TEŠKA LUJKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Đole iz Bačku Palanku

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
300
Evo smem se kladiti da sam najveći glupan na ovaj forum a i šire. Ja ću vi kažem a vi prosudite sami. Dakle ovako. Bio sam sa jednu totalno ludu ženu koja razbaca sve stvari po svoju kuću i kad dođe kod mene razbaca i moje stvari po moju kuću. I ja idem za njom i skupljam a ako li joj samo malo prebacim da je dobro za nju da bude pedantnija ona mi preti u fazonu: „Ću te ostavim bre!“ Pa mi veli ću te ostavim za ovo ću te ostavim za ono. I dere se u zgradu da me sve komšije popreko gledaju. I kad treba i kad ne treba. I vrišti za sitnicu. Naročito kad joj u kadu ispadne sapun. Života mi mojega ljudi moji! A kad smo na ulicu neće me drži za ruku veli da će je vidu neki poznanici. Stidi se bre i sebe i mene. A dira se sas prljave ruke dole puno puta i kad zaradi gljivičnu infekciju od štroke napadne mene da sam joj ja preneo zarazu od neku drugu ženu. A ja nisam bio sas drugu ženu dok sam s njom leba mi. Ajd sve sve i to nekako i to što je aljkava a žensko ali se navadila da prdi pa samo prdi li prdi i zasmrdi celu kuću nego što mi kaže: „Dođi hoću ti prdnem na glavu.“ Dabogda crko ako vi lažem! A još ljubi moga mačka i svoga psa u usta a mene neće poljubi i kaže da se ne umem ljubim. A ja bi da naučim leba mi nego ne znam gde se to uči. I posle predigru ispred uključen televizor ja se popnem na nju a ona veli: „Beži bre oću gledam film!“ Kuku mene ljudi koju sam muku imo s nju. Ali je i dalje volim. Teška lujka! Jednom me pitala da li sam ikada držao u ruke nečiju lobanju i ja kažem da jesam kad sam bio mali a ona onda skoči i kaže: „Nemoj me diraš bre! To je nekad bila nečija glava!“ I onda ćuti po celu noć. Ni reč da bekne. A stalno mi spominje kako je pušila nekima pre mene a imala ih je podosta i nikako da se toga oslobodi. I ponavlja: „Kako sam glupava! Kako sam glupava!“ Pa bre reci jednom da si pušila a što stalno ponavljaš ko papagaj? I tako. Kao da su je pečatirali ili markirali oni kojima je pušila. Pa šta ako je pušila? I ja sam lizo ali nisam markiran. Ona piše po ovi forum. Neću vam kažem pod koji nick. Tek da znate da je tu međ vama. I da je lujka i potpuno luda ženska. I još ona šutnula mene a ne ja nju! Lele braćo! Ajoj šta ću ako opet naiđem na takvu? Ima li pomoći ovoj boljci? Da vi čujem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top