Slovenizacija EU

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
Ulaskom brojnih slovenskih zemalja u EU povecao se slovenski element u EU. Kada i Hrvatska, Srbija, BiH, Makedonija, CG budu usli u EU, Ukrajina, Belorusija, Rusija... tada ce slovenski element biti dominantniji u EU. :D

Pricam vam o slovenizaciji EU. Istok je bogat srovinama, a svetska kriza gadno drma temelje zapadnog sveta. Ulaskom istoka, jakog slovenskog elementa u EU stvorice se germansko-romansko-slovenska svetska sila. Ona ce dominirati planetom.

Srbima je mesto u takvoj multikulturalnoj sili.

Pozivam sve radikale koji su preterano rusofili i sve germanofile da se uzmu u pamet. Samo sjedinjenje germansko-romansko-slovenskih masa, stvaranje ogromne ekonomske i vojne zone od Atlantika do Pacifika moze stvoriti silu koja ce uspesno zameniti SAD koja je na svom zalasku.

Jel mislite da nema nikakve sanse da slovenski element preobrazuje evropsko carstvo ? :D Ja mislim da i te kako ima i da se to vec uveliko desava!

A tako ce i biti.

Prateca pesmica ukrajinskog benda :) Za svetlu sveevropsku svetsku dominaciju !


Naravno sve to bez Arnauta :D
 
Poslednja izmena:
Ulaskom brojnih slovenskih zemalja u EU povecao se slovenski element u EU. Kada i Hrvatska, Srbija, BiH, Makedonija, CG budu usli u EU, Ukrajina, Belorusija, Rusija... tada ce slovenski element biti dominantniji u EU. :D

Pricam vam o slovenizaciji EU. Istok je bogat srovinama, a svetska kriza gadno drma temelje zapadnog sveta. Ulaskom istoka, jakog slovenskog elementa u EU stvorice se germansko-romansko-slovenska svetska sila. Ona ce dominirati planetom.

Srbima je mesto u takvoj multikulturalnoj sili.

Pozivam sve radikale koji su preterano rusofili i sve germanofile da se uzmu u pamet. Samo sjedinjenje germansko-romansko-slovenskih masa, stvaranje ogromne ekonomske i vojne zone od Atlantika do Pacifika moze stvoriti silu koja ce uspesno zameniti SAD koja je na svom zalasku.

Jel mislite da nema nikakve sanse da slovenski element preobrazuje evropsko carstvo ? :D Ja mislim da i te kako ima i da se to vec uveliko desava!

A tako ce i biti.


Naravno sve to bez Arnauta :D

Svaka čast na entuzijazmu :ok:, ali kad je Rusija u pitanju, ja mislim da ona može samo da bude zemlja-partner Europi.
Kad bi se išlo ujedinjavati, prije bi Rusija pripojila Europu, nego Europa Rusiju.
Jednostavno je ruska država prevelika da bi se mogla bilo kome priključiti, pa makar i formalno.
 
нису они баш тако наклоњени словенима,погледај ти план циа за источну европу,о уништавању духовних вредности,наталитета итд...најјаче да ћемо бити неки фактор у еу.ћути нагузи се и слушај јаче од себе....
 
Војислав Шешељ,
Хаг,
11. Марта 2009. године.

Браћо и сестре,

знам да Србија грца под теретом неправде и понижавања, који за циљ имају васколико уништење наше државе и нашег народа. Немојте, браћо и сестре, да верујете евро-атлантској пропаганди, којима Вас свакодневно бомбардују прозападни политички фактори и медији. То је она пропаганда која Вас убеђује да ћете боље живети ако се одрекнете Косова и Метохије, Војводине, Рашке области, националне части и поноса, историје и наших славних предака. Нећете живети боље ако то урадите, и ако се определите за Бриселску утопију. Напротив, ако Србија уђе у ту наднационалну творевину, створену само зарад израбљивања источне Европе, стандард наших грађана ће биће још гори, а наша држава ће доживети финансијски и економски крах, као што се ове године то већ десило у Мађарској и балтичким земљама. Брисел уништава нашу привреду, отима наше ресурсе. Због политике Брисела према нашој земљи, грађанима Србије сваким даном је све горе. Наша једина шанса у економском, националном и сваком другом смислу је сарадња са свим оним земљама које прихватају Србију као равноправног партнера без икаквог условљавања, а посебно са братском Русијом.
Само уз подршку Руске федерације, можемо сачувати наше Косово и Метохију, Војводину, наш територијални интегритет и суверенитет. Зато, браћо и сестре, не верујте пропалој нео-титоистичкој политици, према којој се може седети на две столице, и на истоку и западу. Крвави распад Брозове Југославије је доказао погубност лицемерне и неискрене политике. Запад ће нас поштовати, само ако поштујемо сами себе. Однос снага у свету се мења, антиглобалистички фронт јача, имајте то увек на уму када вас безочно лажу да пљачкашки систем који предводе Брисел и Међународни монетарни фонд нема алтернативу.
Браћо и сестре, ви добро знате да су у прљавом покушају пуча у Српској радикалној странци заједно учествовале стране обавештајне службе, амбасаде Сједињених америчких држава и Велике Британије, домаћи тајкуни, пре свих Мишковић и Беко, затим Тадић, Ђилас, и њихови пријатељи Николић и Вучић. Њихов циљ је био и остао оно што је Томислав Николић рекао, када је јавно поновио обећање дато својим газдама, Мантеру и Вордсфорту „Нећу се смирити док не уништим Српску радикалну странку“. Зашто је њихов циљ, уништење Српске радикалне странке? Зато што је Српска радикална странка последњи бастион у одбрани српских националних интереса. Сасвим је јасно да свој циљ покушавају да реализују нападом на два фронта, један је у Београду, а други у Хагу. Учешћем у том прљавом послу, издајници идеологије српског национализма и нови Мантерови миљеници, уназадили су Србију, а све зарад могућности да једног дана буду мањински марионетски партнер Демократске странке.
Браћо и сестре, увек верујте у себе, борите се, будите стрпљиви и непоколебљиви, само тако можемо опстати, будите уверени да ћу ја истрајати у својој борби, јер мени је истина о српском народу најважнија.
Моја вера у идеологију српског национализма јача је него икада. Мој дух јачи је него икада. Спреман сам да се борим до краја, ма какав да буде даљи ток овог монтираног процеса који се води против мене. Највећу снагу даје ми ваша подршка, и на њој сам вам неизмерно захвалан.
 
ma oni da su toliko mocni ne bi ni bilo Slovena odavno.. A nas je i dalje vise od evropskih germana. :)

Ekonomija je cudo. Doci ce do ekonomsko tranzitnog jedinstva i to ce biti to. :D

Iskreno zabole one u Gaspromu da li valjaju plin Rusima ili Austrijancima.. bitno da se valja.

Para ce da nas objedini samo zato sto je uspela da objedini i EU.

Inace ni Nemci i Francuzi nikada ne bi ulazili u saveze, za Engleze i Francuze da ne govorim.
 
Ulaskom brojnih slovenskih zemalja u EU povecao se slovenski element u EU. Kada i Hrvatska, Srbija, BiH, Makedonija, CG budu usli u EU, Ukrajina, Belorusija, Rusija... tada ce slovenski element biti dominantniji u EU. :D

Pricam vam o slovenizaciji EU. Istok je bogat srovinama, a svetska kriza gadno drma temelje zapadnog sveta. Ulaskom istoka, jakog slovenskog elementa u EU stvorice se germansko-romansko-slovenska svetska sila. Ona ce dominirati planetom.

Srbima je mesto u takvoj multikulturalnoj sili.

Pozivam sve radikale koji su preterano rusofili i sve germanofile da se uzmu u pamet. Samo sjedinjenje germansko-romansko-slovenskih masa, stvaranje ogromne ekonomske i vojne zone od Atlantika do Pacifika moze stvoriti silu koja ce uspesno zameniti SAD koja je na svom zalasku.

Jel mislite da nema nikakve sanse da slovenski element preobrazuje evropsko carstvo ? :D Ja mislim da i te kako ima i da se to vec uveliko desava!

A tako ce i biti.

Prateca pesmica ukrajinskog benda :) Za svetlu sveevropsku svetsku dominaciju !


Naravno sve to bez Arnauta :D

ЕУ има све потенцијале да постане азијско полуострво.
 
Ulaskom brojnih slovenskih zemalja u EU povecao se slovenski element u EU. Kada i Hrvatska, Srbija, BiH, Makedonija, CG budu usli u EU, Ukrajina, Belorusija, Rusija... tada ce slovenski element biti dominantniji u EU. :D

Rusija neće sigurno uć...kao ni njezin beloruski satelit :rumenko: :hahaha:

a što se tiće Ukrajine isto teško....

tako da ipak ostajemo u nekim omjerima: 3+1 :arrow: germani-romani-slaveni + ostali (skandinavci, ugrofinci,....)
:idea:
 
Svaka čast na entuzijazmu :ok:, ali kad je Rusija u pitanju, ja mislim da ona može samo da bude zemlja-partner Europi.
Kad bi se išlo ujedinjavati, prije bi Rusija pripojila Europu, nego Europa Rusiju.
Jednostavno je ruska država prevelika da bi se mogla bilo kome priključiti, pa makar i formalno.

a viĐ stvarno :D

HA ... pa nije krv voda (tako barem patriJote kažu):rumenko: ;)

samo ne bih opet toliko važnost poklanjao ni Rusiji....zašto to govorim?.... nidećete kroz nekoliko meseci....ne bih da ispadnem gatara....al nešto je veoma trulo u toj državi i neke stvari polako al sigurno izbijaju na površinu....doduše u promilskim nagoveštajima...al uskoro će to postati kudikamo dalekosežnije....toliko o tome za sada:D

nije mi da se opet kačim sa forumashkim rusofilima :cool:
 
зашто су сви овде напрасно за русију,јел то знате нешто што ја не знам,или је кгб ушао са гаспромом па се правите већи руси од путина?
 
Ma jok maco. Nego je meni pala na pamet ideja da slovenizujemo EU i priblizimo tu germansko romansku instituciju sebi. A 160 miliona Rusa su taman za to dovoljni, naravno sa svima nama ostalim slovenima kojih ima i vise od Rusa. :)
 
pa nije valjda da si još uvek neobavešten.!?:sad2:
:mrgreen:

dok je PutiNJ na čelu Rusije... Mesić moŽe da mirno spava :rotf::p

Ma ok. Znaci imate ok odnos sa njima. Pa to i jeste poenta. Jer nasi rusofili se kunu u rusko pravoslavlje a meni se cini da Rusima pravoslavlje uopste nije bitno jel... zato sam te i pitao.

Na kraju i Makedonci su pravoslavni pa mi nesto ne marimo za njih :D

To znaci da nece biti prepreka ulasku Rusije u EU. Ili bar neku vrstu pridruzivanja odnosno vojno ekonomskog saveza.
 
:arrow:Ma ok. Znaci imate ok odnos sa njima. Pa to i jeste poenta. Jer nasi rusofili se kunu u rusko pravoslavlje a meni se cini da Rusima pravoslavlje uopste nije bitno jel... zato sam te i pitao.



:arrow:To znaci da nece biti prepreka ulasku Rusije u EU. Ili bar neku vrstu pridruzivanja odnosno vojno ekonomskog saveza.

kakvo ovo prvo ima veze sa ovim drugim? :dontunderstand:
a ti to dovoddiš u vezu......:think:
 

Back
Top