Exclusive line posudje?!?

E,sad sam se ismejala kad sam se setila...
Moja drugarica htela skuter pre par godina,za odlican uspeh u skoli i mama joj obeca da ce joj kupiti nesto lepo i praktično...Primili mi knjižice a ona sva srecna ode kući kad tamo neke kutije razmacane po podu,mama zadovoljna,mase nekim tiganjima i poklopcima,pozvala pola komsiluka na cast i tako...Ova moja drugarica kad nije pala u nesvest...
Pita je kako to da je kupila serpe za pare od skutera a mama veli:"E,cero ovo ce ti trebati kad se udas , a skuter nece!!!!:per::per::per:



U svakom slučaju ovako:
cena je i visa nego vrednost skutera,a kvalitet dobar,mada moji kuci imaju iskustva sa neki kupljenim pre 1000 godina u Nemackoj pa ne znam iz prve ruke,al' mama moje drugarice se ne zali...Zadovoljna je
 
Da li neko moze da mi kaze da li je ovo posudje zdravstveno ispravno? ja sam upravo dobila set od 12kom i sad malo istrazujem i vidim da se svuda prodaje na istu foru- posle nekih basnoslovnih cifara dodje se na 150-160 eura. Iskreno strah me je da li to posudje otpusta kakve stetne materije! Molim da se javi bilo ko ko ima iskustva sa istim. Hvala!
 

Back
Top