija,podilazili bi me neki zmarci,a bio je presladak.
A eto danas,on idalje zivi u mojoj zgradi,samo sa porodicom,moja cerka i njegov sin,doduse on je mladji od mog deteta se poneki put igraju.....a nas dvoje pijemo kafu..moja prva ljubav i ja!
 
Emily_Bg:
Bio je to jedan moj komsija,zivi na spratu iznad mene..kad sam bila klinka obozavala sam ga,on je straiji od mene nekih 4-5 godina,ali me to nije sprecavalo da mu se divim.....secam se,redovno sam njegovoj kevi isla po cigare,kada je igrao kosarku donosila mu vodu,setala mu psa.....sve to kada sam imala oko 10-11 godina.....naravno,znala sam ja da on mene gleda kao malo slatko dete iz komsiluka,ali mislim da je on bio moja prva ljubav,i 'trajao'je oko godinu-dve....i posle kada bih ga sretala ,kada sam vec bila starija,podilazili bi me neki zmarci,a bio je presladak.
A eto danas,on idalje zivi u mojoj zgradi,samo sa porodicom,moja cerka i njegov sin,doduse on je mladji od mog deteta se poneki put igraju.....a nas dvoje pijemo kafu..moja prva ljubav i ja!

kako je ovo lepo :oops: :oops: :wink: :wink:
 
Moja prva prava ljubav koja jos uvek nije bas sasvim zaboravljena (iako to sebi cesto ne zelim da priznam) je jedan Luka koji mnogo lepo svira saksofon. Mnogo mi je stalo do njega, ali on to ne vidi ili nece da vidi ili sta vec...vidjamo se ponekad i ja ga ponekad slusam kako svira i tada je najgore, znate vec kako muzika moze da vas spusti... :cry:
 
Nije bio neki narociti lepotan, ali meni je srce zaigralo jos kad sam ga prvi put videla. Simpatican da, meni najlepsi :D. Neodoljivog osmeha, bezobraznog pogleda, nezan i siguran u sebe, a opet nesiguran sa pitanjem u pogledu...Pevao mi je pesmu sa mojim imenom, bio je majstor dodira, samo ovlas, sa toliko znacenja a da niko ne vidi...Kad god bi me dodirnuo dozivela bih strujni udar :D, naucila sam zvuk njegovih koraka medju svim drugim koracima, i dovoljno je bilo da ga cujem kako dolazi ili samo prolazi pored kancelarije da me prodje jeza...pretvorila sam se u uvo zbog njega. Bila je to tajna ljubav. Kratka ali slatka. Slatka kao zabranjeno voce.
Danas kad se vidimo nema vise te jeze i zmaraca, ali je ostao jedan veliki osmeh...uvek...:D
Mislim da me je on naucio da volim ljubav...
 
el to ona pozorisna marija :)

ja sam se zaljubila u 3. osnovne u mishu tasica. mi smo vrsnjaci, a on je bio u ulazu 22 (ja sam u 20)
ne znam kako ali sam jedno veche shvatila da sam se zaljubila...mozda je tu bilo neshto i s njegove strane..ovo ukratko
inace on je sad malo slavan, ko slusa radio zna! :))
 

Back
Top