Da li verujete??????

JOPE

Aktivan član
Poruka
1.271
Koliko puta ste bili u situaciji- da li poverovati prici, dogadjaju i???? iz svog ili tudjeg iskustva- bez obzira da li ste u solo ili bracnoj varijanti.
Da li verujete na "prvu" ili se sluzite lukavstvom i trikovima kako bi dosli do "istine". Verujete li u reci ili dela? Verujete li u poruke forumasa, ako ih pazljivo citate i pratite? Verujete li sebi?
 
Poslednja izmena:
Да ли ''верујем причи или догађају из свог искуства''..:confused:...''без обзира да ли сам соло или у брачној варијанти''...:confused:..да ли се служим лукавствима да бих дошла до истине (истина под знацима навода)...:roll:

Признај да си писао у тајним шифрама! ;)
 
Poslednja izmena:
Koliko puta ste bili u situaciji- da li poverovati prici, dogadjaju prici???? iz svog ili tudjeg iskustva- bez obzira da li ste u solo ili bracnoj varijanti.
Da li verujete na "prvu" ili se sluzite lukavstvom i trikovima kako bi dosli do "istine". Verujete li u reci ili dela? Verujete li u poruke forumasa, ako ih pazljivo citate i pratite? Verujete li sebi?

pa-pa-pa-paranoja....
 
Да ли ''верујем причи или догађају из свог искуства''..:confused:...''без обзира да ли сам соло или у брачној варијанти''...:confused:..да ли се служим лукавствима да бих дошла до истине (истина под знацима навода)...:roll:

Признај да си писао у тајним шифрама! ;)


...imas prava na tumacenje.Odgovor moze biti slican! al' od :heart:
 
... moze biti, u svakome postoji. Odgovor nedostaje. Cemu misterija. Verujes ili NE?

Али - У ШТА????

Прочитај још једном шта си питао:

- да ли ''верујемо догађају из сопственог искуства''??? :eek:

Какве везе са причом о веровању има то да ли смо у брачној заједници или соло?

О каквом лукавству причаш?

Ја не знам да ли је ико разумео о чему причаш....:confused:
Ја нисам. :(
 
...pa verovanja. Tema je- verujes li???? Moz' biti u ljubav, ljude, porodicu, brak, prijateljstvo, druga, drugaricu, kolegu, koleginicu, komsiju.... 'oces jossss....

У ком смислу ''верујем''?

Да ли верујем у све што кажу, или да ли верујем да ме неће изневерити?
Да ли верујем у неку идеју (љубав уопште), или да ли верујем када ми мушкарац каже да ми добро стоји хаљина?

Како си уопште замислио тему? Да набрајамо коме верујемо коме не?
 
Али - У ШТА????

Прочитај још једном шта си питао:

- да ли ''верујемо догађају из сопственог искуства''??? :eek:

Какве везе са причом о веровању има то да ли смо у брачној заједници или соло?

О каквом лукавству причаш?

Ја не знам да ли је ико разумео о чему причаш....:confused:
Ја нисам. :(

...da pojasnim. Kada sam napisao : da li verujes mislio sam na reci i dogadjaje iz zivota, bez obzira da li si udata ili ne, a pricali su Ti i pricala si Im. Koliko je bilo iskrenosti u tim pricama.
...da li zelis da kazes da u prici i ubedjivanju ili predstavljanju odredjenog dogadjaja nije bilo lukavstva (ako ih je sa tvoje strane bilo izvinjavam se) a sve sa namerom da prica bude ubedljiva.
 
У ком смислу ''верујем''?

Да ли верујем у све што кажу, или да ли верујем да ме неће изневерити?
Да ли верујем у неку идеју (љубав уопште), или да ли верујем када ми мушкарац каже да ми добро стоји хаљина?

Како си уопште замислио тему? Да набрајамо коме верујемо коме не?

Draga moja Hellen Tema je uopstena i odnosi se na verovanje- u svim oblicima. Da li veruje(s)te?
 
Уф...имала сам добру вољу..али није ово тема за плавушу попут мене...:confused: :bye:


Умивао се један дечак свакога дана без престанка,
па су му уши расле, порасле, па му је кожа постала танка.
Да ли ми верујете?
 
Уф...имала сам добру вољу..али није ово тема за плавушу попут мене...:confused: :bye:



Умивао се један дечак свакога дана без престанка,
па су му уши расле, порасле, па му је кожа постала танка.
Да ли ми верујете?

... a ja bas volim plavuse iako ONE ne veruje ni sebi, jos manje drugima.
 
Koliko puta ste bili u situaciji- da li poverovati prici, dogadjaju i???? iz svog ili tudjeg iskustva- bez obzira da li ste u solo ili bracnoj varijanti.
Da li verujete na "prvu" ili se sluzite lukavstvom i trikovima kako bi dosli do "istine". Verujete li u reci ili dela? Verujete li u poruke forumasa, ako ih pazljivo citate i pratite? Verujete li sebi?

Dok ne vidim ne verujem...
U poruke forumaša...? Samo ću da kažem da imam veliku rezervu...
 

Back
Top