PREDATORI

sablon

Iskusan
Poruka
6.615
Svi, ovde na forumu, su neka vrsta predatora, lovci na znanje tj raznorazne informacije koje ga dogradjuju kao licnost:

1. duhovno razvijanje,
2. virtuelno druzenje (jer nemate zivaca za prijatelje u realnom svetu),
3. samopuzdanje,
4. informisanje (vezano za posao ili hobi),
5. vr sex,
6. oslobadjanje frustracija koje im se nakupile u toku dana,
7. "zini da ti kazem"
8. "cisto onako bezveze" (ovo je folirantski odgovor, u slucaju da je jedini)
9....................... dopuni ako postoji drugi
10.radi upoznavanja muskog/zenskog karaktera

Moje pitanje vama je: Koji ste predator od ovih navedenih ?

P.S. Hteo sam da smislim temu, koja ima neki smisao, a na koju mi niko nece dati odgovor :)
 
Poslednja izmena:
Teme koje pojedinac pokreće i način kako sagledava odredjenu problematiku mnogo govore o toj osobi kao i njegova maskota i odabrano ime. Sasvim je sigurno da motiva ima isto onoliko koliko i samih učesnika foruma ali malo je verovatbno da neko može tražiti partnera za čulni užitak na filozofiji, psihologiji i religiji.
Treba na sve to gledati samo kao na način komunikacije koji je u skladu sa vremenom i mogućnostima današnje tehnike. Tu mogućnost treba iskoristiti ali ne i zloupotrebljavati.
 
Teme koje pojedinac pokreće i način kako sagledava odredjenu problematiku mnogo govore o toj osobi kao i njegova maskota i odabrano ime.
Naravno da govore......jer su to vrsta ljudi na kakve sam nailazio

btw Moj savet ti je da ne pokusavas da budes profajler, jer ne da nisi talentovan za to, nego si antitalenat :rotf:

Sasvim je sigurno da motiva ima isto onoliko koliko i samih učesnika foruma
Ajd premotaj se pa mi istitluj ovo, posto govoris malo nerazumno

ali malo je verovatbno da neko može tražiti partnera za čulni užitak na filozofiji, psihologiji i religiji.
Kao prvo naveo sam ljude na celom forumu.....Odlepi se malo sa RELIGIJE, pa ces se i sam uveriti u to koliko gresis

Treba na sve to gledati samo kao na način komunikacije koji je u skladu sa vremenom i mogućnostima današnje tehnike. Tu mogućnost treba iskoristiti ali ne i zloupotrebljavati.
Pazi ovako sad SLEDBENICE, cilj tvoga bivstvovanja ovde na forumu je jasan, iako si u sustini dao odgovor pod brojem 8."cisto onako bezveze"(ovo je folirantski odgovor)......

PS Jedino tvoju vrstu nisam naveo.....cisto da bi vas gledao kako se krijete iza tog broja 8
 
Moje misljenje je da je naslov teme dobar, i da bi svako drugo altruisticko prizvucje bilo licemerno....
Mislim da je u sadasnjem trenutku naslov 100% prilagodjen...

Ako nisi zeleo da ti iko odgovori, tvoja poslednja recenica i pitanje je moralo da bude zahtevno u smislu razumevanja.
Inace ces uvek imati samo one koji su procitali naslov i poslednju recenicu , iako su procitali sve, samo to je u svesti pri pokretanju ili nepokretanju aktivnosti....
 
Moje misljenje je da je naslov teme dobar, i da bi svako drugo altruisticko prizvucje bilo licemerno....
Mislim da je u sadasnjem trenutku naslov 100% prilagodjen...

Ako nisi zeleo da ti iko odgovori, tvoja poslednja recenica i pitanje je moralo da bude zahtevno u smislu razumevanja.
Inace ces uvek imati samo one koji su procitali naslov i poslednju recenicu , iako su procitali sve, samo to je u svesti pri pokretanju ili nepokretanju aktivnosti....
aaaaaa efekat obrnute psihologije ? ;)
 
9. Trenutno imam puno slobodnog vremena a napolju je hladno za neke vrste aktivnosti ;). Ja sam predator za ne-dosadu :P

Stavio bih i pod 2. ali "nemam zivaca da se druzim sa prijateljima u realnom svetu"? Pa druzim se sa njima, vidjam se svakodnevno ali ipak imam jos extra vremena i za forum.
 
Poslednja izmena:
4 i 8,stavila bih i 1 kao nameru,ali ovde duhovno propadam :(
Iritira me kad pojedini forumasi misle da je nemoguce da neko ne zeli nista ovde,da ne moze "cisto onako bezveze" da se ubija dosada,nego moooras nesto da trazis,prijatelje,ljubav,sex.
 
Svi, ovde na forumu, su neka vrsta predatora, lovci na znanje tj raznorazne informacije koje ga dogradjuju kao licnost:

1. duhovno razvijanje,
2. virtuelno druzenje (jer nemate zivaca za prijatelje u realnom svetu),
3. samopuzdanje,
4. informisanje (vezano za posao ili hobi),
5. vr sex,
6. oslobadjanje frustracija koje im se nakupile u toku dana,
7. "zini da ti kazem"
8. "cisto onako bezveze" (ovo je folirantski odgovor)
9....................... dopuni ako postoji drugi
10.radi upoznavanja muskog/zenskog karaktera

Moje pitanje vama je: Koji ste predator od ovih navedenih ?
:)

Ja priznajem sve navedeno,uz ogradu da ja nisam predator,ja sam više omnivar, tako da jedem ono što nađem, ovo sve sam uspeo da nađem osim ove petice :sad2:
Ali još sam ja mlad (relativno) pa možda uspem i to dok ne uđemo u Evropu (posle nam neće to ni trebati jer će nam oni definitivno ukloniti testise,radi nekog "višeg" cilja):gace:
 
Ja priznajem sve navedeno,uz ogradu da ja nisam predator,ja sam više omnivar, tako da jedem ono što nađem, ovo sve sam uspeo da nađem osim ove petice :sad2:
hehe ovo ti dobro sa peticom....ok omnivar (svastojed)....ali zar ne mogu i oni biti predatori (grabljivci, lovci), koji love na svim ovim poljima koje si naveo, da bi se nadogradili, dopunili... tj usavrsili informisanjem, druzenjem, reklamiranjem...ili pak neki svoj nedostatak u "realnom" svetu popunili odredjenim bivstvovanjem ovde na odredjenim temama......Po mom misljenju, ljudi jesu predatori (grabljivci, lovci), koji trazenjem (vrebanjem, lovom) odredjenih tema i boravljenjem, citanjem i postovanjem na njima, dobijaju naravno za uzvrat informacije (plen u vidu postova drugih ljudi upuceni njemu) koje su vrebali.....tako da makar bio i omnivar, ipak si i predator....


Ali još sam ja mlad (relativno) pa možda uspem i to dok ne uđemo u Evropu (posle nam neće to ni trebati jer će nam oni definitivno ukloniti testise,radi nekog "višeg" cilja):gace:
U tom slucaju, moderatori ce posle morati da preprave peticu u "zbog objektivnog pogleda na vr sex"
 
....Po mom misljenju, ljudi jesu predatori (grabljivci, lovci), koji trazenjem (vrebanjem, lovom) odredjenih tema i boravljenjem, citanjem i postovanjem na njima, dobijaju naravno za uzvrat informacije (plen u vidu postova drugih ljudi upuceni njemu) koje su vrebali.....tako da makar bio i omnivar, ipak si i predator....
]

Omnivar može biti i predator to je jazavac npr.:think:
Ali čist predator ne može biti omnivar, orao npr. Ako ne uhvati ništa dve nedelje crkne od gladi, dok se jazavac samo prebaci sa jedne hrane na drugu (miševa na kukuruz) i opstaje.
Ja sam nekad bio isključivo predator,ali po onoj narodnoj: Zlo je vrijeme orla naćeralo s kokošima zimu zimovati, i ja počeo da zobljem kukuruze :dash:
Tako da sam se pretvorio u jazavca (sedim u kući,kucam na kompjuter,ne izlazim posle 18,00, nemam auto, nemam prijatelje, slušam tatu i mamu, sexa se samo ponekad rado setim), te stvari nisam radio ni kao klinac,ali mora se.:thumbdown:
Mada i sad čežnjivo pogledam u nebo i setim se kako je nekad bilo lepo raširiti krila i odleteti.:rida:
Možda uskoro i ovo zlo vreme prođe, pa orao opet poleti, a kokoši neka kljucaju i dalje.:cool:
 

Back
Top