Zene su zdravije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene su neznije i zdravije i zato duze traju, ali muskrcima treba vise pomoci oko sitnica. Muskarci cesce umru od nerviranja, a poslovi koji su sitnice nerviraju muskrace. Zato zene nikad nebi trebale opterecivati svoje muzeve kuhinjom, prasinarenjem i tako. Nego sa necim teskim i jednostavnim.

Zene na koje nacine vi pruzate paznju vasim muskarcima i kako stitite svoje muskarce ili samo ocekujete da budete zasticene od njih?

Kako im udovoljite i ucinite ih sretnima?
 
neces da kuvas i brises prasinu neces da kopas u rudniku
sta ti zapravo oces :neutral:

Tu i nije bilo rec o meni, ja sve to znam i mogu raditi.

Pitanje se odnosilo, kako zene zele ako uopste zele udovoljiti svojim tipovima, ali izgleda da ih vecina nema tu potrebu jer imaju i previse posla oko konstantnog dobijanja paznje i svega ostalog...

Pa onda vi i dalje pricajte kako muski ne valjaju i opet da dodam - nisam iz te price, jer sam zadovoljan zato sto imam curu koja se skroz razlikuje od vas ostalih i jako je pazljiva prema meni.:)
 
Stres je podloga raznim bolestima
Samo ne razumevanje partnera je podložno stresu
Muškarac ne razume ženu kada kaže da je boli glava i da joj nije do seksa
Žena ne razume muškarca kada kaže da mu je muka od seksa
Predrasuda je kada samo muškarac mora da udovoljava ženkama
I mi imamo dušu i kao što kaže Sinke, trebate malo više davati, a ne samo uzimati
 
Zato sto zelim da i drugi budu sretni, ako ne kao ja bar priblizno.

Sta je lose u tome ako covek ne misli samo na svoju zadnjicu?
pa nista osim ako taj neko ne laze ili ako je ta njegova sreca neiskrena jer konstantno misli o tome sta druge zene rade rade drugim muskarcima i obratno u njhovim (citaj tudjim) zivotima pritom koristeci priliku da (opet) ispljune slajmaru na zene iz samo njemu znanih razloga :)

eto samo primecujem nedoslednosti...
 
pa nista osim ako taj neko ne laze ili ako je ta njegova sreca neiskrena jer konstantno misli o tome sta druge zene rade rade drugim muskarcima i obratno u njhovim (citaj tudjim) zivotima pritom koristeci priliku da (opet) ispljune slajmaru na zene iz samo njemu znanih razloga :)

eto samo primecujem nedoslednosti...


Banshe, nemoj stalno citati ono sto zelis citati, nego citaj ono sto pise.:)
 
Problem je što mnoge ženke ne razumeju svrhu svog postojanja ali na sreću nisu sve primitivno emancipovane...ima onih koje vole i da kuvaju i da brišu prašinu i da radjaju na vreme i da brinu o muževima i deci
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top