Tom Clancy's EndWar

ndjordje91

Ističe se
Poruka
2.675
Posto je ova igra Tom Clancy's EndWar strategija u ovom delu, instalirao sam je. I kada idem da menjam rezolociju nema 800x600 rezolucija. Posto ja imam widescreen od 22incha. Ne mogu lepo da namestim, i da igram. Mogu da igram,ali skoro pola ili mali delic se ne vidi..
 
Poslednja izmena:
Ako imas 2dvd-a, onda ovako ides. Ubacis 1 cd kopiras sve sa njega u jedan folder na harddisk. Onda ubacis 2 dvd cd i kopiras sve sa njega u taj jedan isti folder. I onda Extraction Files, kada ti se pojavi img posle 10 minuta. U demon tools imagujes instaliras. Udjes, zaustavis patch koji ce ti skidati. I igras posle toga. Tako je kod mene

Pozz

ndjordje91
 
Ako imas 2dvd-a, onda ovako ides. Ubacis 1 cd kopiras sve sa njega u jedan folder na harddisk. Onda ubacis 2 dvd cd i kopiras sve sa njega u taj jedan isti folder. I onda Extraction Files, kada ti se pojavi img posle 10 minuta. U demon tools imagujes instaliras. Udjes, zaustavis patch koji ce ti skidati. I igras posle toga. Tako je kod mene

Pozz

ndjordje91

hvala,ali od kog fajla da krenem extraction???

Ja pokrenem onaj sfv fajl,on ucitava sve te fajlove pise kao nesto CRC,stigne do 100 posto i onda nista?
 
Poslednja izmena:
Meni se ova igra veoma svidja. Grafika je odlicna, muzika takodje, doduse kontrole su malo cudne ali sam se navikao. Igru igram klasicno na tastaturi bez slusalica i mikrofona. Medjutim, mislim da ne mogu da koristim sve kontrole kao sto pise u setingsu ili ih ja mozda nisam sve provalio, kao na primer : (1)kako se tacno pokrece Air Strike (vazdusni napad), (2)kako se tacno manipulise onim velikim satelitskim antenama na bazama koje osvajam, (3)kako spreciti satelitski napad neprijatelja u toku osvajanja baze, (4)kako da izaberem i da li uopste moze da se biraju strane, meni se samo nudi Americka tj. upravljanje Americkom armijom protiv Evropske ili Ruske armije ??? :)
 
Poslednja izmena:
1)
Air Strike je F7 ili F9
2)
Inzinjerima ili vojnicima naredi upgrade npr.Foxtrot Air Strike,Elec.Warfare i Force Recon
3)
Osvajanjem protivnickih baza a ako mislis na WMD, to je nemoguce
4)
Strane mogu da se biraju ali moras da prodjes neku vrstu tutorijala da bi mogao da izaberes npr. Evropu
5)
Bitka za Pariz?Da definitivno.Ako nisi bas siguran googluj tom clancy`s endwar i idi na njihov homepage.Da bi osvojio glavni grad moras da igras 3 bitke od kojih se svaka razlikuje ono Raid,Assault i tako to.
 

Back
Top