Opet RAT

sila boga ne moli( ne mozes protiv nato pakta ), rata nece biti, to su prazne price niti ce stradati srbi na kosovu...
a sto se tice ubijanja srba, vidim i citam svaki dan, kako se srbi ubijaju medjusobno u srbiji..ne treba nama neprijatelj, dovoljna je i ljubomora i glupost da se pocine ubistva koja su svakodnevna

Ви сте причали како неће бити мартовског погрома, па кад га је било кукали сте за пар џамија које су запањљене док вас је баш брига било што шиптари све српске цркве и манастире су уништили.

Ти који се убијају по разним смрдократско мафијашким обрачунаима су срби исто колико си ти србин 0%.
 
Геноцид доживљавају срби на косову сваки дан. Живе под сталним терором шиптара. Примитивна багра би најрадије побила истинске србе који хоће да помогну србима на косову. Да је ово нормална држава био би забрањен и тешко кажњиван говор мржње према србима.

Срби у геноцидној творевини хрватској морају свакодневно да слушају лажи како је Србија агресор и напала "јадну" "невину" хрватску, па славље Олује, томпсонове усташке песме, у школама учење усташтва, у хрватским медијама препуна усташке пропаганде.

У федерацији иживљавање над србима.

A jadni, nevini Srbi! Natjera mi suzu na oko! :sad2:
 
A jadni, nevini Srbi! Natjera mi suzu na oko! :sad2:


Predsjednik Udruzenja radnika i invalida rada izbjeglih iz Hrvatske Puzigaca je rekao "Srni" da je Hrvatska izvrsila "najveci genocid nad Srbima i njihovo etnicko ciscenje sa vjekovnih ognjista poslije Drugog svjetskog rata".

"Zabrinjavajuca je cinjenica da hrvatske vlasti i dalje na sve moguce nacine sprecavaju povratak Srba u Hrvatsku, kao i ostvarivanje njihovih stanarskih prava, te prava na penziju i ostalih radnih prava u toj drzavi, mada teze punopravnom clanstvu u EU", navodi Puzigaca.

On tvrdi da je u vrijeme dok je Mesic bio predsjedavajuci Predsjednistva bivse SFRJ "oko 250. 000 radnika i invalida rada, uglavnom Srba u Hrvatskoj, dobilo otkaze i upuceno na cekanje, a mnogima Srbima su tada oteta i njihova stanarska prava".
http://www.camo.ch/hrv_genocidna_drzava.htm
 
Pa samo paranoik bi mogao civilima da prišiva neko zločinaštvo s bilo koje strane.
A što se vojski tiče, ove balkanske su nadaleko poznate po zlu. Bez iznimaka! :mrgreen:

Србију ће водити српски националиста и једном за сва времена са вама да рашчистимо.
 
Србију ће водити српски националиста и једном за сва времена са вама да рашчистимо.

A da je ovde neko pametniji manuo bi se ruskih i amerskih bajki i mislio bi jedanput na nasu zemlju......kao sto rekoh nikakav kontakt sa Hrvatima ovoj zemlji nije prijao...od 1918 pa nadalje......zao mi je Ljubo ali ovo su samo istorijske cinjenice...svaka svojim putem i mili moji kud koji..........:bye:
 
Poslednja izmena:
Ви сте причали како неће бити мартовског погрома, па кад га је било кукали сте за пар џамија које су запањљене док вас је баш брига било што шиптари све српске цркве и манастире су уништили.

Ти који се убијају по разним смрдократско мафијашким обрачунаима су срби исто колико си ти србин 0%.
srbine sa velikim V...pa i albanci su ginuli tad, zar ne ?
 
A da je ovde neko pametniji manuo bi se ruskih i amerskih bajki i mislio bi jedanput na nasu zemlju......kao sto rekoh nikakav kontakt sa Hrvatima ovoj zemlji nije prijao...od 1918 pa nadalje......zao mi je Ljubo ali ovo su samo istorijske cinjenice...svaka svojim putem i mili moji kud koji..........:bye:

Naravno da svaka svojim putem. Vidjeli smo svi da ne znamo skupa.

Original postavio Teodosije
Србију ће водити српски националиста и једном за сва времена са вама да рашчистимо.

A što mora da bude nacionalista? Ako se to ne ostvari u desetak godina, piši kući propalo. :D
Poslije ćemo svi skupa biti u EU, pa neće imati smisla! :rotf::rotf:
 
Naravno da svaka svojim putem. Vidjeli smo svi da ne znamo skupa.



A što mora da bude nacionalista? Ako se to ne ostvari u desetak godina, piši kući propalo. :D
Poslije ćemo svi skupa biti u EU, pa neće imati smisla! :rotf::rotf:

Naravno......rogovi u vreci....
Eh za ovo drugo se ne slazem.....ako bude postojala tad ucicete pre nas(imate bolje veze i saveznike),a mi odma posle vas(ko riziko)...negde oko 3020!
 
srbine sa velikim V...pa i albanci su ginuli tad, zar ne ?

Патетични са велико П. Шиптари нису гинули у мартовском погрому, шиптари су убијали србе, протеривали их и уништавали им гробља, цркве и манастире.
 
Патетични са велико П. Шиптари нису гинули у мартовском погрому, шиптари су убијали србе, протеривали их и уништавали им гробља, цркве и манастире.

A gde si ti bio seronjo jedan....podrzavao srbe iz fotelje a?Dosta bre sa licemerjem....i ti i oni poput tebe....sto se te 2004 niste organizovali i pomogli kad je to jos moglo biti reseno?
 
sila boga ne moli( ne mozes protiv nato pakta ), rata nece biti, to su prazne price niti ce stradati srbi na kosovu...
a sto se tice ubijanja srba, vidim i citam svaki dan, kako se srbi ubijaju medjusobno u srbiji..ne treba nama neprijatelj, dovoljna je i ljubomora i glupost da se pocine ubistva koja su svakodnevna

saće ova gusenica da im sipa ricinusovo ulje,
za svaki slućaj :mrgreen:
(ne kaem tebi)
 
A gde si ti bio seronjo jedan....podrzavao srbe iz fotelje a?Dosta bre sa licemerjem....i ti i oni poput tebe....sto se te 2004 niste organizovali i pomogli kad je to jos moglo biti reseno?
gde si ti video da glasnogovornici idu u rat ?
gine sirotinja i jedna i druga, a vidi se ko je patriota po vilama i fabrikama posle rata

Kosovo je prodato jos davnih dana...kada su komunisti posle 1945 otimali tudju zemlju, fabrike, kuce...tad su oteli i prodali i crkvenu zemlju na Kosovu...problem je prvo medj nama, da se resimo bandita koji i dan danas nas prodaju i pljackaju....
 
gde si ti video da glasnogovornici idu u rat ?
gine sirotinja i jedna i druga, a vidi se ko je patriota po vilama i fabrikama posle rata

Kosovo je prodato jos davnih dana...kada su komunisti posle 1945 otimali tudju zemlju, fabrike, kuce...tad su oteli i prodali i crkvenu zemlju na Kosovu...problem je prvo medj nama, da se resimo bandita koji i dan danas nas prodaju i pljackaju....

Aman za razliku od ovog seronje koji se ovde busa sa sve perjem ja bih tamo i otisao da ratujem....porodica mi je odatle proterana........ucen sam tako i to bi uradio.......a ovaj tu bi podvio rep pod noge i bez u brda......licemer najzesci

I naravno slazemo se krenuti od vrha........jer ono pleme nam nije ni do kolena..........
 

Back
Top