Nudizam, sta je to, koji sve mogu biti motivi, i kuda to vodi?

Нудизам је супер ствар.Човек када осећа треба да се ослободи своје одеће (ово се не односи на бабе и деде).Али тамо где је ти предвиђено, када постоји плажа где је то дозвољено, зашто да не.Само без комплекса лећи на плажи и сунчати се, мислим да је то задовољство и слобода пре свега.Ипак за ово треба питати неког нудисту.Чуо сам да глумац Лечић иде са женом и децом на нудистичку плажи, шта мислите о томе...?Тако се, на неки начин, прожимаш са природом:)
 
Poslednja izmena:
Нудизам је супер ствар.Човек када осећа треба да се ослободи своје одеће (ово се не односи на бабе и деде).Али тамо где је ти предвиђено, када постоји плажа где је то дозвољено, зашто да не.Само без комплекса лећи на плажи и сунчати се, мислим да је то задовољство и слобода пре свега.Ипак за ово треба питати неког нудисту.Чуо сам да глумац Лечић иде са женом и децом на нудистичку плажи, шта мислите о томе...?Тако се, на неки начин, прожимаш са природом:)
o Leki i slicnima-pa mislim upravo ono sto sam u prethodnom postu napisala,i oni ce se tako ponasati i kad budu babe i dede.
e,a zasto neko misli,kao ti da se nudizam ne odnosi na babe i dede...znaci ako je neko celog zivota nudista,kad odrtavi,ne sme da bude?
onda opet dolazim do shvatanja da bi ovde trebalo pricati o voajerizmu
 
o Leki i slicnima-pa mislim upravo ono sto sam u prethodnom postu napisala,i oni ce se tako ponasati i kad budu babe i dede.
e,a zasto neko misli,kao ti da se nudizam ne odnosi na babe i dede...znaci ako je neko celog zivota nudista,kad odrtavi,ne sme da bude?
onda opet dolazim do shvatanja da bi ovde trebalo pricati o voajerizmu


Ово је била шала.Наравно да и бабе и деде имају право да буду нудисти, али има и ја право да се не налазим у њиховој близини...:)
 
Dakle, sve sam pitao u naslovu.

Kakva nebuloza od naslova...nešto najprirodnije:), šta će nekome
dve krpice, odeš u prirodu i leči te vazduh koji se slobodne kreće
po celom telu, a tamo gde se najviše sakriva je najpotrebniji, pri
tome mislim na odlazak na divlju, poludivlju plažu, ne treba ti neki
dahtavac da ometa dotok pozitivne e-je:lol:
 
ljudi, mi smo brdska nacija, kakve vas plaze spopale
nema nista bolje nego prosetati se sa devojkom nag kroz sumu
prokljuca nesto divlje u vama i postanete prava zivotinja
neopisivo :D

opasno je to moze da te napadne medo :sad2:
BearynicedayBEAR-1.jpg
 
Meni porodični odlazak na nudističku plažu nije prihvatljiva ideja.Mislim,šta reći ćerkici koja nevinom dečijom radoznalošću postavlja pitanja koja zahtevaju mnogo suptilnije odgovore nego što to njen uzrast može da razume.Kako pogledati ćerku od 16-god,a pri tom biti prirodan,ne izazvati pogrešan zaključak,ili sumlju.ili ko zna šta?Zar treba prelaziti ,nevidljive ali opasne, granice koje su davno,ne bez razloga,povučene između nas?
Inače,nudizam u društvu nepoznatih je Ok.
 
Нудизам је супер ствар.Човек када осећа треба да се ослободи своје одеће (ово се не односи на бабе и деде).Али тамо где је ти предвиђено, када постоји плажа где је то дозвољено, зашто да не.Само без комплекса лећи на плажи и сунчати се, мислим да је то задовољство и слобода пре свега.Ипак за ово треба питати неког нудисту.Чуо сам да глумац Лечић иде са женом и децом на нудистичку плажи, шта мислите о томе...?Тако се, на неки начин, прожимаш са природом:)

Овја пост је тако пун контрадикција!

Причаш о ослобађању од комплекса, али да се старији људи не скидају пред тобом!?
А дебели?
А кривоноги?
А они са пилећим грудима, чукљевима, стријама и целулитом?
:roll:

Усто - да се на време оженио Лечић би одавно био деда...:mrgreen::P

Причаш о наводном ''прожимању са природом'', а у ствари све време размишљаш воајерски...:confused:
 

Back
Top