Zatezanje butina/zadnjice/stomaka za zene

pa generalno imam ja i savet za te shto bi da za 2 meseca smrshaju pred leto a da skoro nishta ne rade... (eventualno blaga dijetica mozda...)... lepo 4 nedelje klena + 5-7 dana 2,4 DNP.... i eto vam definicije za leto ko lutica da budete... a posle vidite shta cete i kako cete sa zdravljem ako se sluchajno desi da neshto podje naopako...

*******.... onaj ko nije odradio kvalitetan trening, ne zna shta je uzivanje, i onaj dobar osecaj kada znash da si ulozio sebe, i odradio odlichan trening, dok osecash mishice kako ti rade dok krv pumpa... ***...


*ogradjujem se od preporuke za upotrebu klena i DNP-a... to je bilo chisto info da se zna da moze... e sad, ako mozga nemate...samo napred...
 
pa generalno imam ja i savet za te shto bi da za 2 meseca smrshaju pred leto a da skoro nishta ne rade... (eventualno blaga dijetica mozda...)... lepo 4 nedelje klena + 5-7 dana 2,4 DNP.... i eto vam definicije za leto ko lutica da budete... a posle vidite shta cete i kako cete sa zdravljem ako se sluchajno desi da neshto podje naopako...

*******.... onaj ko nije odradio kvalitetan trening, ne zna shta je uzivanje, i onaj dobar osecaj kada znash da si ulozio sebe, i odradio odlichan trening, dok osecash mishice kako ti rade dok krv pumpa... ***...


*ogradjujem se od preporuke za upotrebu klena i DNP-a... to je bilo chisto info da se zna da moze... e sad, ako mozga nemate...samo napred...

:super::super::super:
 
Lepo si ovo rekao, svidja mi se :)

Kada bolje razmislim na to, ljudi postavljaju pitanja i iskreno po mom misljenju dobiju ekstra savete (zavisi kako od koga). Sto se tice mrsavljenja, misicne mase, prirodne ishrane ja mogu da garantujem da ovaj podforum ima kvalitetnije postove nego od nekih knjiga i literatura koji su dizajnirani za to. Ljudi samo jednostavno nisu svesni toga. To je isto kao kad hoces da trazis skriveno blago i imas mapu ali ne poznajes geografiju (ili si nepismen). Fora je u tome da imas svest da mozes da procitas mapu da te odvede do zeljene lokacije.

Oni procitaju informaciju, priuste samo one savete koji im se svidjaju (kao sto su laganica setanje i rekreativno plivanje) i posle toga nista ni ne cujes od njih (tipa koliko su pretrcali, da li napreduju, kako ide) zbog toga zato sto ne rade nista.

Stara izreka kaze "moras konstantno traziti istinu i istina ce te osloboditi"

I ja mislim da je ovo poenta ovde, da moras konstantno da eksperimentises i isprobavas. Jednom kada prestanes da eksperimentises, isprobavas, (teglis, forsiras, rizikujes) ti aktuelno prestajes da rastes i to sto si danas, to ces biti celog zivota. I sad se upravo razmisljam da kreiram temu gore i da je napravim lepljivom.

Das savet,pa ko poslusa,poslusa-njuhova stvar,njihovo telo.Neka rade sa njim sta oni hoce.Mi koji mozemo pomognemo-savetom, jer samo tako i mozemo....sve ostalo je na njima.......Sigurno im necu skakati po glavi ajde vezbaj,sta sedis tu na forumu itd....Bo*e me bash....
 
Kad bolje razmislim, davati savete i nije neka pomoc (za vecinu). Jednostavno, savet ce ih zabaviti jedan dan u svojoj mizeriji. Ljudi brzo zaborave, mozda dok procitaju savet pomisle "wow, ekstra" medjutim sutra kad se probude njihov stari program "da ne mogu - da ne rade nista - da lenjcare - da posete facebook" se ukljuci i automatski to rade.

Njima treba inspiracija tj nesto sto ce ih inspirisati da ustanu iz bede. Nesto sto procitaju i vide i drze se toga. To "nesto" moraju sami traziti :)
 
u tom sluchaju ih poshalji da stanu ispred ogledala u kupacem kostimu... vecini je to sasvim dovoljno... :)
inache, da sam ja imao ovo znanje koje sad imam, odnosno da me je neko uopshte posavetovao i uveo u svet pravilne ishrane i vezbanja, pre 3-4-5 godina, ja uopshte ne bi dolazio u situaciju da imam 120+ kila, i da ne smem da stanem na vagu iz straha da ne pukne, kao pre jedno godinu dana...
 
Ne verujem da ce i to biti dovoljno, problem je sto ljudi brzo zaborave. Po mom misljenju, jedino VELIKO nezadovoljstvo ili bol, mogu da prouzrokuju coveka da istraje (kao u tvom slucaju sa 120 kg).
I ja isto tako ponekad mislim (da sam imao to znanje kao sto imam danas pre 5 god - mozda bi se vise devojaka lepilo za mene dok sam bio 1 razred srednje :) ) Ali sustina u tome je sto ja uzivam u svom telu svakog dana, mislim u efikasnosti, lakoci, snazi i veoma mi je drago sto sam uvek pun energije, izgledam sjajno itd. I samo to moze biti razlog treninga...

Razlog toga zasto nisam imao to znanje pre 8 godina je sto nisam mrdnuo dupetom da citam prave stvari pre 8 godina. I nije samo znanje u pitanju, vec svest. Ti kada pocnes da disciplinujes sebe, da stvaras nove navike, da ucis, da razumes neke stvari, ti sebe razvijas i time povecavas svoju "svest".
I moze se reci da je razlog zasto ti imas "dobro" telo = tvoj nivo svesti. Ti imas recimo vecu svest nego neko ko je debeo ili mrsav. I jednom kada razvijes svest za fitness, ne mozes nikad da propadnes i da zaboravis to. U sustini mozes da se ulenjis i ugojis ali uvek ces znati da ispravis to.
 
Dobro telo

Ono što je na "dobro"za oko,ne mora biti i ispravno a često je daleko od zdravog.
Primer su ti bilderi i fitnes manijaci kojima su vrednosti jetrinih enzima i td, blizu da riknu.
Evo ti i bezbroj sportista poput Florens Grifit Džojner, koju je crnica pokrila u najboljim
danima.Puno se može pričati o koje čemu...

Bitno je da se u teretanama nezastrani i ne prihvate nedobronamerni saveti o brzom napretku.
Ovo je naročito važno za mlade ljude koji bi preko noći da se transformišu u skladu sa nekim
svojim bolesnim željama.

Pozdravljam ovde prisutne ozbiljnije forumaše i odajem im poštovanje za rad u pravom pravcu.
Koliko cenim svi smo na dobrom putu te treba ponekad odvojiti malo vremena i otkucati nešto
za ljude koji žele popraviti svoje fizičko stanje.
 
Ma....kontam da neki ovde traze savet,procitaju ih...nista.....sede ceo dan za forumom ,ne krecu se,a kamoli da vezbaju nesto.Zasto se ti ne jave da nam kazu da li ima ikakvih rezultata?
Meni nije tesko da dam savet,zaista,ali trebaju da postuju i nase vreme i nasu dobu volju sto zelimo uvek da im priskocimo u pomoc.A to sa kupacem...pa dolazi leto....plaza i takoi to...morace se kad-tad skunuti i to ne pred ogledalom,vec pred stotinama ljudi.....Kao sto je Arnold Svarceneger iamo problema sa nogama-ko cackalice su mu bile,on je izsao pred svet,namerno pocepao donji deo pantalona kako bi mu se ljudi smejali zbog stapica,pa ga je to i motivisalo da sta?Poradi na svom izgledu.
 
Ne verujem da ce i to biti dovoljno, problem je sto ljudi brzo zaborave. Po mom misljenju, jedino VELIKO nezadovoljstvo ili bol, mogu da prouzrokuju coveka da istraje (kao u tvom slucaju sa 120 kg).
I ja isto tako ponekad mislim (da sam imao to znanje kao sto imam danas pre 5 god - mozda bi se vise devojaka lepilo za mene dok sam bio 1 razred srednje :) ) Ali sustina u tome je sto ja uzivam u svom telu svakog dana, mislim u efikasnosti, lakoci, snazi i veoma mi je drago sto sam uvek pun energije, izgledam sjajno itd. I samo to moze biti razlog treninga...

Razlog toga zasto nisam imao to znanje pre 8 godina je sto nisam mrdnuo dupetom da citam prave stvari pre 8 godina. I nije samo znanje u pitanju, vec svest. Ti kada pocnes da disciplinujes sebe, da stvaras nove navike, da ucis, da razumes neke stvari, ti sebe razvijas i time povecavas svoju "svest".
I moze se reci da je razlog zasto ti imas "dobro" telo = tvoj nivo svesti. Ti imas recimo vecu svest nego neko ko je debeo ili mrsav. I jednom kada razvijes svest za fitness, ne mozes nikad da propadnes i da zaboravis to. U sustini mozes da se ulenjis i ugojis ali uvek ces znati da ispravis to.
U potpunosti se slazem!
Hvala Bogu ima i takvih koji pravlno razmisljaju....pa ako tako razmisljas,uspeces ma sta radio....Ok ima jos par njih na forumu,tvoje kolege koji su istomiljenici sa nama,da ih ne zaostavim slucajno.
 
Drago mi je sto se slazes.. i zahvaljujem se na komplimentu. Kad bolje razmislim, novac takodje moze biti dobar motivator. Covek kada KUPI program mrsavljenja on ima obavezu prema tom programu i mnogo teze ce ga baciti nego da ga je procitao za dzabe. Ima obavezu jer zna da ako odustane, baci ce novac koji je ulozio. Zato i kazem da su ozbiljni ljudi samo oni koji su voljni da plate. Problem je u tome sto ljudi ovde dobijaju sve na tacni besplatno i mogu bilo kad da okrenu ledja i odustanu. Jaka stvar sto je neko ulozio brdo slova da pomogne.

Mozda sad neko se zapita "pa zasto onda da radimo sve ovo, zasto smo uopste ovde". Ja mislim da ipak nema niceg loseg u pokusaju i pomaganju. Da ne spomenem da forum ima dobar info + repetacija i ponavljanje recenica iz dana u dan, dublje ti se rezu u memoriju.
 

Back
Top