Profil ljubavnika

gost 79626

Iskusan
Poruka
5.869


Šta je zajedničko vašim ljubavima i partnerima, a da ih po tome niste birali? Postoje li neke zakonitosti u tim slučajnostima? Npr. da li je mlađe ili starije dete u porodici, da li imaju slične talente za muziku, pevanje, likovnu umetnost, zanimanja, položaj u društvu…?
Šta je sa ženama koje serijski „naleću“ na kretene ili šonje? Obratno važi i za muškarce. Koliko su oni žrtve obrazaca koje nisu uvideli?
Postoji li šablon?
 


Šta je zajedničko vašim ljubavima i partnerima, a da ih po tome niste birali? Postoje li neke zakonitosti u tim slučajnostima? Npr. da li je mlađe ili starije dete u porodici, da li imaju slične talente za muziku, pevanje, likovnu umetnost, zanimanja, položaj u društvu…?
Šta je sa ženama koje serijski „naleću“ na kretene ili šonje? Obratno važi i za muškarce. Koliko su oni žrtve obrazaca koje nisu uvideli?
Postoji li šablon?

hm...u stvari krajnje zanimljivo pitanje
evo ovako...ulazim u veze s osobama za koje na nekom podsvesnom nivou znam da od toga nikada nece biti nesto zaista ozbiljno, jer se ne poklapamo u zilion bitnih stvari, kako ne bi doslo do zaista prave bliskosti, i da cu sablon prestati da ponavljam onda kada budem zaista spremna
eto :)
 


Šta je zajedničko vašim ljubavima i partnerima, a da ih po tome niste birali? Postoje li neke zakonitosti u tim slučajnostima? Npr. da li je mlađe ili starije dete u porodici, da li imaju slične talente za muziku, pevanje, likovnu umetnost, zanimanja, položaj u društvu…?
Šta je sa ženama koje serijski „naleću“ na kretene ili šonje? Obratno važi i za muškarce. Koliko su oni žrtve obrazaca koje nisu uvideli?
Postoji li šablon?

Sve su imale vaginu, jezik i sise. To je univerzalno za 99% zhena
 
Kad ja krenem onda
ne umem da stanem

Jer kad ljubim nikad
ne znam da omanem


Devojke volim
volim kad se maze
ja sam ljubavnik
na duge staze

Nisam onaj
koji poljubi pa zbrise

Vec sam onaj
koji uvek daje vise

Opusti se nocas
ne misli na vreme

Dovoljno je samo
kad si pored mene

:cool::)))))))
 
Nemaju nista zajednicko.
Sto se tice ovih zena sto nalecu na kretene i shonje, pa...verovatno im je cale bio isti takav. I obrnuto.

Inace ja se uzasavam i jeza me hvata kad uvidim da neko iznova i iznova ponavlja isti scenario iz kog toboze zeli da se izvuce, al' umesto toga sve vise se davi u sopstvenim govnima. :neutral:
Hm, aj sad, kako ovo?
Kapiram da u nekom pocetku, u tinejdzerskim godinama, hteo ne hteo, moras da se vodis nekim inicijalnim random izborom. Al' valjda kako godine prolaze, stvara se slika o sebi i drugoj polovini, s toga raznoliki partneri i nemaju bas neke logike.
Osim ako to nije bitno, sto takodje nije iskuljceno kod odredjenih osobga.
 

Back
Top