Kako biti lep i u formi a 1966 godiste

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Salma Hayek je 1966 godiste , a ne da je u formi nego meksikanski zilava....
Gledajuci glumice, sugradjanke, retka je ta vrsta zena......
Meni neke od 24 godine pa izgledaju starije od pomenute....a ona, babac , ima 43 godine...a babac malo sutra....

attachment.php
attachment.php


Namerno sam izabrao slike gde ne dolazi do izrazaja lice vec celo telo i grudi....
Da ne bude da je verovatno odradila plasticne operacije...(kao i svaka tamnoputa meksikanka ima dlakave ruke....)
Slike su iz prosle godine....
 

Prilozi

  • salmahayek_15.jpg
    salmahayek_15.jpg
    29,9 KB · Pregleda: 236
  • hayek-salma-a006_big.jpg
    hayek-salma-a006_big.jpg
    23,5 KB · Pregleda: 237
Namerno sam izabrao slike gde ne dolazi do izrazaja lice vec celo telo i grudi....
Da ne bude da je verovatno odradila plasticne operacije...(kao i svaka tamnoputa meksikanka ima dlakave ruke....)
Slike su iz prosle godine....
pa nije to takva retkost - ti pricas ko da ona ima sto godina a ne bijednih 43... sto ne bi izgledala lepo ako vodi racuna o svom telu?
sem toga, tragovi starosti na negovanoj osobi prvo ce se videti na licu, ne na telu... mislim na bore - starenje koze...
 
te zene verovatno od jutra do sutra provode po raznim klinikama za podmladjivanje,kupanjima po blatima saunama,jedu samo alge i korenje,koriste hemiju i estetsku hirurgiju....i chemu sve to?
i selma ce za 20 godina da izgleda ko baba samo shto ce kod nje promena biti drastichnija
ima jedna glumica ne znam kako se zove glumila sa stiv martinom u nekom mjuziklu pre 30 godina,zena ima preko 60 a jeza kako ne izgleda ko da je svojih godina
bzvz opterecenost i narcisoidnost
al ko zna moz da bude i genetika....moka slavnic se ne menja 40 godina...neki ljudi iaju bolje gene a drugima dzaba i sav trud
 
Da ima i jedan drugi problem u zivotu, sem da lepo izgleda, izgledala bi sigurno drugacije. Mi se nemozemo porediti sa tim zvezdama jer... Sta drugo radi, osim malo ispred kamere ( ok i to je sigurno potesko donekle) ali hrani se dobro, sport, nema stresa i kao sto rekose, visi po klinikama, cim vidi jednu liniju na licu, hvata je panika, i trci hirurgu da to ispravi...
ali recimo
Sharon Stone, ta zena meni izgleda bogovski a koliko ona ima godina? Preko 50....
 
Geni su mozda bitni za sveopste zdravlje i bolesti..a za izgled samo nacin zivota

Pa, ja nesto ne verujem da Selma i njoj slicni idu u krevet u 9, da nema alkohola i droge, ludih zabava do 6 ujutru, snimanja scena po 1763 puta pod reflektorima i debelim slojem scenske sminke...:roll:

To je njihov nacin zivota...Botox i novac koji te odrzava...

A ni to nije zdravo...podlezni su bolestima kao i drugi, mozda i vise zbog sve te hemije...tako da, za jedno 10 godina nasa neka staramajka iz Surdulice bice zategnutija od Selme...vetar koji tamo siba lice je, kazu ljudi, cudotvoran...zateze kozu prirodnim putem i ne puca....:think:
 
Dobro se drži,ali realno nije ona ni matora ... samo je ružna. I Madona je donedavno dobro izgledala,dok nije krenula na Power Plate,pa su joj vene iskočile po rukama,pa trenutno liči na narkomana.

Mnoge ljude genetika održava u mladosti,to je potpuno tačno.
Ko nema takve sreće,nije mu teško da dobro izgleda ni u 70-oj,samo ako ima pare i živce.Znam za jedan kozmetički studio u Moskvi,gde od babe prave devojku veoma uspešno i kvalitetno :ok:
 
...ma ne interesuje me Selma i ostale. Gledajte nase, predivne, zene u najboljim, cetrdesetim godinama.. Zena i njena zenstvenost dolaze do izrazaja od 35-45, pre toga je mladost a posle toga period... da ne objasnajavam mladim damama, one nesto starije znaju o cemu je rec.
... zena je zena, kapu dole pred njenim likom. Godine nisu merilo kvaliteta, a lepota je prolazna.
 
...ma ne interesuje me Selma i ostale. Gledajte nase, predivne, zene u najboljim, cetrdesetim godinama.. Zena i njena zenstvenost dolaze do izrazaja od 35-45, pre toga je mladost a posle toga period... da ne objasnajavam mladim damama, one nesto starije znaju o cemu je rec.
... zena je zena, kapu dole pred njenim likom. Godine nisu merilo kvaliteta, a lepota je prolazna.

:worth::super:
 
Јеее, значи има шансе да начином живота поправим орловску носину, криве ноге, ретке зубе, пилеће груди и повелику задњицу? Јееее!

:hahaha::hahaha::hahaha: mislim da ćeš samo problem sa zadnjicom rešiti

genetika je najvažnija a zdrav način života može da pomogne da se znaci starenja kasnije pojavljuju
 
Dakle da li je Selma pod botoksom, nozem, algama, glinom?

Najlakse je tako naci razlog cvrstine koze i tela (ima borice oko ustiju i ociju)...
Ono sto se meni cini je da je ovde na delu meksikanska narav....dinamika i srcanost.....(pogledajte kako u filmu trci Angelina, kako prirodna Kate Winslet, a kako Selma....
Kod angeline imate tri koraka pa drugi kadar, nikad sa ledja i slicno....

Mozda ja to nisam trebao da nazovem lepota, mada je meni lepo nesto sto se odrzava tonusno i prirodno....a to se vidi po detaljima....
Mozda je vise ljudima lepo lice Catherine Bell,Zite jones gde se na osnovu nekog detalja odlucuje (usnice, jagodice, osmeh, obrve i oci).
Ja ustvari greskom nazivam lepotom T1-->T2 tj ako iz datog dobijes najbolje sto mozes, to ja vidim kao lepotu....(a ustvari je uticaj duha na izgled)

Inace u teoriji lepote postoji vise vrsta lepote (cak i indukovana, koja nastaje na racun prethodnog lepog iskustva i slicnosti sa osobom davaocem iskustva, pa zato muskarce cesto pocnu da estetski privlace kurvaste devojke....)....
Zaboravio sam da ovde prvo ide sud, pa onda misljenje......
 
...ma ne interesuje me Selma i ostale. Gledajte nase, predivne, zene u najboljim, cetrdesetim godinama.. Zena i njena zenstvenost dolaze do izrazaja od 35-45, pre toga je mladost a posle toga period... da ne objasnajavam mladim damama, one nesto starije znaju o cemu je rec.
... zena je zena, kapu dole pred njenim likom. Godine nisu merilo kvaliteta, a lepota je prolazna.

Pa moje poznanice sve mahom pretvorene u babe....nemastina navela na ishranu testom vise nego mesom , vocem...a i nedostatak vremena i sa to malo plate.....
Nisu 40 godina, ali su vec sad u losijem stanju.....
E tu je tema na delu.....kako pokazati zube politicaru koji ti urusava i tvoje i zenino zdravlje.....i zdravlje majke tvoje dece.....
 

Back
Top