Skakljiva pitanja...????

Poruka
16.002
U vezi sam sa jednim muskarcem. Zaljubljena sam u njega, a vidim da je i on zaljubljen u mene. Sinoc smo izasli i malo se zezali. Posle podne smo se culi da malo sredimo utiske od sinoc i da se vidimo. Caskali smo malo, ali on je morao da prekine, jer su mu se motali ukucani okolo, pa sam ga ja pozvala da dodje do mene, posto ne zivi mnogo daleko, na Vracaru. Dosao je kod mene. Mama mu je donela kolace i sok i ostavila nas u mojoj sobi. Malo smo se ljubili i onda je poceo da me propituje gluposti: Koliko si ti imala veza pre mene? Dokle mislis da radis kao pevacica? Da li se cujes sa nekim bivsima? Da li prihvatas poklone od gostiju kada pevas? Da li si stvarno nevina? Da li si probala neke vrste seksa? Hoces li da vodis ljubav sa mnom? Itd. itd. Meni je bilo jako neprijatno, a na mnoga pitanja druga pitanja sam nekako odgovorila.
Koja su za vas skakljiva pitanja i kako na njih odgovarate i da li ih izbegavate? Da li ih postavljate svojim partnerima/kama?
 
U vezi sam sa jednim muskarcem. Zaljubljena sam u njega, a vidim da je i on zaljubljen u mene. Sinoc smo izasli i malo se zezali. Posle podne smo se culi da malo sredimo utiske od sinoc i da se vidimo. Caskali smo malo, ali on je morao da prekine, jer su mu se motali ukucani okolo, pa sam ga ja pozvala da dodje do mene, posto ne zivi mnogo daleko, na Vracaru. Dosao je kod mene. Mama mu je donela kolace i sok i ostavila nas u mojoj sobi. Malo smo se ljubili i onda je poceo da me propituje gluposti: Koliko si ti imala veza pre mene? Dokle mislis da radis kao pevacica? Da li se cujes sa nekim bivsima? Da li prihvatas poklone od gostiju kada pevas? Da li si stvarno nevina? Da li si probala neke vrste seksa? Hoces li da vodis ljubav sa mnom? Itd. itd. Meni je bilo jako neprijatno, a na mnoga pitanja druga pitanja sam nekako odgovorila.
Koja su za vas skakljiva pitanja i kako na njih odgovarate i da li ih izbegavate? Da li ih postavljate svojim partnerima/kama?

pa sva ova pitanja koja si navela su skakljiva.. ali definitivno svi muskarci, kad-tad pitaju svoju devojku te stvari.. iskreno, izbegavam da pricam sa momcima o proslosti jer se to njih ne tice.. oni su sa mnom zobg mene, a ne zbog moje proslosti... ako nekad i odgovaram na skakljiva pitanja, ona uspem nekako da se snadjem... ali i pokusavam da udarim kontru i ja da pitam nesto tako.... da vidim onda kako se oni snadju.... a veruj mi, ne snadju se bas najbolje... najcesce pokusavaju da izbegnu i da skrenu sa teme... kad god to uradim, svaki sledeci put ce prvo razmisliti pre nego sto pocne da me ispituje....
 
Koliko si ti imala veza pre mene? Dokle mislis da radis kao pevacica? Da li se cujes sa nekim bivsima? Da li prihvatas poklone od gostiju kada pevas? Da li si stvarno nevina? Da li si probala neke vrste seksa? Hoces li da vodis ljubav sa mnom?
Koja su za vas skakljiva pitanja i kako na njih odgovarate i da li ih izbegavate? Da li ih postavljate svojim partnerima/kama?
Прво ово нису шкакљива већ нападна, безобразна и преурањена питања.
Не бих одговорила, само бих му отворила врата.

Ако неко питање доживим као шкакљиво, запитам се прво зашто га тако доживљавам и одакле му право да ме тако нешто пита...
 
Eh i on je neki seljak pa navalio sa pitanjima odmah.
Evo preksinoc kad sam pricao sa mojom dragom na telefon prvi put me je pitala skakljivo pitanje,a to je kako mi je bilo i da opisem kad sam imao seks sa bivsom devojkom.Bese mi neprijatno a i nisam znao kolko smem da joj kazem da me ne bi posle ucenjivala :)
 
U vezi sam sa jednim muskarcem. Zaljubljena sam u njega, a vidim da je i on zaljubljen u mene. Sinoc smo izasli i malo se zezali. Posle podne smo se culi da malo sredimo utiske od sinoc i da se vidimo. Caskali smo malo, ali on je morao da prekine, jer su mu se motali ukucani okolo, pa sam ga ja pozvala da dodje do mene, posto ne zivi mnogo daleko, na Vracaru. Dosao je kod mene. Mama mu je donela kolace i sok i ostavila nas u mojoj sobi. Malo smo se ljubili i onda je poceo da me propituje gluposti: Koliko si ti imala veza pre mene? Dokle mislis da radis kao pevacica? Da li se cujes sa nekim bivsima? Da li prihvatas poklone od gostiju kada pevas? Da li si stvarno nevina? Da li si probala neke vrste seksa? Hoces li da vodis ljubav sa mnom? Itd. itd. Meni je bilo jako neprijatno, a na mnoga pitanja druga pitanja sam nekako odgovorila.
Koja su za vas skakljiva pitanja i kako na njih odgovarate i da li ih izbegavate? Da li ih postavljate svojim partnerima/kama?

:bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak:
 
ali, da sredjuju utiske... mame mi, meni je to skroz ekstra... ljubav... mi se, obicno, posle kafane ne cujemo po 2-3 dana... sramota nas... he hehe... a i kakvo ti je to pijanstvo ako te ujutru nije sramota, majke ti? mislim... posle, svi se ustrucavaju sve do prvog pitja... onda opet veselje... i jedino skakljivo pitanje je: 'sine, ako ne mozes to vise, 'oces neki sok?'... he hehe... vec odavno spremam... svog mrkova... veceras ce se vas rikan malo opiti... pa i neka... i to je zivot...
 

Back
Top