sinoc u bgu - protesti fudbalskih navijaca

27E

Legenda
Poruka
52.416
danasnje novosti strana 6.
protesti.jpg


obrati paznju na text transparenta
 
Пази, заиста су претерали- мислим на интервентну.
Иначе је то булумента дивљака- мојој пријатељици су мужа ни кривог ни дужног претукли јер им је тако дошло- човек се уредно враћао предвече са посла, зауставили га да га легитимишу, дао им личну карту, и онда је један почео са прозивком типа ''шта се ти шириш''- па како човек да се не шири кад је висок 195цм и има 100 килограма...све у свему, то се завршило батинама и ником ништа.


Ма...
 
То се није догодило ...
Колега 27Е, ширите дезинформације и беспотребно узнемиравате форумску јавност ...
На РТС 1 цело јутро причају да је све прошло без инцидената - а што није било на телевизији, није било уопште, јел ...

:hahaha::hahaha::hahaha:

Мислим, изашли смо из "Медијског мрака" ... :hahaha:
 
Пази, заиста су претерали- мислим на интервентну.
Иначе је то булумента дивљака- мојој пријатељици су мужа ни кривог ни дужног претукли јер им је тако дошло- човек се уредно враћао предвече са посла, зауставили га да га легитимишу, дао им личну карту, и онда је један почео са прозивком типа ''шта се ти шириш''- па како човек да се не шири кад је висок 195цм и има 100 килограма...све у свему, то се завршило батинама и ником ништа.


Ма...

ма интервентна су брђанске сељачине које лече комплексе на нормалним грађанима.....
 
Ovo je posledica lošeg upravljanja policijom, i uopšte lošim ponašanjem policajaca prema građanima.

Nisu razmišljali na vreme da će jednom doći i do ovoga, pa sada neka kusaju svoj opušteni stav prema upravljanju policijom. Eto im repriza Grčke, pa nek vide šta će.
A, to što policajci istrčavaju "vidno besni" da privode uz psovanje i pretnje, a poznato je i šta još, što ne piše u novinama, je samo dolivanje ulja na vatru. Plašim se da će to narednih dana izazvati još žrtava.

Čuj vidno besni!!!???
Šta ima policajac da bude i postupa vidno besan? Njegovo je da bude profesionalac, i da postupa po zakonu i striktno se držeći naređenja, i uputstava kako da postupa u takvim situacijama, koja su (naređenja) očigledno izostala (ili nisu), a ne da interveniše zato što je besan. On takvu vrstu emocije ne sme da unese u intervenciju.
Da ne spominjem opisane psovke i pretnje iz članka... Em, što su postupili neprofesionalno, jer intervenišu vođeni emocijama (besom), em su pri tome oni sami prekršili dva zakona, kao i pravilnik službe. I, šta će sada to da opravdaju sa: "Pa, bili smo besni"? Pa, zabole nekog što su oni bili besni. To im ne daje za pravo da krše zakon, pogotovo što oni treba da ga štite, i budu uzor građanima u tome.
Šta će sada i ovi demonstranti koji su kršili i lomili pred sudom da se opravdaju sa: "Bili smo besni"? Ako ti policajci ne povuku konsekvence za kršenje zakona, a ubeđen sam da neće (pitam se zašto), onda ni ovi huligani ne treba da odgovaraju.
 
Пази, заиста су претерали- мислим на интервентну.
Иначе је то булумента дивљака- мојој пријатељици су мужа ни кривог ни дужног претукли јер им је тако дошло- човек се уредно враћао предвече са посла, зауставили га да га легитимишу, дао им личну карту, и онда је један почео са прозивком типа ''шта се ти шириш''- па како човек да се не шири кад је висок 195цм и има 100 килограма...све у свему, то се завршило батинама и ником ништа.


Ма...

Jel ih tuzio?

Ma bre odmah-izvini momak ali moram da ti zapisem serijski broj znacke :mrgreen:
 
Пази, заиста су претерали- мислим на интервентну.
Иначе је то булумента дивљака- мојој пријатељици су мужа ни кривог ни дужног претукли јер им је тако дошло- човек се уредно враћао предвече са посла, зауставили га да га легитимишу, дао им личну карту, и онда је један почео са прозивком типа ''шта се ти шириш''- па како човек да се не шири кад је висок 195цм и има 100 килограма...све у свему, то се завршило батинама и ником ништа.


Ма...

E, to je to.
Dok se ne izmeni umni kod srpskog policajca, narod će u njima samo da vidi kabadahije kojih se treba kloniti, kao i svakog drugog nasilnika, a ne zaštitnike, što bi trebalo da bude.

To "šta se ti širiš" je tipično kabadahijsko ponašanje koje oni primenjuju, jer misle da im uniforma daje to pravo. Ne razumem, čemu provokacije te vrste? O batinama koje su usledile nakon toga neću ni da pričam.
 
Ovo je posledica lošeg upravljanja policijom, i uopšte lošim ponašanjem policajaca prema građanima.

Nisu razmišljali na vreme da će jednom doći i do ovoga, pa sada neka kusaju svoj opušteni stav prema upravljanju policijom. Eto im repriza Grčke, pa nek vide šta će.
A, to što policajci istrčavaju "vidno besni" da privode uz psovanje i pretnje, a poznato je i šta još, što ne piše u novinama, je samo dolivanje ulja na vatru. Plašim se da će to narednih dana izazvati još žrtava.

Čuj vidno besni!!!???
Šta ima policajac da bude i postupa vidno besan? Njegovo je da bude profesionalac, i da postupa po zakonu i striktno se držeći naređenja, i uputstava kako da postupa u takvim situacijama, koja su (naređenja) očigledno izostala (ili nisu), a ne da interveniše zato što je besan. On takvu vrstu emocije ne sme da unese u intervenciju.
Da ne spominjem opisane psovke i pretnje iz članka... Em, što su postupili neprofesionalno, jer intervenišu vođeni emocijama (besom), em su pri tome oni sami prekršili dva zakona, kao i pravilnik službe. I, šta će sada to da opravdaju sa: "Pa, bili smo besni"? Pa, zabole nekog što su oni bili besni. To im ne daje za pravo da krše zakon, pogotovo što oni treba da ga štite, i budu uzor građanima u tome.
Šta će sada i ovi demonstranti koji su kršili i lomili pred sudom da se opravdaju sa: "Bili smo besni"? Ako ti policajci ne povuku konsekvence za kršenje zakona, a ubeđen sam da neće (pitam se zašto), onda ni ovi huligani ne treba da odgovaraju.

a sta predlazes?

da policija ne izlazi uopste na proteste.
moze i tako. razlupas ovo, razlupas ono. ne iz besa. za tebe navijaci nisu besni. a vatas se za novinarski opis, idi ti da smiris `proteste`

bas nesto ne razumem sustinu posta.
 
Да нам полиција не ваља - не ваља ...

Али да сад ово треба генерализовати - НЕ ТРЕБА НИ ТО ...

Замислите ситуацију да се званично објави да је полиција недељу дана на "колективном годишњем одмору" ...
На шта би то личило ???

Полиција је онаква каквом су је направили Жути Министри ...
Они корумпиране кабадахије, такви нам и полицајци ...
На жалост, и Гљивица (Нинџа-коферњача) је исти ...

Ово што се сад најављује нека чистка
је само отварање слободног простора за инсталирање кадрова СПС-а ...
 
NAPOMENA: Poštovane kolege,

Moram preventivno, dok se ova tema ne razvije, a predviđam da hoće, da vas zamolim da pazite šta pišete.
Pošto je ovo vrlo škakljiva tema, a poznato nam je raspoloženje većine građana prema policiji u Srbiji, ne dozvolite da vas prsti previše zasvrbe.
Tema je izuzetno zanimljiva, i mišljenja sam da je to nešto o čemu treba da se vode javne rasprave svuda, jer očigledno postoji problem koji se vuče iz 90-ih. Predviđam i da će se protesti narednih dana nastaviti, pa bi ova tema mogla prerasti u goruću na ovom forumu, i samim tim bi bila u lepljivima.

Zato vas molim da ne izazovete svojim nekontrolisanim pisanjem zaključavanje teme, nego da iznesete svoje raspoloženje i viđenje problema, koji očigledno postoji u ovoj državi.

Hvala!
 
Policija je najcesce previse blaga i potpuno su joj vezane ruke. Kao i obicno neke grupe jedva docekaju neki incident da dodatno pritisnu policiju. To sto je jedan policajac pocinio zlocin sada je sasvim dobar izgovor da se pravi nered i da se svuda uzvikuje smrt policiji. Kako ne cujem niko da uzvikuje smrt onoj stoki Urosu. Ponovicu jos jednom i zaista mi je zao zbog svih onih koji su imali negativna iskustva sa nepostenim policajcima, ali policija jeste previse blaga. Pogotovo je previse blaga prema navijackoj stoki. Obican svet vise i ne moze da racuna na zastitu policije jer ih se stoka ne boji, znaju da im policija ne moze nista.
 
NAPOMENA: Poštovane kolege,

Moram preventivno, dok se ova tema ne razvije, a predviđam da hoće, da vas zamolim da pazite šta pišete.
Pošto je ovo vrlo škakljiva tema, a poznato nam je raspoloženje većine građana prema policiji u Srbiji, ne dozvolite da vas prsti previše zasvrbe.
Tema je izuzetno zanimljiva, i mišljenja sam da je to nešto o čemu treba da se vode javne rasprave svuda, jer očigledno postoji problem koji se vuče iz 90-ih. Predviđam i da će se protesti narednih dana nastaviti, pa bi ova tema mogla prerasti u goruću na ovom forumu, i samim tim bi bila u lepljivima.

Zato vas molim da ne izazovete svojim nekontrolisanim pisanjem zaključavanje teme, nego da iznesete svoje raspoloženje i viđenje problema, koji očigledno postoji u ovoj državi.

Hvala!

Hm.....:think:......ajde razmotricemo........pa cemo ti javiti.......:mrgreen:
 
NAPOMENA: Poštovane kolege,

Moram preventivno, dok se ova tema ne razvije, a predviđam da hoće, da vas zamolim da pazite šta pišete.
Pošto je ovo vrlo škakljiva tema, a poznato nam je raspoloženje većine građana prema policiji u Srbiji, ne dozvolite da vas prsti previše zasvrbe.
Tema je izuzetno zanimljiva, i mišljenja sam da je to nešto o čemu treba da se vode javne rasprave svuda, jer očigledno postoji problem koji se vuče iz 90-ih. Predviđam i da će se protesti narednih dana nastaviti, pa bi ova tema mogla prerasti u goruću na ovom forumu, i samim tim bi bila u lepljivima.

Zato vas molim da ne izazovete svojim nekontrolisanim pisanjem zaključavanje teme, nego da iznesete svoje raspoloženje i viđenje problema, koji očigledno postoji u ovoj državi.

Hvala!

Da. E pa dobro je da si se setio da to kazes posto su tebe izgleda prsti vec zasvrbeli i bome si im dao oduska.
 
sto se mene tice slobodno zakljucajte kad god hocete

ja sam samo dao vest iz novina, a koja se na neki nacin skriva

obican narod ne vozi skupa kola, ne breca se na `pandurcine`, i ne lomi izloge i napada policijske kucice ispred ustanova

bas ne verujem i da su ti koji su protestvovali vlasnici bmwea, dzipova i crnih kabrioleta. to je poenta.
 
NAPOMENA: Poštovane kolege,

Moram preventivno, dok se ova tema ne razvije, a predviđam da hoće, da vas zamolim da pazite šta pišete.
Pošto je ovo vrlo škakljiva tema, a poznato nam je raspoloženje većine građana prema policiji u Srbiji, ne dozvolite da vas prsti previše zasvrbe.
Tema je izuzetno zanimljiva, i mišljenja sam da je to nešto o čemu treba da se vode javne rasprave svuda, jer očigledno postoji problem koji se vuče iz 90-ih. Predviđam i da će se protesti narednih dana nastaviti, pa bi ova tema mogla prerasti u goruću na ovom forumu, i samim tim bi bila u lepljivima.

Zato vas molim da ne izazovete svojim nekontrolisanim pisanjem zaključavanje teme, nego da iznesete svoje raspoloženje i viđenje problema, koji očigledno postoji u ovoj državi.

Hvala!

Ево га нови мООд, па да се малко доказује ...

Мислим,
честитке на именовању,
мада би "демократскији" било расписивање референдума или макар анкете,
али ко нас пита ... Демократија важи само за Власт ...

Тема, са овим насловом, а "захефтана" би малко бола очи ...

Поставити нову са насловом :

"Однос полиција - грађани" или нешто слично, би било далеко примереније ...
 
Da. E pa dobro je da si se setio da to kazes posto su tebe izgleda prsti vec zasvrbeli i bome si im dao oduska.

Kada sam napisao o svrabu u prstima, mislio sam na izražavanje kojim se grubo krši pravilnik. A, osuda ili podrška generalnom ponašanju policije je individualno mišljenje svakog pojedinca, koje ima pravo da izrazi.
Ja ih osuđujem, a ti podržavaš, i to otvoreno iskazujemo. To se zove sloboda govora.
 
problema u policiji, kao i u celoj državi je mnogo
stavite prst na čelo pa pogledajte ko su bili ministri u poslednjih 15-20 godina, pa sve njuške i probisveti...što će reći malo koga briga
počev od Sokolovića, Stojiljkovića, Mihajlovića, Jocića, do Dačića...Dačić je još i najbolji kakvi su ostali....
nadalje, loš odabir kadrova, malo sredstava, smešne plate za posao koji obavljaju, kriminal u porastu, korupcija...

a sa druge strane nespremnost da se izluči bagra i šljam iz vlastitih redova...zataškavanje, prikrivanje, sve pod parolom licemerja i parola "mene se ne tiče"..kvazi patriotizam i pravdoljublje, zarad vlastite koristi i ćara...
 
Kada sam napisao o svrabu u prstima, mislio sam na izražavanje kojim se grubo krši pravilnik. A, osuda ili podrška generalnom ponašanju policije je individualno mišljenje svakog pojedinca, koje ima pravo da izrazi.
Ja ih osuđujem, a ti podržavaš, i to otvoreno iskazujemo. To se zove sloboda govora.

poštovani moderator. molio bih vas da u buduće ne pišete karikirano jer evo vidimo da neki ne mogu shvatiti šta ste htjeli napisat
 

Back
Top