obicna nedeljna tema

kakvi crni komplimenti....
to je cisto napucavanje ega
kad je pogledam u oci, ako je pismena, procitace sve sto treba da zna
a komplimente ostavljam za tetke,komsinice i tu sortu, da kazu posle kako imam fino vospitanije
 
Rekli su mi da sam zenomrzac i sovinista. Ustvari ja sam samo realan, zato i zene padaju na mene. Koristim harizmu i sarm i gace same spadaju, komplimetni su tu za dobro obavljen posao i pozrtvovanje na radu.
 
Rekli su mi da sam zenomrzac i sovinista. Ustvari ja sam samo realan, zato i zene padaju na mene. Koristim harizmu i sarm i gace same spadaju, komplimetni su tu za dobro obavljen posao i pozrtvovanje na radu.
ja ne znam koja zena moze da bude s tobom..meni bash umesh da se popnesh na ****..mozda si dobar drug, ali ne bi mi spale gace ni da si poslednji na planeti i da od nas zavisi opstanak ljudskog roda.
 
Zene prosto ne mogu proceniti sta je iskren kompliment i sve stavljaju u isti kosh laskavaca s zadnjim namerema..najgore je balavicama udeliti iskren kompliment..njima je bolje dvosmisleno zaebantski skrenuti paznju na mane
 
ja ne znam koja zena moze da bude s tobom..meni bash umesh da se popnesh na ****..mozda si dobar drug, ali ne bi mi spale gace ni da si poslednji na planeti i da od nas zavisi opstanak ljudskog roda.

Sto je dobro, jer ljudski rod nije za opstanak. :mrgreen:

A da one stave neku bolju lastiku u gace, pa da to ne spada tek tako?

Po meni je licno glupo davati konstantno komplimente, jer onda kada se nesto ponavlja milion puta, polako pocinje da gubi smisao ( dobro ne sve, ali vecina stvari ;) ). Zato i ne dajem cesto komplimente, ali kada dam, obicno se devojke raspamete. :cool:
 

Back
Top