Hrvatske plisane zveri i hitna promena zakona

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Zoran Krusvar ....objavio knjigu o gay i lezbo odnosima namenjenu deci od 6 do 10 godina....nazvanu "zveri plisane"

Naravno , ne postoji zakon koji to sankcionise, ali se hrvati digli da se odmah ubaci u zakon zabrana za popularizaciju i sugestiju homoseksualnosti kod dece....

Autor izjavio da je nemoralno sprecavati upoznavanje sa 1/5 ostvarenih odnosa u Hrvatskoj....

Vecina trazi sankcionisanje i autora , a ne samo bunkerisanje knjige.....
------------------------------------
Sto se na B92, gay rimuje sa demokratska stranka....zar je to zvanicni stav demokratske stranke, posto B92 jeste poluoficijalni medijski predstavnik demokratske stranke, a istovremeno jeste i glavni medijski sponzor gay i lezbo pokreta, ali to ne bi trebalo da znaci i poistovecivanje ova dva....

Zasto takvo dobijanje na autoritetu , povezivanjem sa autoritetom jedne stranke....?
 
A inače su deca od 6 do 10 godina poznata po tome što jedva čekaju da dobiju pare da kupuju knjige :hahaha:

Ja ne znam ni jednog roditelja koji bi svom detetu te starosti kupio knjigu o hetero odnosima, a kamoli homoseksualnim. Stoga smatram da je knjiga komercijalna propast, a samim tim i neviđena glupost. Deca tih godina nemaju potrebu znati o ljubavnim odnosima između bilo čega osim sebe, deke i cucle.
 
A inače su deca od 6 do 10 godina poznata po tome što jedva čekaju da dobiju pare da kupuju knjige :hahaha:

Ja ne znam ni jednog roditelja koji bi svom detetu te starosti kupio knjigu o hetero odnosima, a kamoli homoseksualnim. Stoga smatram da je knjiga komercijalna propast, a samim tim i neviđena glupost. Deca tih godina nemaju potrebu znati o ljubavnim odnosima između bilo čega osim sebe, deke i cucle.

Ne bih se složio s tobom. Ja sam imao prvu curu s 7 godina i to sam bio "smrtno" zaljubljen. I poljubio sam je. I pisala mi je.
Ali mi nije jasno kakve veze ima to s politikom.
A naročito homosexualizam te dobi.
Da ne spominjem tendencioznost postavljača teme u vezi nacionalnosti!
LOCK!!!

:evil::evil:
 
ne deli ljude po sexualnoj opredeljenosti...već gledaj ko bi ti pomogao u nesreći...a ***** može biti i karakterna osobina, ne samo sexualna opredeljenost...a ovih karakternih ima u priličnom broju i o njima treba pričati

..ja ne kazem da su ******..po karakternoj osobini..pičkhe..
....ali po sexualnoj orijentaciji...eto ti ih ..ja jednostavno...nema zeludac za neke stvari...za mene je to protuprirodni...blud..i da je po pravdi..boga..prirode ..Darwina..trebali bi odumrijeti..osim nekih vrsta puzeva i riba...a to je vec druga prica....
 
..ja ne kazem da su ******..po karakternoj osobini..pičkhe..
....ali po sexualnoj orijentaciji...eto ti ih ..ja jednostavno...nema zeludac za neke stvari...za mene je to protuprirodni...blud..i da je po pravdi..boga..prirode ..Darwina..trebali bi odumrijeti..osim nekih vrsta puzeva i riba...a to je vec druga prica....
prvo, pichka je polni organ, a ***** karakterna osobina
drugo, ****** nisu smišljeni kao zapadna propaganda protivu naroda u Srbiji ili Bosni ili gde već....pederizam postoji već hiljadama godina....to je samo anomalija, ni malo štetna po osobu koja je *****, niti je prenosiva bolest kao što balkanci misle....
 
prvo, pichka je polni organ, a ***** karakterna osobina
drugo, ****** nisu smišljeni kao zapadna propaganda protivu naroda u Srbiji ili Bosni ili gde već....pederizam postoji već hiljadama godina....to je samo anomalija, ni malo štetna po osobu koja je *****, niti je prenosiva bolest kao što balkanci misle....

..ima pedera i phičaka... i phizdi..svestrani su ....imam stav i misljenje...zao mi je hetero sam....sorry...probaj dalje...:bye::bye:
 

Back
Top