Odbojka,treniranje...

Ana87_bg

Početnik
Poruka
5
Trenirala sam odbojku nekoliko godina,pa prestala...Sad imam 21 godinu,i htela bih da treniram ili da igram rekreativno negde...Da li neko zna gde bih mogla???Nemoguce da posle 18 ne moze nigde da se igra sem ako sam organizujes drustvo...:
 
Imam isti problem, zelim da rekreativno treniram odbojku negde u BG ali nisam imao srece da nadjem nesto korisno na tu temu na internetu. Malo sam stariji ('85 god.) ali ne bi mi bio problem ni da igram sa mladjima, niti sa mesovitim drustvom, trenirao sam odbojku oko 6 meseci dok sam isao u osnovnu skolu (davno bese), ali sad ponovo imam zelju. Ako neko ima neki koristan predlog neka mi posalje PM, hvala! :)
 
Poslednja izmena:
Trenirala sam odbojku nekoliko godina,pa prestala...Sad imam 21 godinu,i htela bih da treniram ili da igram rekreativno negde...Da li neko zna gde bih mogla???Nemoguce da posle 18 ne moze nigde da se igra sem ako sam organizujes drustvo...:
Hej, Ana i ostali koji su ucestvovali na temi rekreativnog treniranja u Bgd. Ja imam malo vise god.28 od vas, i trenirala sam od 14-21god.medjutim sad mi je tako potrebno da dolazim na treninge, jer to je jedino gde se osecam ok.sve ostalo mi je na silu..pa cak i ako organizujete nesto, rado bih se odazvala..pozz :telefon:
 
Ej,zdravo ljudi,kakva super tema!Ja sam pokusavala to da nadjem u bg pre 2,3 godine,ali nista.Ako nemate ekipu,nista od toga,a i tako je skupo da se iznajmi sala i skoro neizvodljivo.Ja ima 25 god,trenirala sam jos u osnovnoj skoli,sad sam malo i zardjala,ali bih bas volela da imam tako neki vid rekreacije.Pozzz ljubiteljima odbojke...
 
Sad videh ovu temu,pa rekoh da se ubacim.Ovako, mi imamo neke ekipe i igramo svake nedelje...sad zbog praznika pravimo pauzu,ali ovako redovno igramo.I cesto nam fali jos ljudi,tako da ko god da je zainteresovan,neka mi se javi na pvt,pa da se dogovorimo .Vecina njih igra rekreativno,ali ima kako bivsih tako i aktivnih odbojkasa i odbojkasica.Inace godista su razna ,sve zavisi kako kad,nekad je prosek 21,a nekad 41 godina:).Toliko od mene...pozzz odbojkasima i odbojkasicama ..zivela odbojka :)
 
:) pa igramo najcesce vikendom,subotom i nedeljom,ali nekad i radnim danima....ali kao sto rekoh,ima nas vise ekipa,pa onda kad kome odgovara...neko odigra 1 nedeljno,a neko 3 puta..i to zavisi,pocev od slobodnog vremena,pa do kvaliteta ekipe tog dana :)
 
Hehhehehe, pa hocu i jaa !! :D Trenirala sam ranije, a od pro$le godine imam0 $atr0 neq ekipicu pa igram0 kad je lep0 vreme.. Ak0 se organiZuje ne$t0 od strane Foruma$a, tu sam.. Vec od svih ljudi koji su se javili ovde na Forumu moze da se napravi Ekipa !! Hhahhaha . . ZopPp .. ;)
 
Pozdrav ljudi! Ja sam se priključio tek sada Krstarici i skoro sam počeo razmišljati o ovome, pa se nadam da će ovo neko videti! :)
I ja bih da rekreativno treniram.Kad god sam ovo pomenuo nekome od drugova i drugarica samo su mi govorili da džabe pokušavam sada :/.Trenirao sam 2 godine u osnovnoj a inače imam 16 godina.
 

Back
Top