Trajna depilacija

"hm" iskljucivo u koz. salonima u Crnoj Gori oni su najjbolje opremljeni neki prevazilaze cak i svetske standarde i koristi se najjkvalitetniji prirodni vosak kao i laseri vrhunske tehnologije sve je tu samo ostaje da se odlucite hocete li da platite malo vise pa da bude trajna.
Jeste da je za to potreban "malo" deblji novcanik ali isplati se.
Ja skupljam pare za jedan u NK zove se "kod Vuka" radice me tip specijalizirao u Francuskoj ima galeriju diploma okacenih na zidu ,sigurna sam da necu zaliti pare koje sam platila i da cu biti prezadovoljna i presrecna.
 
Da, to rade Diva, Epilon i mnogi drugi a da li je efikasno - e to je druga stvar.
Ja samo mogu da kazem iz iskustva da tako nesto ne bi probala (mada sam imala tu ideju) posle onoga sto mi se desilo. U Divu sam isla na laser za otklanjanje fleka od akni ( a nisam ih imala nesto previse) i verovali ili ne - SKORO NISTA NIJE POMOGLO! Isla sam na dva tretmana (od tri koja su mi preporucili kao dovoljna uz garanciju i obecanja da ce sve izbledeti) i na treci naravno da nisam otisla kada sam videla da posle drugog nema pomaka. To je IPL laser (koji se inace koristi i za malje, cini mi se), ide se jednom mesecno i cena jednog tretmana je 150 evra! Pa vi sada odlucite.... I da, epilacija (ili uklanjanje malja laserom) navodno pomaze (i to koliko - pitanje je) samo kod izrazito jakih i crnih malja.
 
Da, to rade Diva, Epilon i mnogi drugi a da li je efikasno - e to je druga stvar.
Ja samo mogu da kazem iz iskustva da tako nesto ne bi probala (mada sam imala tu ideju) posle onoga sto mi se desilo. U Divu sam isla na laser za otklanjanje fleka od akni ( a nisam ih imala nesto previse) i verovali ili ne - SKORO NISTA NIJE POMOGLO! Isla sam na dva tretmana (od tri koja su mi preporucili kao dovoljna uz garanciju i obecanja da ce sve izbledeti) i na treci naravno da nisam otisla kada sam videla da posle drugog nema pomaka. To je IPL laser (koji se inace koristi i za malje, cini mi se), ide se jednom mesecno i cena jednog tretmana je 150 evra! Pa vi sada odlucite.... I da, epilacija (ili uklanjanje malja laserom) navodno pomaze (i to koliko - pitanje je) samo kod izrazito jakih i crnih malja.
 
ja sam isla u ''epilion'' na epilaciju
bogami dosta tretmana sam odradila
ali hvala bogu nemam vise niti jedne dlacice vec god ipo dana
i stvarno extra rade
a cula sam za ''divu''
kako koriste kineske lose lasere ...zato ako hocete da idete na trajnu epilaciju
idite u Epilion
 
Ajte kad je već ovde tema, neke informacije, koliko to stvarno košta, gde se sve smeju odstranjivati :rumenko: koliko je to "trajno"..... ima li problema sa urastanjem obzirom da se porice verovatno zatvore..??
 
Mislis na ovo?

5.Neophodno je korišćenje preparata sa zaštitnim faktorom minimum 35 tokom sunčanih perioda godine

A pa da.. ne smes da se izlazes suncu.. cini mi se da sam to cula vec.. sad zavisi sta bi radila.. znam sta bih ja (:rumenko:).. a po licu se ne bih usudila da petljam nikako..

To + ovo..

7.Postoje tri faze rasta dlake što znači da je trajno uklanjanje neophodno uraditi u proseku tri do pet tretmana. Između tretmana potrebno je da se napravi razmak od dva do četiri meseca, koliko je potrebno da bi izrasla sledeća faza preostalih dlačica.

.. pa pretpostavljam da je onda najbolje pocetii krajem leta.. :think:

Ma meni je sve ovo scary..

4.Posle prvog tretmana nikada više dlake se ne smeju izbeljivati, čupati pincetom niti depilirati voskom!

6.Pre laserskog tretmana ne smeju se koristiti preparati koji sadrže derivate A-vitaminske kiseline (retin-A), AHA kiseline, jaki vitaminski kompleksi, kao i sredstva koja iritiraju kožu. Sve to spada u fotosenzitivne preparate koji mogu dovesti do neželjene reakcije kože!

10.Nestručno rukovanje dermatološkim laserima može izazvati ozbiljna oštećenja kože, prolazna ili trajna.

Nemam pojma.. bilo bi lepo osloboditi ih se jednom za svagda.. ali bas me strah.. :(
 
Ne verujem da je nikada vise.. mislim da je za vreme trajanja tretmana i odredjeni period posle..
Dok izricito pise nikada vise cupkanje pincetom ili depilacija..
A sta ako neke izrastu opet?.. sta sa onim sto kazu da to nije zauvek?.. to onda znaci posle samo laser?..
Verujem da oni u salonu sve objasne, ali kad nemam poverenja u ove stvari.. sve mi je sumnjivo i uvek imam neki najgori scenario u glavi.. :(
 
JC_thinking.gif
a ja skontala da se dlačice ne smiju čupkati kad počneš sa laserskim tretmanima jer to, zapravo, onemogućava laser da ih ukloni (jer korijen mora biti tu da bi ga 'ubili') ili tako nešto... :neutral:
 

Back
Top