volim te,ali bez sexa

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
Prica ide ovako:
Poznajem devojku koja je sa svojim deckom 2 godine,zabavljaju se od njene i njegove 18te. :)
Za te 2 god. ona mu jos nije dala i plasi se da imaju seks. :confused:
Oni se vole,setaju,izlaze i lepo im je.
Sta mislite,dal je "ljubav" :heart: bez fizickog kontakta dovoljna da bi dvoje opstali?
Oni mi deluju kao primer "nema seksa pre braka" :lol:
Postoji li to uopste u danasnje vreme i ima li ovde ljudi koji to u potpunosti podrzavaju? :think:
 
Ja ne shvatam kako musko moze da funkcionise bez seksa 2 godine?Ona je u tripu i to traje..
Stvar je u tome sto se njih dvoje STVARNO vole...on je imao ranije devojaka i nije toliko neiskusan,sto znaci da je sa pecenja presao na soju :D i to je kao ok hehehe opasan primer
 
Poznajem devojku koja je sa svojim deckom 2 godine,zabavljaju se od njene i njegove 18te. :)
Za te 2 god. ona mu jos nije dala i plasi se da imaju seks. :confused:
Oni se vole,setaju,izlaze i lepo im je.
Sta mislite,dal je "ljubav" :heart: bez fizickog kontakta dovoljna da bi dvoje opstali?
Oni mi deluju kao primer "nema seksa pre braka" :lol:
Postoji li to uopste u danasnje vreme i ima li ovde ljudi koji to u potpunosti podrzavaju? :think:
jao ja znam sličan par
doduše, ona je malo mlađa a on malo stariji
i već su dve godine zajedno
i ona kaže da seksa nije bilo
ja u to, iskreno, teško mogu da poverujem, mada, sve je moguće

a ko sam ja da nešto podržim ili ne, ako nekom tako nešto odgovara neka uživa u tome... :)
 
Prica ide ovako:
Poznajem devojku koja je sa svojim deckom 2 godine,zabavljaju se od njene i njegove 18te. :)
Za te 2 god. ona mu jos nije dala i plasi se da imaju seks. :confused:
Oni se vole,setaju,izlaze i lepo im je.
Sta mislite,dal je "ljubav" :heart: bez fizickog kontakta dovoljna da bi dvoje opstali?
Oni mi deluju kao primer "nema seksa pre braka" :lol:
Postoji li to uopste u danasnje vreme i ima li ovde ljudi koji to u potpunosti podrzavaju? :think:

pa, zavisi od godina, iskustva, stavova...sta znam, ako su oboje u tom fazonu, mozda...ali ako cekaju brak, a brak se desi kad budu imali po 30, mislim da ce malo prolupati....mislim da toga jos uvek ima, narocito u patrijahalnim sredinama
ja sam, licno, mogla da volim i bez telesnog kontakta, i to u godinama kad nisam bila klinka, ali nisam bas za veze u kojima sex nije bitna stavka....nesto mi tu ipak nije u redu..
 
Najblaže rečeno čudno...
Kad pogledaš s jedne strane dobro ajde...ako oboje to prihvataju, u redu...a s druge strane, ako se već toliko vole seks je valjda samo potvrda ljubavi, a ne nešto strašno i teško...
Ja to ne bi prihvatio...
 
jao ja znam sličan par
doduše, ona je malo mlađa a on malo stariji
i već su dve godine zajedno
i ona kaže da seksa nije bilo
ja u to, iskreno, teško mogu da poverujem, mada, sve je moguće

a ko sam ja da nešto podržim ili ne, ako nekom tako nešto odgovara neka uživa u tome... :)

Meni malo bzvz da im sex nije bitan uopste..da je iole bitan shvatili bi da im se veza ne moze zasnivati na drzanju za rukice..odnosno brak i kada ga probaju u njemu da se mozda nece svideti jedno drugom..i da nisu kompatibilni u sexu..u cemu je poenta onda ne probati
 
Prica ide ovako:
Poznajem devojku koja je sa svojim deckom 2 godine,zabavljaju se od njene i njegove 18te. :)
Za te 2 god. ona mu jos nije dala i plasi se da imaju seks. :confused:
Oni se vole,setaju,izlaze i lepo im je.
Sta mislite,dal je "ljubav" :heart: bez fizickog kontakta dovoljna da bi dvoje opstali?
Oni mi deluju kao primer "nema seksa pre braka" :lol:
Postoji li to uopste u danasnje vreme i ima li ovde ljudi koji to u potpunosti podrzavaju? :think:
Dovoljna je ljubav bez kontakta da bi opstali, ali pitam se koliko dugo?
U potpunosti podržavam "nema sexa pre braka", ali samo ako se zaista dobro upoznaju... da se ne predomišljaju posle ako nisu kompatibilni... I ako se brzo venčaju :mrgreen:
 
Oni možda samo volu da se ljubu :)
I ne vidim zašto je čudno to što ona ne želi seksualne odnose... mož' misliti..
Ne želi, pa šta...

Sve je nenormalno što je različito od nas, pretpostavljam, i samo smo mi ispravni i samo je naš život život na pravi način a sve što se malo razlikuje i svi ljudi koji se razlikuju su čudaci, i šta zapravo nije u redu ovde... :/
 
Poslednja izmena:

Back
Top