nova jugoslavija

i da se posle ponovo onako bratski koljemo..
bilo jeste lepo... dok je trajalo, sada je to vec SF

ademe ti jos uvek mislis da sam ja teo da te proteram il ubijem.
vidis ja ne mislim tako o tebi. vi ste se ocepili pod naredjenjem amerike.
naravno posto vam je u prethodne tri decenije ispiran mozak o srpskom teroru i zlocinima nad vama
 
Nikada više Bog ne dao da se Srbima toliko pomrači um i zdrav razum, da stvaraju nekakvu Jugoslaviju. Neka nama Srbije. Jedva je dočekasmo nazad posle 80 godina.

Jedino na šta bih pristao je panslovenska konfederacija. Ali, samo konfederacija. Svako mora da ostane država za sebe.
E, to bi bila sila, i ekonomska i vojna, koja bi vladala ovom planetom dok homo sapiens bude postojao.
 
Nikada više Bog ne dao da se Srbima toliko pomrači um i zdrav razum, da stvaraju nekakvu Jugoslaviju. Neka nama Srbije. Jedva je dočekasmo nazad posle 80 godina.

Jedino na šta bih pristao je panslovenska konfederacija. Ali, samo konfederacija. Svako mora da ostane država za sebe.
E, to bi bila sila, i ekonomska i vojna, koja bi vladala ovom planetom dok homo sapiens bude postojao.

pa slovenci nam nudili tu konfederaciju jos 1990 a ti uzo motku da ih bijes.
 
Jedini je Tito bio toliki genije da nas sve drzi na okupu.

Lijepo je bilo dok je trajao, ali 2 porodice ne mogu jednoj kuci, a da bude sloga, a za 6 odnosno 7 da ne pricam.
 
Poslednja izmena:
Да има ко да нас држи на окупу па и да размислимо. Овако нема поенте и мислим да као засебне државе можемо много више поштујемо и ценимо него као браћа на силу.
 
Jedini je Tito bio toliki genije da nas sve drzi na okupu.

Lijepo je bilo dok je trajao, ali 2 porodice ne mogu jednoj kuci, a da bude sloga, a za 6 odnosno 7 da ne pricam.

To je površno gledanje na stvar.

Tito je imao bezgraničnu podršku i istoka i zapada. Uz takvu podršku mogao je, ako mu se prohte, da digne vojsku i za par dana pobije milion građana, i da mu niko ništa ne prigovori. I, ko je onda mogao da s otcepi? Nema šanse. Možda je greška što Tito nije imao svog naslednika na poziciju najvećeg sina naroda i narodnosti, umesto onog kilavog predsedništva. Taj bi verovatno nastavio "Titovim stazama revolucije". :D Ako ništa drugo, ono bar zbog sebe, i svog faraonskog položaja.
 
Да има ко да нас држи на окупу па и да размислимо.
Море и "да има ко да нас држи на окупу" какво бре црно размишљање!?
Далеко им лепа кућа!?
Ал' да треба наше да поново буде наше - треба! И зато

l_1107b235c1ade0d6d4bd15cfe1ab68f4-1.jpg
 
ademe ti jos uvek mislis da sam ja teo da te proteram il ubijem.
vidis ja ne mislim tako o tebi. vi ste se ocepili pod naredjenjem amerike.
naravno posto vam je u prethodne tri decenije ispiran mozak o srpskom teroru i zlocinima nad vama

nikada nisam mislio da si ti hteo....
a mi smo se odcepili po "naredjenju" slobe [pokoj mu dusi,i veliko hvala] a ne amerike
 
To je površno gledanje na stvar.

Tito je imao bezgraničnu podršku i istoka i zapada. Uz takvu podršku mogao je, ako mu se prohte, da digne vojsku i za par dana pobije milion građana, i da mu niko ništa ne prigovori. I, ko je onda mogao da s otcepi? Nema šanse. Možda je greška što Tito nije imao svog naslednika na poziciju najvećeg sina naroda i narodnosti, umesto onog kilavog predsedništva. Taj bi verovatno nastavio "Titovim stazama revolucije". :D Ako ništa drugo, ono bar zbog sebe, i svog faraonskog položaja.

Imao je i Milosevic jaku vojsku i podrsku zapada, pa to nije iskoristio. Ipak treba imati neko umjece da bi vladao ;)
 
југославија је највећа катастрофа за српски народ.никако са тим чудовиштима и србомрсцима више у државу.и овако смо се једва извукли,направили су од срба 3 нације,црногорце,бошњаке и македонце,узели нам косово,замало и војводину.....ужас.боље овако,бар знамо на чему смо
 
savezi se prave iz koristi
dokle god nema koristi iz saveza 2 ili vishe drzhava za sve drzhave saveza, savez se ne mozhe napraviti
ako su spoljnopolitichki ciljevi svih drzhava saveza isti, u savezu nece biti problema, medjutim, ako svaka drzhava tera po svome.....
 

Back
Top