Kolonijalno carstvo kontinenta Mu

Zabranjena_Arheologija

Aktivan član
Poruka
1.104
Da li neko zna nesto o owome? Ja sam citao knjigu od Dzejms Churchvald-a, kontinent Mu,weoma dobra knjiga,nisam je procitao do kraja,ali procitacu je.

Naime,Ujguri,kolonijalno carstvo kontinenta Mu,naselilo je delowe Balkana,jedan deo,tako pise u knjizi.Ima dosta zanimljivih stvari u knjizi,kao i spominjanje wodenih bica,koje se zovu Akad-Maje,ljudi koji su disali pod vodom,bili su wodena bica.Rado bih wam napisao mnogo toga iz knjige,ali ne mogu sad xD pa ako je neko citao knjigu,neka podeli swoje znanje sa nama.
 
Yonaguni_Ruins_Scuba.jpg
 
A osim tog gospodina, da li se jos neko setio svog zivota na kontinentu Mu?

I te kako. samo nikada ne tražiti dokaze od drugih. treba mlao istraživati sam, malo eksperimentisati... dokaz svog postojanja ima sam pojedoinac i niko više.
ako pojeidnac unutar sebe nema mogućnosti da takvu stvranost prihavti kao realnost onda i neka se ne muči. neka prihvati ono što mu odgovara i što ga čini srećnim i zadovoljnm.
Može li stariji brat od 18 godina dokazati mladjem petogodišnajku koliko je zaljubljen i kolkio je zbog toga srećan. kako objasniti malom bratiću zaljubljenost?
naravno početi sa razmišljanjima o snovima i tu leži ključ daljeg uspešnog razotkrivenja istine.
 
Po jednom starom predanju, tri su drevne civilizacije postojale nekoliko hiljada godina pre zvanično otkrivenih iskopina u Peruu, Kini i Egiptu. Ove tri civilizacije nazivale su se Atlantida(za čiju lokaciju postoji mnostvo teorija: Gibraltar, Minojsko carstvo (Krit),Bermudski trougao.., zatim Lemurija koja se prostirala na podrucju koje je zauzimalo prostore Indijskog podkontinenta i jugoistočne Azije, kao i Australije i Okeanije (i danas se jedna vrsta uskonosnih majmuna u jugoistočnoj Aziji zovu Lemuri), te na kraju Mu, za koga se predpostavlja da je bila imperija koja je zauzimala prostore istočne Azije, Kine, Koreje, Japana, kinesko more, te delove današnjeg Tajlanda, Vijetnama,Mjanmara(Burme) Indonezije, Indokine,Kambodže...

Navodno su za visokotehnološki razvoj ovih starih civilizacija bile zaslužne "veze" sa vanzemaljskim inteligencijama (Erih Von Deniken).

Pošto su ove civilizacije posedovale velika znanja iz oblasti nuklearne fizike, te parapsihologije (vidovitost, telepatija, psihokineza, levitacija...), došlo je do velikog sukoba interesa koji je doveo do nuklearnog rata koji je doveo do poremećaja klime, te velikih cunamija, poplava, zemljotresa i radijacije.

Nakon uništenja ovih civilizacija, prošlo je mnogo hiljada godina, dok čovečanstvo ponovo nije "stalo na noge", tj. dok se nisu pojavile antičke civilizacije koje izučavamo u udžbenicima istorije.

Zanimljivo je da o ovom apokaliptičkom događaju govore mitovi i legende svih naroda sveta, te usmena ili pisana predanja svih velikih religija sveta. Izgradnja Nojeve barke i potop-koji opisuje Sveto pismo (Biblija), Talmud, Tora, Upanišade, Bahavgagita i Kuran opisuju ove događaje.
 
Arione, Lemurija je nastala tektonskim poremećajima zemljine kore, tj. odvojila se od Prakopna ili PANGEE. Na ovaj način su nastali svi današnji kontinenti.Ali ovo se desilo pre nekoliko stotina miliona godina, možda i milijardu-dve.

Nekada su svi kontinenti bili spojeni u jednu celinu-PANGEA. Tektonskim poremećajima i nastankom zemljotresa, tokom perioda od nekoliko miliona godina odvojili su se Severna Amerika od Evrope, Južna Amerika od Afrike, Australija i Okeanija od jugoistočne Azije.

Dokaz ove teorije koju zastupaju geolozi i biolozi širom sveta, predstavlja bogati svet flore i faune koji je u gore navedenim-spojenim kontinentima veoma slična po svojim karakteristikama (Rod-Familija...)


Ako imaš neku drugu verziju nastanka Lemurije, voleo bih da napišeš ovde. Otvoren sam za mišljenja ostalih članova foruma.
 
Merline legendo moja! Vidi se da citas zabranjenu arheologiju :D

Elem,par stvari o Lemuriji.Posle kataklizme,ostatak lemurijanske civilizacije se povukao,i nastanio podzemni svet ispod planine Sasta (Mountain Shasta) i tu se nalaze kristali koji sadrze znanje i lemurijansku civilizaciju. Ljudi koji zive na tim planinama,kako sam zapamtio,ili se varam,su poslednji potomci Lemurijanaca. Lemurija je bila civilizacija koja je imala najveci duhovni razvoj.Kod Indije pronadjen je "mini" kontinent,koji ukazuje na lemurijino postojanje. I da,Mu i Lemurija su dve zasebne civilizacije,a ne Mu je Lemurija,nije tako. Lemurija je postojala u Indijskom okeanu,a Mu u pacifickom,i to je velika razlika :D
 
Ajde da probam,ne znam još da li sam prošao na forum...
Pročitao sam MNOGO...
Čemu da vjerujem?Imam svoju teoriju...
Čovječanstvo je,po meni,više puta nastajalo,sad da se ne upuštam u teološke i druge rasprave...
Smatram da su se neke stare civilizacije uništile,ko je čitao indijske epove,i materijale koje su objavili arheolozi sa tih područja,ima predstavu...
Smatram da su se ljudi MNOGO PUTA uništili,a vjerovatno je,bar jednom,i neki asteroid umiješao prste.
Kad sam napisao uništili,mislio sam SKORO uništili,naravno...
To be continued...
 
Elem,par stvari o Lemuriji.Posle kataklizme,ostatak lemurijanske civilizacije se povukao,i nastanio podzemni svet ispod planine Sasta (Mountain Shasta) i tu se nalaze kristali koji sadrze znanje i lemurijansku civilizaciju. Ljudi koji zive na tim planinama,kako sam zapamtio,ili se varam,su poslednji potomci Lemurijanaca. Lemurija je bila civilizacija koja je imala najveci duhovni razvoj.Kod Indije pronadjen je "mini" kontinent,koji ukazuje na lemurijino postojanje. I da,Mu i Lemurija su dve zasebne civilizacije,a ne Mu je Lemurija,nije tako. Lemurija je postojala u Indijskom okeanu,a Mu u pacifickom,i to je velika razlika

Daleko od toga da je Lemurija imala najveci duhovni razvoj. Sasvim suprotno. Oni su ratovali sa Atlantidom koja je imala njaveci duhovni razvoj. Lemurija i Mu su drugi naziv za isti kontinent. Da kazem jos da oni koji su ziveli na Lemuriji ne lice bas mnogo na ljudska bica.


Atlantidjani su poceli zestoko da bombarduju Lemuriju sa elektromagnetnim oruzjem. Ovo je izazvalo da potone kontinent u Pacific Okean. Jedini delovi od Lemurije koji su ostali su Havajska ostrva, Kalifornija zapadno od San Andreas pukotine, Australija, Novi Zeland, Juzno Pacificka ostrva , Japan , Filipine, Taivan, i ostrva juznoistocne Azije. Lemurijanci koji su preziveli su otisli za Severnu Indiju, otisli su duboko u unutrasnjost planete koja je suplja, za Venus, i delove centralne i juzne amerike. Unutrasnjost Zemlje je postala homeland za one koji su preziveli potop Lemurije. Ovde su razvili veliku podzemnu civilizaciju. Zbog ovoga su zapocele legende o paklu i demonima koji zivu u vatri ispod planete. Izgradili su neki sistem kao podzemna zeleznica sa kojom mogu da putuju u bilo koje mesto na planeti za nekoliko sati. Oni su kreirali cuvene podzemne gradove Akkadia, Agartha, Hyperbolea, Shamballa, koje istrazivaci jos uvek traze. Ovi su gradovi izgradjeni sve oko unutrasnjeg zida od unutrasnje kore koja je po interior planete. Najvazniji ulazi u unutrasnjost Zemlje su preko Severnog Pola gde ima otvor 1, 300 milja ili oko 65 kilometra i Juznog Pola sa 950 milja ili mislim oko 475 km. Ovo se moze videti iz svemira. Zbog toga nije dozvoljeno da putnicki avioni prelecu iznad ovih delova, a ne zbog magnetskih smetnji koji je oficijalni razlog. Admiral Byrd je reportovao za ove otvore 1920 tih god dok nije njegova informacija postala zabranjena.

Postoje brojni ulazi kroz pecine koje vode ka unutrasnjost planete ili inner Earth. Postoji u Rocky Mountains, Sierra Mountains, u zapadnom delu Amerike kao i u Ozarks i Appalachian planine, takodje u Alpima, Himalayas, Andes i Karibe. Postoje i brojni subokeanski ulazi, pogotovo duboko u Pacific Okean, Karibsko i Atlantic kod Azores i Kanarska Ostrva, Falkland Ostrva. Sva ova mesta su dobro cuvana od tih drzava i elitne jedinice novog svetskog poretka. Vestacki kreirani ulazi postoje ispod novog Denver aerodruma, Giza Plateau u Egiptu, mnoge vazdusne baze u svetu i hramovi u Indiji i Kini. Veliki Kineski ulaz je ispod Shensi Piramide i zato se nikome ne dozvoljava pristup ovde. Posto su Lemurijanci (koji su manje licili na ljude) bili sklonjeni sa povrsine planete, Atlantidjani su bili slobodni da se igraju sa novim covecanstvom i da postave ljudska bica kao vladare na planeti.

Kad god su Atlantidjani detektovali podzemne aktivnosti prezivelih sa Lemurije oni su bombardovali unutrasnjost planete sa laserima i elektromagnetskim pulsevima da ih ubiju. Na zalost ovo je oslabilo gornju koru. Posle mnogo vremena ovakvih napada, Atlantida kontinent je poceo da se raspada. Atlantidjanska civilizacija se se raspala i bila je reflekcija fizicke deterioracije kontinenta. Atlantidjani su postali jos gori, jel je strah i destrukcija preuzela njihov um. Crni magovi i carobnjaci su preuzeli mesta naucnika i religioznih lidera. Dobro je bilo da je populacija predvidela destrukciju koja je dolazila. Mnogi su otisli za Egipat, Peru, Appalachian planine i zapadnu Evropu, pre nego sto je doslo do kolapsa kontinenta. Zbog ovog kolapsa je planeta pala na stranu i kreirana je legenda o poplavi koja je u Bibliji. Ova katastrofa je bila prilika za grupe koje su dale donacije DNA da kreiraju covecanstvo. Odmah su poceli da reorganizuju ljude u nove grupe koje su dale povod za novi nacionalizam kasnije. Dok se ovo desavalo preziveli sa Lemurije su videli priliku i iskoristili su je. Tako da su danasnji vladari planete pod kontrolom prezivelih sa Lemurije odnosno Mu koji je drugi naziv za isti kontinent.

 
Poslednja izmena:
Arione, Lemurija je nastala tektonskim poremećajima zemljine kore, tj. odvojila se od Prakopna ili PANGEE. Na ovaj način su nastali svi današnji kontinenti.Ali ovo se desilo pre nekoliko stotina miliona godina, možda i milijardu-dve.

Nekada su svi kontinenti bili spojeni u jednu celinu-PANGEA. Tektonskim poremećajima i nastankom zemljotresa, tokom perioda od nekoliko miliona godina odvojili su se Severna Amerika od Evrope, Južna Amerika od Afrike, Australija i Okeanija od jugoistočne Azije.

Dokaz ove teorije koju zastupaju geolozi i biolozi širom sveta, predstavlja bogati svet flore i faune koji je u gore navedenim-spojenim kontinentima veoma slična po svojim karakteristikama (Rod-Familija...)


Ako imaš neku drugu verziju nastanka Lemurije, voleo bih da napišeš ovde. Otvoren sam za mišljenja ostalih članova foruma.

Ovo sam gledala na TV-u......:)
Inače,skoro sam pročitala u nekim novinama da Atlantida još uvek nije nadjena!:eek:
A ja toliko dugo slušam o njoj,da su me totalno šokirali sa tim tekstom..
Uopšte mi nije jasno.......
Je l' pronadjena ili nije?
 
jedan od tih ljudi koji su imali pristup otvorima bio je i vrhovni pripadnik Masona, Žil Vern.
kaže da tamo mamuti i dinosaurusi žive u skladu i harmoniji, a ja mu sve verujem...

Da, skoro se neki norveski politicar obratio svetu, jer nije mogao da izdrzi da se takve stvari kriju od ljudi...objavio je sve sto je video i saznao vezano za baze koje se razvijaju u Norveskoj zbog 2012-e godine, i svega sto onda donosi...ali otvoricu novu temu za to, posto nije vezano za pra-kontinent Mu.
 
Kažu pametni ljudi da je život ono što nam se događa dok smo zauzeti drugim planovima.
Upravo tako i na ovom kao i na svom drugim forumima idu besmislene rasprave.
Nisam ni očekivao DOKAZE(citiram iz filma Kako je propao rokenrol:dookazi meni trebaju,
dookazi-boc u prste-aaaj,*ebe,*ebe,ajj-hahaha)...
Ljudi moji,NEMA SUMNJE da su postojale civilizacije prije stare Kine i Grčke,čak i prije
Vavilona,ima arheoloških naznaka,ali sve to još nije razjašnjeno...
Umjesto da odete na Google ili neki drugi pretraživač i ukucate naprimjer Semir osmanagić ili bosanske piramide,ili Stonehendge,ili ne znma šta već,vi se prepucavate
pojmovima za koje većina nem pojma šta znači...
A tek onaj tekst polupismenog lika koji iznosi ne teoriju,nego nam KAŽE da je ovo bilo tu,pa onda potonulo,pa...
Alo,majstore,dokazi(ili bar naznaka,referenca,literutura)...
No dobro,mislim da moj avatar i moto dovoljno pokazuju šta ja mislim o ovakvom tipu besmislenih rasprava...
Za to vrijeme,nas drže pod kontrolom ne Lemurijanci ili Greysi,već obični ljudi,koji ne plove maštom iznad oblaka,nego krstare na par hiljada metara :cool:
 
Podzemni gradovi su extra! Ko zna kakwo se znanje krije u njima,i da,kao sto lik rece,preko severnog pola postoje ulazi,i njih garant kontrolise vojska,znaci samo malo njih ima pristup tim otvorima.

Kada je Adolph Hitler došao na vlast, podržavao je ideju da je Zemlja šuplja. Ruski istraživač okultne magije fašističke Nemačke, Sergey Zubkov, izjavio je da je pročišćavanje rase u Trećem Reichu i organizovanje tajnih društava imalo za cilj pomoći misterioznim 'gospodarima' da izađu na površinu i aktivno učestvuju u reorganizaciji sveta. Postojala je specijalna struktura za prikupljanje mističnih informacija o tajnim društvima koja su u to vrijeme postojala u Nemačkoj. Informacije su korišcene za stvaranje mističnog oružja za rešavanje ratnih problema. Poslane su ekspedicije na Tibet i Himalaje. Prva ekspedicija za traženje Shambalae započela je 1931. godine i nije uspela otkritii put u podzemni svet, ali je donela mnogo tibetanskih rukopisa u Nemačku, koji su kazivali o postojanju gospodara podzemlja. Kasnije je poslato još ekspedicija na to područje.

Ko su ta misteriozna stvorenja koja žive ispod površine i odakle potiču? Predsednik AEB (Association of Engineer Biolocation), Vladimir Khlopkov, apsolutno je siguran da neka bića žive ispod površine. Pre deset godina sproveo je neku vrstu oluje u unutrašnjost planeta, što je na dubini od 200 kilometara otkrilo tragove inteligencije nepoznate čoveku.

Poznati američki antropolog i istraživač šamanizma, Michael Harner, nudi odgovor na pitanje. Organizovao je ekspediciju u Južnu Ameriku, gde je živeeo duži vremenski period u indijanskom selu Canibo, potpuno izolovanom od moderne civilizacije. Ekspedicija je bila uspešna, ali istraživač nije uspeo ništa naučiti o istorijii tamošnje religije. Indijanci ne žele govoriti o natprirodnim pojavama. Jednog dana, jedan od novih Harnerovih prijatelja koji živi u selu, rekao mu je da bi trebao popiti sveti napitak šamana kako bi razumeo Canibo religiju. Napitak stvara brojne vizije, a jedna od njih može razjasniti pitanje podzemnih stvorenja.

„Video sam Zemlju kako je izgledala pre više milijardi godina kada još nije postojao život. Stotine crnih zrna počela su padati sa neba. Kada su pala na površinu video sam da su to bila velika stvorenja sa crnom i sjajnom kožom i krilima. Izgledalo je da su bili previše umorni nakon dugog putovanja, pa su sleteli da se odmore. Stvorenja su mi govorila jezikom misli. Objasnili su da su pobegli od nekog zla koje boravi u svemiru i da se nadaju pronalasku spasa na Zemlji. Stvorenja kažu da su bili gospodari planeta gde su ljudi bili samo njihove sluge.“

Iznešene priče potvrđuju da neka nadljudska inteligentna stvorenja stvarno postoje ispod površine. Jedino nije jasno da li su ona nastala na ovoj planeti ili su došla iz svemira.


Snimke "krikova" iz rupe koju su iskopali Rusi 1960. godine možete pogledati na sledećim linkovima:

Setimo se rupe koja je nastala urušavanjem zemlje u Guatamalai 23.02.2007. I iz nje su se čuli zvukovi, a stručnjaci su rekli da ljudi koji su unutra pali nisu mogli preživeti. Čak sam negde čitao da se ljudima ledila krv u žilama od tih zvukova. Pretpostavljam da su bili slični ovima na snimcima iz Rusije.


Tu je i omiljeni dogadjaj o kome se nije pričalo otvoreno. Radnik Mormonskog Hrama je ušao u podzemni tunel ispod trga u centru Salt Lake grada i išao je neko vreme kroz seriju podzemnih katakombi, sve dok nije naleteo na čoveka “guštera”. Ovo stvorenje je pokušalo da ga napadne, ali je čovek uspeo da pobegne i da nađe put nazad odakle je i došao. Tu priču je zatim ispričao ljudima, a onda su ubrzo došle “vlasti”, ušle unutra i zatvorile mnoge tunele koji su vodili do podzemnih podruma Hrama. Navodno je bila i nekakva žustra rasprava o tome koliko bi od ovog sistema podzemlja bilo dato mormonima da kontrolišu


Pa onda imamo svedocenje bivšeg oficira za bezbednost Dulce baze Thomasa Edwina Castella, približno godinu dana pre svoje smrti ili nestanka. Evo sta je on rekao:

P: Ko je prvobitno konstruisao Dulce bazu?

O: Pećine su prvobitno bile prirodna tvorevina. Drako (preziveli sa Lemurije\Mu) su koristili pećine i tunele vekovima. Kasnije su pećine proširivane uz pomoć planova RAND Korporacije. Prvobitne pećine su sadržavale ledene pećine i izvore sumpora koje su vanzemaljcima savršeno odgovarale za njihove potrebe. Dulce pećine po veličini konkurišu Carlsbad pećinama. (Beleška: Carlsbad pećine a naročito pripojena Lecheguilla pećina su zvanično najveće i najdublje na svetu, pri čemu je nekolicina ostala da bude istražena od strane profesionalaca )

P: Drugi su sugerisali da neki entiteti ispod Dulce nisu vanzemaljskog porekla, nego da su u stvari potomci Saurianskih i reptoidnih bića kao što su Velociraptors ili Stenonychosaurus Equallus – “zmijska” rasa ili rase slične toj koje se spominju u trećem poglavlju Knjige Postanja (Biblija).

O: Da, neki “reptoidi” su starosedeoci na ovoj planeti. Vladajuća kasta vanzemaljaca JESTE reptilska. Moguće je da je jedan od Drako bića bio taj koji je “iskušao” Evu u Rajskom Vrtu. Reptoidi sami sebe s punom pravom smatraju starosedeocima. Verovatno su oni ti koji se nazivaju Palim Anđelima. Možda i nisu, ali u svakom slučaju, nas smatraju uljezima na Zemlji.

P: Neki govore da je većina takozvanih E.T. podzemnih baza i tunela staro bukvalno hiljadama godina... konstruisala je "antedivulan" rasa koja je bila na razvijenijem nivou kompleksnosti nauke i koju je uništila kataklizma (izazvana od strane uzvišenog plana), nakon što su pokušali da spoje nauku sa okultnim/natprirodnim snagama. Na primer, neki govore da je Bermudski trougao fenomen nastao kada se Atlantiđanski eksperiment našao van kontrole i kada je došlo do vreme-prostor katastrofe koja je prouzrokovala "elektromagnetni fallout" u području Bermudskog trougla i u okolini, nakon što su slučajno otpustili ogromnu snagu i energiju u svet o kome su znali vrlo malo. (fallout - vreme nakon eksplozije atomske bombe gde radioaktivne čestice padaju na tlo). Da li vaša posmatranja potvrđuju ili negiraju takvu mogućnost?

O: Nisam siguran u vezi Uzvišenog plana, ali ovi vanzemaljci se smatraju "STAROSEDEOCIMA".

Pitanje: Kada je tačno konstruisan gornji nivo, gde su bili ljudi u Archuleta instalaciji?

Odgovor: Čuo sam da je Dulce započet 37-38 god, proširen tokom godina, i da najnoviji radovi su završeni 65-66. god. koji se povezuju tunelima sa Page, Arizona bazom, koja je jedna od najstarijih podzemnih baza. Baza koja se naziva 4 corners, zato sto obuhvata deo 4 države i zove se PERIKA. Većina Indijanaca koji žive u ovom delu znaju za bazu, i mogli bi da kažu nešto o bićima koja su često viđena tu blizu gde žive… itd. Ovde se naročito priča o gornjim nivoima Dulce baze a ne donjim gde su pećine i jako stari tuneli. To su tuneli koji su osvetljeni od Fosfor Pentoxida a odakle potiče je nepoznato. Dobili smo i informaciju da neke od podzemnih baza NORADA u Koloradu su konstruisane u već postojećim pećinama,
što bi potvrdilo tvrdnju Ray Palmera i Richard Shavera kad su napisali 40-tih god. da država istražuje stare podzemne pećine i tunele da može da ih koristi za svoje potrebe.


Inače,skoro sam pročitala u nekim novinama da Atlantida još uvek nije nadjena! Uopšte mi nije jasno.......
Je l' pronadjena ili nije?
Alo,majstore,dokazi(ili bar naznaka,referenca,literutura)..

Fizicki ostatci Atlantide se nalaze svuda na dnu Atlantskog Okeana.

May 20,1970 god
Doktor Raymond Brown je nasao piramidu na dnu mora u predelu Bahamskog ostrva.On i jos 4 ronioca su nasli puteve,cetvrtaste zgrade,kupole,neidentifikovane kovane metalne instrumente,kip koji drzi misteriozan kristal.Koji ima minijaturne piramide u njemu.Kristal je amplifikovao energiju koja je prosla kroz njega.Naucnici koji su analizirali kristal su izjavili da metod koji je pravljen nije im poznat.Takodje su nasli
neku sobu koja je bila unutar podvodne piramide koja je imala neki instrument koji je kao ray gun (laser).Putevi koji su bili u odlicnom stanju su pravljeni i od magensiun oxide.

13 Juna 1977 god misteriozno otkrice je pronadjeno na tlo Atlantskog Okeana isto na Istocnu obalu Amerike gde je i bio ogroman kontinent Atlantis.650 feet visoka piramida (mislim da je veca i od onih u Egiptu)je pronadjena,koja je svetlela.Voda oko nje je bila bela i sijala se ali se pretvarala u tamno zelenu boju.Ovo je bilo neobicno jel je crba voda bila
svuda okolo na toj dubini.Ovo otkrice je fotografisala ekspedicija od Arl Marahall.Mesto gde su je nasli se zove Cay Sal.

Doktor William Bell je Feb 4,1958 god fotografisao na dnu Atlantskog Okeana ono sto je pronasao a to je smatrao da je ono sto su stare civilizacije nazivale The Eternal Flame (vecni plamen) koje je dobijalo
snagu energije od interdimenzionalne kosmicke energije uzete iz atmosfere u formi kristal conductor (tako obajsnjenje imam)na vrh piramide i stubove.Piramide vece nego bilo koje zgrada u svetu iz naseg vremena su pronadjene na dnu okeana tu,i u Kini i jedna u Egiptu koje nasa tehnologija ne bi mogla da izgradi.Ove piramide su sastavljene od cementa za koji nasi naucnici kazu je superioran od onoga sto mi imamo danas.Pisanja starih rasa opisuje piramide kao vremenske kapsule koje sadrze istoriju i tehnologiju Imperije Sunca i Atlantide.
 
Poslednja izmena:

Back
Top