Palma, najpotentniji političar Srbije

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
U zadnje vreme non stop se čuju izjave ovog ball-head Arkanovog učenika... Gde god se okreneš on je tu sa svojim izjavama i nameće se kao najpametniji, najpoštenije i najbolji Srbin...

Ebote... Dođe mi da kažem, Veljo vrati se što pre... Ova seljačina ti pruze mesto...

image.jpg


Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma ponovio je juče da neće glasati za Predlog zakona o diskriminaciji, ali njegovo izglasavanje nije u opasnosti jer su i SPO, SPS i PUPS najavili da će ga podržati, a po svemu sudeći i opozicioni LDP.
Ima jedan iz opozicije,vrcka kad hoda, ima počupane obrve, stalno se nešto smeši... Kod mene u Jagodini nijedan muškarac ne vrcka tako!
Ministarka za NIP i funkcionerka G17 plus Verica Kalanović priznala je juče da je najviše para iz tog resora otišlo opštini Jagodina, čiji je gradonačelnik Dragan Marković Palma. Ovo je još jedan dokaz o postojanju „specijalnih veza“ između prvog čoveka Jagodine i..
DRAGAN Marković Palma nikada nije van izborne kampanje. Tako je, prolazeći pored mesta dozvoljenog za pušenje u Skupštini Srbije, dobacio: - Kada ja dođem na vlast, moći ćete da pušite gde god hoćete. - Da li to znači da moramo da glasamo za vas - pitali su ga neki od novinara. - Ne morate, samo me podržite - odgovorio je...
Za razliku od 2007, kada se javno hvalio svojim prijateljstvom sa Vojislavom Šešeljem, Dragan Marković Palma sada ne priznaje da je u skorije vreme razgovarao s liderom radikala. Tomislav Nikolić optužio ga je da se redovno telefonom čuje sa Šešeljem: - Šešelj se čuje...
ULAZAK Nenada Čanka u kuću "Velikog brata" bila je u utorak glavna tema u srpskoj skupštini. - Nenad je vrlo dobar političar, elokventan, pametan, ali je ovim bacio u vodu sve što je radio proteklih 20 godina - kazao je Dragan Marković Palma. - Dominacija u kući "Velikog brata" ne znači ništa. Verujem da ga je neko pritiskao da uđe u kuću. Osim..

Evo linkovske veze za njegove skorije izjave...
 

Back
Top