Kad neka zena

Пре неки дан пролазим градом и видим лепу мушку кошуљу... Јбт, немам коме да је купим! :(

Али кад помислих да то треба и пеглати....:mrgreen::lol:
 
Немам појма
Ал видш прошле године сам му за годишњицу купила розе кошуљу у Зари
Која се не пегла хе хе
Што му стоји....:aha:

Па ја му стално купујем за поклон нешто од одеће а пошто кошуље носи само ако су позерске, онда идемо заједно у куповину....

Не знам да ли је тачно, али не бих рекла
 
:
Sestro, tražiš muža?
Sofronije

Јеееесте! :butkice:

missprissy.jpg
 
kako li ga nauči da pegla košulje?

MM je samo jednom u životu probao da opegla jednu svoju majcu,(ja sam bila na poslu) i mahao onom peglom petnaest minuta, upirao iz sve snage i ništa. Sam je priznao da je osetio ogronmo divljenje kako meni to sa lakoćom uspeva.
e sad postoji i objašnjenje - u trenutku kada je uzeo peglu nestala je struja.(nažalost, samo je shvatio, nije osto u blaženom uverenju ženske nadmoći)
 
Kupila ih mnogo za ovih x godina, redovno ih perem i ne pevam dok radi masina za ves a on ih sam pegla. Valjda sam i zbog toga jos uvek zaljubljena?:think:

Добио мој екс хазбнд посао у једној угледној фирми. Дрес код - обавезно одело, кошуља, кравата! Биле кризне године, куписмо пар одела, а свекрва нам проследи 40 белих кошуља покојног свекра! Супер, то нас извади финансијски, али мене ували у ужасно заморно пеглање кошуља. :confused: Мислим, ја волим да пеглам, али оно - чаршаве, јастучнице, нешто равно...нешто што можеш да пеглаш и да гледаш филм истовремено... А кошуље морјау да се пицууууље...:(

Добро, ајд. Сачекам да се накупе, тутнем их у машину, а после пеглам до бесвести. Кад је чула свекрва - пошизела! Каже:''Ја сам све мужевљеве кошуље НА РУКЕ прала! У машини се брзо исцакају, а ако се перу на руке - дуже трају!''

А ја лепо њој:''Ја се више бринем да мени руке дуже трају, а ако се кошуље исцакају - купићемо нове.''
...И она заћута. :mrgreen:
 
Nešto razmišljam o Dalijevoj izjavi:
Kad neka zena kupuje mušku kosulju,onda je zaljubljena.
Kad je pegla,onda je udata.
Ako pri tome i peva,onda je i prvo i drugo
DakleM, šta vi mislite o tome.

Što se mene tiče, ne samo da pevam dok peglam nego i uživam u peglanju
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

moj muž ne nosi košulje. nosi majice i duxeve na rajsferšlus....svejedno - peglam, je l'..ali, ne pevam, samo nešto slušam od muzike, jer u toj gomili ima svega, a ne samo njegovog veša.

pevam samo kad sam sama u kući i kad odvrnem mjuz toliko glasno da....to mogu samo ja da podnesem.
 
mm je emancipovan
on sam sebi kupuje košulje
ja neću, da ne bude posle da mu se ne sviđa košulja, kupi sam....
veš mašina ih pere
ja ih samo okačim da se suše i
manem peglom preko njih, ponekad čak i pevam dok ih peglam :whistling:
a to znači da sam srećno udata:heart:
 
Он господин има проблем само с одређеном инспирацијом....:whistling: гле чуда....:lol: мислим разумећеш шта сам хтела рећи;)
 
Nešto razmišljam o Dalijevoj izjavi:
Kad neka zena kupuje mušku kosulju,onda je zaljubljena.
Kad je pegla,onda je udata.
Ako pri tome i peva,onda je i prvo i drugo
DakleM, šta vi mislite o tome.


Što se mene tiče, ne samo da pevam dok peglam nego i uživam u peglanju
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Hebote Milesa tebi nije dobro.
Pevas dok peglas košulje ! :eek: :roll:

Nije valjda da je to dokaz ljubavi prema muškarcu?
Jer u tom slučaju ja ne volim ni jednog.

Pevam samo dok razmisljam kako skidam opeglanu košulju sa nekog muskog mirišljavog tela....Najvise bi volela da ne znam ni ko je kupio ni ko opaglao. Što se mene tič samo dotle je zabavno.
 

Back
Top