Лаже као да је са б92

Poruka
20.637
Neka se ne ljuti korisnik ciji cu post iskoristiti da ilustrujem nevidjenu kolicinu gluposti koja ovaj , nekada ugledni i cenjeni PDF , pravi kruzookom za totalne neznalice , da ne upotrebim neki medicinski izraz , koji bi mogao nekoga da uvredi.

Cak je i korisnik , ciji post ilustruje kolike budaletine postuju na "krsti", i nije pravi primer.Ima ovde i zescih pacijenata, pa evo, koristim priliku da pokusam da unapredim rad ovog svima dragog PDFa, sa predlogom moderatorima, da ne dozvole da se otvaraju teme, koje u startu, uvodnim tekstom , indiciraju kakva budala se namerila da zapise svoje vlazne snove, i lupeta po tastaruri gluposti na koje bi se smejao, samo da mi se ne place kada citam.

Naravno da je nemoguce , i nepotrebno u toku diskusije ogranicavati i korigovati svaki post, ali ako se neko u startu ofira , uvodnim tekstom kao dijabola, ta tema bi morala , zbog ocuvanja minimuma zdravog razuma ostalih korisnika da se zakljuca......hvala unapred na razumevanju

Tekst koji mi je naterao suze na oci , sto od smeha, sto od tuge:

reducirana verzija:
Citat:
Original postavio poslednji mohikanac Pogledaj poruku
оне који би да објаве рат тој истој ЕУ

По мени је потребно ,и волео бих да на челу државе буде генерал Лазаревић
bill kill je trenutno na forumu Dodajte reputaciju korisniku bill kill Prijavite poruku
http://forum.krstarica.com/threads/273306
пост који је поставио идедаибаба као нинџа



пост који је поставио последњи мохиканац сада ја али без извлачења речи из контекста

Због ситуације у којој се Србија налази ,подељеност гласача на две оштро супротстављене групације,због поделе у народу Србије на оне који би у ЕУ и оне који би да објаве рат тој истој ЕУ ,забог свакодневних афера које се отварају по штампи и медијима али ни једној доведеној до судског процеса и казне,због корупције која постаје систем рада државних органа ,због стања у скупштини Србије ,због тога што су тајкуни а не чланства власници партија и странака(свих),због окупације дела територије,због сепаратистичких покушаја у Војводини ,због наркоманије...
Да ли нам је потрбно ванредно стање и ко би требао да буде на челу државе док не изађе из кризе?
По мени је потребно ,и волео бих да на челу државе буде генерал Лазаревић
poslednji mohikanac nije na forumu Prijavite poruku Odgovorite sa citatom
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=8814354#post8814354

па реците зашто одређени људи имају потребу да доказују своје тврдње лажима ?
 
ima ti nekoliko stvari

taj lik nik nizda, konstantno je u suprotnosti sa pravilima foruma

niko nije blesav da se tako nekom postavlja dobrovoljno kao meta, da se tako neki izivljava sa najvulgarnijim izrazima o nekome, a sustina foruma na netu je anonimnost, pa je stoga besmisleno psovati, provocirati i pretiti, jer po reciprocitetu tako neki moze da dobije isto, puta deset

razumem ja frustriranost, razlicite nivoe intelegencije, obrazovanja, kulture i domaceg vaspitanja, ili odsustvo toga, cak neki ovde deluju kao da su osobe sa fizickim invaliditetima pa se kompenzuju, ali ne razumem da se tako neki tolerisu, ispada da neko njih telediriguje

izgleda da je ovo jedan veoma posecen forum, ja sam tu kratko, mlad i zelen, takoreci naivan skroz, sledi da je interes osoblja foruma i sto veca posecenost, zanimljivost i aktuelnost, politicka. ako nije tako da palimo odavde, bar je internet bogat forumuma

ukratko, prostacine napolje, strogost primene pravilnika da se implementira
 
Uu pa ja stalno vičem na neke forumaše zbog manipulacijom teksta, neki uživaju kada mi izv rću reči.

Упознала си и мој начин писања и борбе и идеје за које се борим,али ми реци шта би мислила да узнем неки твој текст извучем реченицу са почетека и краја спојим их и то објавим уз коментар као идедаибаба?
 

Back
Top