Jeste li ikad spavali na casu?

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.578
Kad sam bio ucenik srednje skole, desavalo mi se recimo da nedjeljom uvece izadjem u grad, i da ostanem do ranih jutarnjih casova. Obicno sam se tada fino proveo, ali mi je prestavljalo veliki problem ukoliko mi je sjutra ujutru prva smjena, a meni su u tom slucaju casovi pocinjali u 7h, pa onako umoran od skakanja po nocnim klubovima i neispavan moram da idem u skolu.
Pa u tom slucaju na prvom casu mi se desavalo da jednostavno naslonim glavu na klupu i da zaspem. Sreca moja, bilo je profesora koji nijesu obracali ko im sta cini na casu dok predaju, pa sam mogao da spavam na njihovom casu, a kod nekih sam morao da ostanem budan.
Pa me zanima, da li neko od vas, imao slicno iskustvo? :)
 
Неки пут затворим очи кад идем преподне у школу а досадно ми је,па ме неки опомињу,али не спавам.
Никад ме није толико савладао умор.;)
 
Aha, neko vreme redovno na srpskom, i iako sam sedela u prvoj klupi :andjeo: profesorka me je puštala da spavam da joj ne bih redovno upadala u reč i započinjala neke nebulozna rasprave kao što sam imala običaj. Oh, the good times...

Jao u treci srednje sam ponedjeljkom sam prvi imao blok cas srpskog, pa u zadnju klupu se zabijem i imao sam sat ipo fore da spavam. Ljepota :D
 
Posle takvih noci, nisam ni isao u skolu. A mojima nije smetalo.... Ko zna koliko sam izostanaka imao. Secam se da je na polugodistu u III razredu razred sa najmanje izostanaka imao ukupno oko 60, a ja sam imao sam 200. Na kraju godine nije razredna ni htela da kaze koliko sam izostajao....
 

Back
Top