Tetovaza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uzmesh flomaster i bacish mashti na volju....
Ej bre, u kom ste vi fazonu sa tim seljachkim privremenim tetovazama???
Hocete da ispadnete glupe leti????
Ili se tetoviraj, ako to volish ili ne...Te privremene tetovaze su napravljene za degene, da im se uzme kesh...Sux
 
rastamann:
Uzmesh flomaster i bacish mashti na volju....
Ej bre, u kom ste vi fazonu sa tim seljachkim privremenim tetovazama???
Hocete da ispadnete glupe leti????
Ili se tetoviraj, ako to volish ili ne...Te privremene tetovaze su napravljene za degene, da im se uzme kesh...Sux
uf bre rastaman-e al' si im ovde odbrusio !!! no htedoh reci da se slazem s tobom 100% !!! bar privremeno !!
 
Elleni:
Da li znate gde moze da se u Beogradu uradi privremena tetovaza. Hvala na pomoci.

Si probala da se prošetaš nekom pijacom, tamo sigurno ima onih koji to rade besplatno - samo te gricnu i ostane ti doživotna tetovaža na kojoj je propisno predstavljen zalazak sunca, kišni oblaci, vrabci, srca i strelice :lol:
 
šta fali privremenom tetu?
Lepo izgleda, a i nestaje kad dosadi.
e što u NEKOM društvu to nije ok jer ne pristaješ da nosiš svoj izbor ceo život (pa cela filozofija na temu teta), baš te zabole.
Tet treba da je UKRAS, a ne da vremenom nagrdi taj deo tela jer je, prosto naprosto, passe. Crna kana rešava i jedno i drugo. Holidej varijanta, šta fali.
 
Betty:
šta fali privremenom tetu?
Lepo izgleda, a i nestaje kad dosadi.
e što u NEKOM društvu to nije ok jer ne pristaješ da nosiš svoj izbor ceo život (pa cela filozofija na temu teta), baš te zabole.
Tet treba da je UKRAS, a ne da vremenom nagrdi taj deo tela jer je, prosto naprosto, passe. Crna kana rešava i jedno i drugo. Holidej varijanta, šta fali.


Seljanija, eto shta fali...
 
al je rasta fleksibilan :lol:
Pa dobro, rasto, nemoj nikad da se pokajes sto ima tet
al dozvoli drugome da ima privremeni :wink:

Sto "seljanija" odmah? Na sta to lici? Ciji je to stav? Ko je s druge strane "seljanije"?
 
Ja bih se odmah tetovirao kad bih znao šta da istetoviram, i šta će mi se celog života dopadati.

Jedini je problem što nikako ne znam šta je to. 8)
 
rastamann:
Mozda za tebe izigravanje besnih glista i imititranje nechega shto nisi deluje interesantno, ali za mene je to seljanija i to je to. Ende.

Kazem ja da si fleksibilan :lol:
ja zamalo da budem seljanka na moru. Prekasno mi javili za transfer, pa se pakovala i otišla u frci, a HTELA sam da odradim kanom nešto :D
Mislim, posle iščezne, to je ok. Nisam za trajna rešenja. Niakakva trajna rešenja, sve mi je sumnjivo.
Znači, foliranje je i što imamo VIŠE cipela, minđuša i to...da dovedem do krajnosti MODU i UKRASE (ipak!)...nema da se menja. Uheftaš cipele jedne životno, nosiš haljinu dok se ne izliže na dupetu, nikad ne promeniš frizur i bojo kose - da ne bi bila ljančesterka! Ehehehe....budi svoj, jel to znači UVEK ISTI? :wink:
 
Ja kao nisam volela tetovaže na svojoj koži. :roll:
Mislim, da trajno na sebe naštampam nešto... Bljuc.
Ne volim 4ever odluke.
Al mi ovih dana došlo da je to kao super.
Tetovaže, mislim.
Ne odluke.

Proći će me verovatno,
samo se čudim šta mi je...
:lol:
 
... Ma ne znam, i meni je to bez veze... Ili radiš nešto kako treba ili ne radiš uopšte, ako hoćeš dobra tet, pljuneš lepu kintu i imaš ga za ceo život. Ono ''privremeno'' mi zvuči kao ''Biću riba na neko vreme''
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top