Da li seks mora biti potreba, tj. da li je? Da li moze? Kome?

@novaista
Nemam tu potrebu, ali imam tu zelju. Mozda je i ispunjavam, mozda ne, nebitno za temu... Mada, eto, to sto ja mislim da je to zelja kod mene a ne potreba ne znaci da to nije potreba, jer mozda sam ja u zabludi... mozda si ti... Ali, zasto ti mislis da je to potreba, i da mora biti potreba, i da i ne moze biti zelja? Mozda bude zanimljivo, pa zato reci da vidimo...

Necu te savetovati da se zapitas da li si normalna, jer ti taj savet nebi ni poslusala... pa bi bilo glupo, ali nadam se da ces iz mog gornjeg pasusa videti ko treba da se zapita da li je normalan, ja ili ti...

neda mi thc da napisem post kako treba pa moram da ga prepravljam 10 puta.
 
Poslednja izmena:
@novaista
Nemam tu potrebu, ali imam tu zelju. Mozda je i ispunjavam, mozda ne, nebitno za temu... Mada, eto, to sto ja mislim da je to zelja kod mene a ne potreba ne znaci da to nije potreba, jer mozda sam ja u zabludi... mozda si ti... Ali, zasto ti mislis da je to potreba, i da mora biti potreba, i da i ne moze biti zelja? Mozda bude zanimljivo, pa zato reci da vidimo...
Necu te savetovati da se zapitas da li si normalna, jer ti taj savet nebi ni poslusala... pa bi bilo glupo, ali nadam se da ces iz mog gornjeg pasusa videti ko treba da se zapita da li je normalan, ja ili ti...

neda mi thc da napisem post kako treba pa moram da ga prepravljam 10 puta.

zato sto je to bazicni zivotni instinkt, takva nam je priroda. ono, biologija, produzenje vrste i slicno.
ako ne bi imali usadjenu potrebu za hranom umrli bi.
a ako ne bi imali usadjenu potrebu za seksom izumrli bi (kao vrsta, sa lica zemlje, u totalu..)
kapish...
 
Pa da li to sto je to kod mene zelja (koju mogu da imam vise puta u toku noci nego svi ovi sto misle da je potreba) znaci da ja treba da se zapitam da li sam normalan?

Ja volim da *****, i *****, i volim i neki put da ***** i dve odjedanput, i radim i to neki put, i volim da imam ispunjen seksualni zivot,... i mislim da on nikada i ne moze biti toliko ispunjen da nema mesta za jos...

Da li ja samo zbog toga sto ne mislim da je to potreba i znam da navedem razloge zbog kojih to zelim (sto necu raditi sad) i zato sto ne osecam "tenziju, lose, napor, nesto nalik na zedj koja mori" ako ne ebem dugo vremena znaci da ja treba da se zapitam da li sam normalan?
 
zato sto je to bazicni zivotni instinkt, takva nam je priroda. ono, biologija, produzenje vrste i slicno.
ako ne bi imali usadjenu potrebu za hranom umrli bi.
a ako ne bi imali usadjenu potrebu za seksom izumrli bi (kao vrsta, sa lica zemlje, u totalu..)
kapish...

Zasto ne postoji usadjena potreba da se ne proizvode atomske bombe + da se nikad ne uradi samoubitstvo? Zasto jos 1000 stvari na koje nemas odgovor... a govore o tome da nemas veze sa mozgom o cemu pricas?
 

Back
Top