Naučite izraziti svoju erotičnost!

tonio11

Početnik
Banovan
Poruka
20
U ženskom arsenalu oružja za zavođenje odjeća ima časno mjesto. Za zavođenje suprotnog spola je u stvari potrebno narcisoidno oduševljenje. Žene se gledaju u ogledalu i ako se sviđaju same sebi znaju - ili misle, da će se svidjeti i muškarcima.

Kada govorimo o erotičnosti odjeće, mislimo prije svega na erotsko donje rublje tijekom dana i za navečer, uključivo s modelima koje možete naći samo u specijaliziranim trgovinama, koji naglašavaju obline i uljepšavaju žensko tijelo...


sexy12.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
ovaj Toni je forum zamislio kao edukativnu svaštaru
on priča, mi slušamo
e, to je mana svetskog školstva
što nam aktiviraju samu jednu hemisferu
i to onu za slušanje
zato smo duduci i ne umemo da razmišljamo/kritikujemo

uključivo s modelima koje možete naći samo u specijaliziranim trgovinama
ma hajte molim vas
ima kod Kineza naš kako dobrih bruseva
al ne kod Kineza gde vam bukvalno prodaju Kinezi
nego kod Kineza zapakovanih u Moderu, npr
sve je to kinesko
pogledajte deklaraciju
 
baš ste pokvareni svi kolko vas ima
čovek je samo htio da nam pomogne i da nas posavetuje
a vi ste mu sasekli krila
i ko, recite, ko će sada meni pomoći da pronađem idealnu kombinaciju koja će poslužiti i tjekom dana i navečer
koja će biti sehi ali i zadovoljavajuće pokriti moje maljave grudi
ko?
 
U ženskom arsenalu oružja za zavođenje odjeća ima časno mjesto. Za zavođenje suprotnog spola je u stvari potrebno narcisoidno oduševljenje. Žene se gledaju u ogledalu i ako se sviđaju same sebi znaju - ili misle, da će se svidjeti i muškarcima.

Kada govorimo o erotičnosti odjeće, mislimo prije svega na erotsko donje rublje tijekom dana i za navečer, uključivo s modelima koje možete naći samo u specijaliziranim trgovinama, koji naglašavaju obline i uljepšavaju žensko tijelo...


sexy12.jpg

Ovo je neka domaca koka :) sto jes jes :)
 

Back
Top