Plesom do snova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Jel gleda neko ovo uopste??
Pogledajte ovog vucica, lik se predstavlja kao svetac, kao donira nesto i tako to, i stice medjuplanetarnu slavu, i ovi jos javno govore i zahvaljuju se SNS :S
Sta mislite o tome? Mislim ono smorili su vise. Kakav glupi ples, dajte im pare samo kakvo crno plesanje lol
Tipicno licemerje
 
Jel gleda neko ovo uopste??
Pogledajte ovog vucica, lik se predstavlja kao svetac, kao donira nesto i tako to, i stice medjuplanetarnu slavu, i ovi jos javno govore i zahvaljuju se SNS :S
Sta mislite o tome? Mislim ono smorili su vise. Kakav glupi ples, dajte im pare samo kakvo crno plesanje lol
Tipicno licemerje

kao i kod ostalih politicara.
ps-nema tome da pomera konce pa Vucic ne moze da zablista:lol:
 
Samo još da vidimo predsednika i premijera u nekom filmu. Svi ostali su pevali, igrali.....

Mladju u rimejku Begunca(sa malo drugacijom) radnjom,Tadica u novom akcionom trileru "Izvinjenje",Djelica u romanticnom filmu koji se odvija u Parizu i zove se "Dusek":lol:,Seselja u,Radetu& kompaniju u "Hari Poter 8" iTomu u rimejku amerskog"Patriote":think:
Kako vam se cini:rotf:
 
Мислим да би за напрдњаке било изузетно корисно да се и "правник и ПОСТДИПЛОМАЦ" појави у Плесом до снова! :worth::dash::dash::dash:
Да покаже своју ФИГУЈУ и елеганцију покрета!:hahaha::rotf::hahaha::rotf:
 
Šta reći, Čanak u VB, Vučić tancuje, ko li je sledeći?:eek:
Možda ga ugledamo na paradi ovog leta:mrgreen:
Vucic "tancuje" u humanitarne svrhe!
Umesto da zbog toga bar zasluzi da ga ne pljujes, umesto da zamislis koliko ce neko dete obradovati novac koji on svojim "tancovanjem" (pomozi Boze, sta li ova rec znaci) moze da mu zaradi, ti pominjes neku "paradu" ovog leta:eek:

O kakvoj "paradi" je rec, ne bilo ti zapovedjeno:roll:

Kad Dinkic svira, kad Tadic slusa Seku Aleksic, ne otvarate teme u njihovu "cast", ali vam smeta Vucic, samo zato sto je Vucic!

Bravo, Aco, Bog ti dao, zaradi koji dinar malom Safetu, i hvala ti u moje ime za onaj novac koji je omladina naprednjaka sakupila i koji si u prosloj emisiji predao voditeljki, da novac da detetu kojem je najpotrebnije ili da ga podeli:cool:
 
Vucic "tancuje" u humanitarne svrhe!
Umesto da zbog toga bar zasluzi da ga ne pljujes, umesto da zamislis koliko ce neko dete obradovati novac koji on svojim "tancovanjem" (pomozi Boze, sta li ova rec znaci) moze da mu zaradi, ti pominjes neku "paradu" ovog leta:eek:

O kakvoj "paradi" je rec, ne bilo ti zapovedjeno:roll:

Kad Dinkic svira, kad Tadic slusa Seku Aleksic, ne otvarate teme u njihovu "cast", ali vam smeta Vucic, samo zato sto je Vucic!

Bravo, Aco, Bog ti dao, zaradi koji dinar malom Safetu, i hvala ti u moje ime za onaj novac koji je omladina naprednjaka sakupila i koji si u prosloj emisiji predao voditeljki, da novac da detetu kojem je najpotrebnije ili da ga podeli:cool:

Ma e kako bre on pomaze???
Mislim ajde da malo logicki preispitamo. Kakav idiotski ples?? Gledau prvo ono sranje o patnjama i onda nasmejani plesu :hahaha:
Kakvo je to s*anje??
Dajte im pare samo ako ste toliko humani.... A vucic ok skupio je neke pare kao nesto. Ali je zato SNS pominjana sto puta u toj jednoj emisiji pa bre
VISE BI GA IZASLA TA REKLAMA NA PINKU NEGO TA SUMA KOJU JE DAO!
 
Kad Dinkic svira, kad Tadic slusa Seku Aleksic, ne otvarate teme u njihovu "cast", ali vam smeta Vucic, samo zato sto je Vucic!

Bravo, Aco, Bog ti dao, zaradi koji dinar malom Safetu, i hvala ti u moje ime za onaj novac koji je omladina naprednjaka sakupila i koji si u prosloj emisiji predao voditeljki, da novac da detetu kojem je najpotrebnije ili da ga podeli:cool:

А је л' му ти дођеш
КАО НАПРДНА НАТАША ЈОВАНОВИЋ!?:dontunderstand:
ДА НИСИ И ТИ ТУРИСТИЧКИ ВОДИЧ!?:dontunderstand:

П.С.
А је л' и Ацко Пичкоусти приложио који динар?!:think:
 
Vucic "tancuje" u humanitarne svrhe!
Umesto da zbog toga bar zasluzi da ga ne pljujes, umesto da zamislis koliko ce neko dete obradovati novac koji on svojim "tancovanjem" (pomozi Boze, sta li ova rec znaci) moze da mu zaradi, ti pominjes neku "paradu" ovog leta:eek:

O kakvoj "paradi" je rec, ne bilo ti zapovedjeno:roll:

Kad Dinkic svira, kad Tadic slusa Seku Aleksic, ne otvarate teme u njihovu "cast", ali vam smeta Vucic, samo zato sto je Vucic!

Bravo, Aco, Bog ti dao, zaradi koji dinar malom Safetu, i hvala ti u moje ime za onaj novac koji je omladina naprednjaka sakupila i koji si u prosloj emisiji predao voditeljki, da novac da detetu kojem je najpotrebnije ili da ga podeli:cool:

Svašta:eek:
Gde ti vidiš da sam ti pljuvala po Vučiću, molim te....
Neka ga, neka pleše u humanitarne svrhe, ženo, ko se ovde buni zbog toga?
Moje pitanje je bilo Ko je sledeći?? I gde će se taj pojaviti da bi pokupio političke poene, razumeš ???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top