Kako biti lep i u formi a 1966 godiste

Aj sad neka se ostali popale na tvoje nenadyebive vrcave demagoške mudrolije :D pošto si napiso, čekaj da vidim... sedam rečenica a da ništa nisi rekao, i još ubacio reč..... demagogija :rumenko: u text. Znam neke političare koje bi postideo :rumenko:

...picololeone...
...pored tvog DEMAGOSHKOG pristupa i razmishljanja ja nemam shanse ...:hahaha:...ni da se postidim...
...takodje i pored demagogije tvojih politichkih favorita...:worth:
 
даклем, осим селме хаек 1966 године су рођене:
софи марсо, ђенет ђексон, лиса стенсфилд, синтиа никсон (секс и град),...
која се од њих добро држи за своје године?
Sofi Marso je definitivno boli glava! Ta žena će do kraja života biti mladolika :D

A za Sintiju Nikson sam mislila da ima 50 godina :eek:
 
Salma Hayek je 1966 godiste , a ne da je u formi nego meksikanski zilava....
Gledajuci glumice, sugradjanke, retka je ta vrsta zena......
Meni neke od 24 godine pa izgledaju starije od pomenute....a ona, babac , ima 43 godine...a babac malo sutra....

attachment.php
attachment.php


Namerno sam izabrao slike gde ne dolazi do izrazaja lice vec celo telo i grudi....
Da ne bude da je verovatno odradila plasticne operacije...(kao i svaka tamnoputa meksikanka ima dlakave ruke....)
Slike su iz prosle godine....


bedak je što čovek u proseku živi oko 80 godina a od pola pa nadalje je babac ili dedac....

Ma to bre ništa nije tačno... Niko za ovu ne bi reko da je lepa baba nego da je lepa žena... koga briga kolko ima? : ))
 
Poslednja izmena:
Sofi Marso je definitivno boli glava! Ta žena će do kraja života biti mladolika :D

A za Sintiju Nikson sam mislila da ima 50 godina :eek:

Ovo je dobro da bi pojasnili novi pojam "mladoliko".
Mladoliko je oblik lica koji izaziva asocijaciju sa mladim licima....

Nema veze sa temom, jer ova Salma nikad nije ni bila mladolika....cak i kad je bas mlada bila....

Lepo je madoliko....

Ovo lep u naslovu je za nesto drugo, i vezano vise za formu i tonus....sto opet ima veze sa asocijacijama u vezi mladosti, sto ce reci , krivica je slicna, u pitanju su nijanse...
 

Back
Top