"Освешћени" жути Вучић

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Овакву политику својих бивших партијских другова Александар Вучић, заменик председника Српске напредне странке, сматра пропалом. „Кад кажете Карлобаг, Огулин, Карловац, Вировитица ви, у ствари, причате о Сплиту, Вису, Шолти, о местима где више не живи ниједан Србин. Па, нисам луд да причам да ће Сплит и Макарска бити Србија”, каже освешћени Вучић.
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Radikalska-reanimacija-velike-Srbije.sr.html

Колико времена ће овом љигавцу требати да се "освести" и у погледу Косова и Метохије, па да каже да под тим појмом подразумевамо и Приштину или Призрен где, игром случаја ваљда, више не живи "ниједан" Србин ?!

Жутих већ виђеном кампањом плашења бирачког тела, инсистирајући на томе да се нећемо борити за Сплит, Вис, Шолту. Наравно, Вучић свесно пропушта прилику да, као познавалац и до јуче страствени поборник идеје Велике Србије, укаже на то да прича бесмислице, јер поменути Сплит, Вис, Шолта и не спадају у територије које би требала да заокружи Велика србија. Али, пропуштајући да ово напомене, он индиректно бирачком телу упућује поруку "да су радикали ето такви, да хоће освајање, да хоће отимање туђих територија, да су крволочни, да су империјалисти, да су злочинци", а да су он и његови нормални, да их не занима освајање туђих територија, него и само искључиво економски напредак Србије, наравно у овим постојећим границама, а вероватно и званично без Косова ускоро.
 
А где спадају Сплит, Вис, Шолта...? Па ти се "бориш" за нешто, а појма немаш ни та шта се бориш! Узми карту па погледај.
Узгред, само ви причајте те будалаштине, јер у моментима када једва можемо Војводину да сачувамо би лупате о некаквој Великој Србији. То чак и ако желиш, не прича се јавно, него се чека нека историјска прилика, јер данашњим инсистирањем на таквој причи само је урушаваш, с обзиром да те људи гледају као идиота. Што је данас случај са господом из СРС.
А пријтељски ти је савет да узмеш и карту и научиш те границе како не би више лупетао као у малопређашњем посту.
 
Ево да ти помогнем да нешто научиш, па да макар знаш за шта се бориш! Е кад то научиш, онда ћеш моћи неком нешто да приговориш. Као што видиш сви градови и острва које си навео на кеца припадају Великој Србији!
 

Prilozi

  • Velika%20Srbija.jpg
    Velika%20Srbija.jpg
    43 KB · Pregleda: 21
Ево да ти помогнем да нешто научиш, па да макар знаш за шта се бориш! Е кад то научиш, онда ћеш моћи неком нешто да приговориш. Као што видиш сви градови и острва које си навео на кеца припадају Великој Србији!

Jel to karta one Velike Srbije gde smo mi nacionalna manjina?
 
Ево да ти помогнем да нешто научиш, па да макар знаш за шта се бориш! Е кад то научиш, онда ћеш моћи неком нешто да приговориш. Као што видиш сви градови и острва које си навео на кеца припадају Великој Србији!

Ma pripada "velikoj srbiji" da ti ne kažem šta! :per:
 
Истраживања показују да грађани Србије нису спремни више да ратују ни за оно што сматрају својим, као што је Косово, а не за нешто друго. Највише што су спремни да ураде и за Косово је потписивање петиције”, објашњава Светлана Логар.

Ово је можда и кључна ствар. Уосталом, понуда какву је Србија имала по завршетку Првог светског рата од стране великих сила није искоришћена и већ после тога је све и кренуло наопако. Кад неко не уме онда на жалост мора бити спреман и да сноси последице.
 
Ljubo je u pravu Srbiji trebaju samo teritorije koje su naseljene Srbima. Bravo Ljubo :D :D :D

Bravo, Droidu jedan:lol:

Krecemo i na Kanadu, tamo ima najvise naseljenih Srba, pa onda cemo da gledamo koliko nas ima u ostalim zemljama.. Mozemo da krenemo i od Austrije, Nemacke, tamo nas ima takodje poveliki broj. Doduse, ovih dana nam stizu prve "izbeglice" iz navedenih (i nenavedenih) zemalja, otpusteni s posla zbog ekonomske krize. Uputiti ostar protest vladama navedenih zemalja:thumbdown:

Ovaj Srbin sto u Srbiji osta bez posla zbog kradje vekne hleba, neka se ne ubrishe.

Mi imamo vise ciljeve. On neka svoja tri gladna sina sprema na vojsku, Srbija se umirit' ne moze dok ne osvojimo sve teritorije koje su naseljene Srbima. *********, cekajte nas, mi stizemo!

Je l' tako ili nije?!

P.S. Kad ti kreces u boj za narod svoj:telefon:
 
Ево да ти помогнем да нешто научиш, па да макар знаш за шта се бориш! Е кад то научиш, онда ћеш моћи неком нешто да приговориш. Као што видиш сви градови и острва које си навео на кеца припадају Великој Србији!

A stara politika je opstala i u SNS e jadnice:rotf:
 
А где спадају Сплит, Вис, Шолта...? Па ти се "бориш" за нешто, а појма немаш ни та шта се бориш! Узми карту па погледај.
Узгред, само ви причајте те будалаштине, јер у моментима када једва можемо Војводину да сачувамо би лупате о некаквој Великој Србији. То чак и ако желиш, не прича се јавно, него се чека нека историјска прилика, јер данашњим инсистирањем на таквој причи само је урушаваш, с обзиром да те људи гледају као идиота. Што је данас случај са господом из СРС.
А пријтељски ти је савет да узмеш и карту и научиш те границе како не би више лупетао као у малопређашњем посту.


Ђукановићу погрешну си карту ставио, али није то суштина.Вучић љигавац број један, говори о Великој Србији ,као неки покушај проширења "територије" зарад више земљишта за расподелу,а то нема везе са идејом Велике Србије. Поента је уједињење српског националног бића, превазилажење вештачких подела (измишљених нација) које су наметнуте са стране да би се једини државотворни народ на овом простору спречио у стварању заиста суверене и озбиљне државе, јер као такви никада не бисмо могли да будемо колонија као што смо сада, подељени у колико земаља, "територија" и "нација". Борба против тих подела, отимачина и неправде, то је суштина идеје Велике Србије, победа истине, повратак отетог и уједињење српског народа.

Схватам да сте, услед дугогодишњег "брејнуошинга" дошли у ситуацију да ни сами не знате зашто сте против идеје Велике Србије ван флоскула "шта ће нам територија", "има празних села", "Велика Србија је крива за ратове", а све те флоскуле откривају основно неразумевање тог појма и те идеје. Шта да вам радим, када бих цртао оптужили сте ме да желим да насилнички прекројим границе, а гледате на ове "авнојске" као неки закон природе који постоји од почетка универзума, не схватајући да су оне извор свих сукоба. Да је та подвала разлог зашто смо сви постали једна обична колонија подељена на више сектора управљања. Овце у резервату, да не кажем мајмуни .

П.С.Ђукановићу јел си одслужио војни рок и захвалио се држави???
Није Вучић више за Велику Србију сад је за Велику Хрватску, воли да летује у Хрватској.Ђукановићу Вучић ти је мозак помутио гледаш га као узора и Бога, а он је кратког века, већ је почео да се срозава на најгори могући ниво.

Ево, ко сте ви напредњаци.Један пасус који, додуше, говори о америчком коментатору Дејвиду Фраму али који савршено описује Вучића и напредњаке уопште:

"Фрам нема никакав осећај за оно што је истинито и правично. Самим тим нема никакав осећај за вођство. Вођство се састоји од тога да се залаже за оно што је истинито и правично и убеђивања других у то... Фрам уопште то не схвата. Једино за шта он зна су анкете и популарност, тј. зна шта други људи мисле (или шта он мисли да мисле) и једина његова политика је да се томе прилагоди."

 
А где спадају Сплит, Вис, Шолта...? Па ти се "бориш" за нешто, а појма немаш ни та шта се бориш! Узми карту па погледај.
Узгред, само ви причајте те будалаштине, јер у моментима када једва можемо Војводину да сачувамо би лупате о некаквој Великој Србији. То чак и ако желиш, не прича се јавно, него се чека нека историјска прилика, јер данашњим инсистирањем на таквој причи само је урушаваш, с обзиром да те људи гледају као идиота. Што је данас случај са господом из СРС.
А пријтељски ти је савет да узмеш и карту и научиш те границе како не би више лупетао као у малопређашњем посту.

Виђу Ђуке...што пожути...Аааааааа..мењате причу....Срби...
:hahaha::hahaha:

Сва срећа, битни сте за Србску идеју, као лањски снег!
 
Solta je srce Srbije !!, mada sam bio dva puta od rata na Hvaru i stvarno je super ko voli more ,pa bi bilo lepo da i njega drugovi radikali uzmu u razmatranje za oslobodjenje ako vec nisu .

Иницијатива је размотрена,
Бојим се да би ослобађање Хвара водило до директне конфронтације са Италијом обзиром да је Хвар, као и сва друга острва и приморје (осим српског Дубровника) Италијанска територија ...
 
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Radikalska-reanimacija-velike-Srbije.sr.html

Колико времена ће овом љигавцу требати да се "освести" и у погледу Косова и Метохије, па да каже да под тим појмом подразумевамо и Приштину или Призрен где, игром случаја ваљда, више не живи "ниједан" Србин ?!

Жутих већ виђеном кампањом плашења бирачког тела, инсистирајући на томе да се нећемо борити за Сплит, Вис, Шолту. Наравно, Вучић свесно пропушта прилику да, као познавалац и до јуче страствени поборник идеје Велике Србије, укаже на то да прича бесмислице, јер поменути Сплит, Вис, Шолта и не спадају у територије које би требала да заокружи Велика србија. Али, пропуштајући да ово напомене, он индиректно бирачком телу упућује поруку "да су радикали ето такви, да хоће освајање, да хоће отимање туђих територија, да су крволочни, да су империјалисти, да су злочинци", а да су он и његови нормални, да их не занима освајање туђих територија, него и само искључиво економски напредак Србије, наравно у овим постојећим границама, а вероватно и званично без Косова ускоро.

Теодосије по свом обичају воли чика Адолфа и мрзи Србе.

Да видимо следеће. Да ли сам за Велику Србију. Јесам,
али не да у тој Србији живе само срби а други да буду протерани.
Да буде Велика Србија како би смо успели да се одбранимо од агресивности других.
да и тој Великој Србији влада мир и равноправност
да у тој Великој Србији влада истинска демократија, по могућству двопартијски систем.

Али Радикалима не треба ТАКВА Велика Србија.
У ствари њима и не треба Србија, довољан им је Земун.

Какав је смисао причато и Великој Србији када се боримо за Београд? Мислим доноси се одвратан антихришћански закон, а ми треба да причамо о Великој Србији?

Лично мислим и сматрам да је Радикалска прича о Великој Србији само ЛАЖ срачуната на то да нам замагли очи док губимо и ово што имамо. Док отимају Косово и Војводину ми да причамо о великој Србији. Док уводе педерске законе ми да причамо о Великој Србији.

ГОСПОДО РАДИКАЛИ!

О Великој Србији се не прича. Никада и ни по коју цену. Она треба да је циљ на коме се постепено ради! Али ви не радите ни словце нисте споровели у дело. Ви нисте способни, Каква Велика Србија када Срби у овој МАЛОЈ Србији - Пишу Латиницом!? Када се наше тенисерке сликају са Клинтоном!? СА КИМ ДА ПРАВИТЕ ВЕЛИКУ СРБИЈУ!? Са мафијашима? Оне две тенисерке које се сликају са Клинтоном!?.

ГОСПОДО!

На великој Србији се мукотрпно у постепено ради. Прво се изгради национална свест, коју не можете да градите клетвама, срањем у скупштини (који би лудак са вама таквима у Велику Србију!?) нити нацистичким слогабима о протеривању Цигана и осталин (Као постављач теме што пише) и слично.
Велика Србија се гради - стварањем националног фундамента, јединством нације, националним писмом (немамо га).

ДРУГОВИ РАДИКАЛИ!

Нисте били способни ПЕТНАЕСТ ГОДИНА да ЋИРИЛИЦУ направите да буде ЈЕДИНО писмо, а хебете се за пет мандата у скупштини! А били сте највећа странка!

КО ЈЕ БИО НАЈВЕЋА СТРАНКА А НИЕЈ ОДБРАНИО ЋИРИЛИЦУ НЕГО БРАНИ СВОЈЕ МАНДАТЕ-
Тај нема право политички да постоји а камо ли да прича о Великој Србији!
 
Овакву политику својих бивших партијских другова Александар Вучић, заменик председника Српске напредне странке, сматра пропалом. „Кад кажете Карлобаг, Огулин, Карловац, Вировитица ви, у ствари, причате о Сплиту, Вису, Шолти, о местима где више не живи ниједан Србин. Па, нисам луд да причам да ће Сплит и Макарска бити Србија”, каже освешћени Вучић.

Највећи љигавац на политичкој сцени Србије. Не верујем особама који мењају мишљење ко ***** муштерије, а такав је управо Вучић.;)
 
Теодосије по свом обичају воли чика Адолфа и мрзи Србе.

Да видимо следеће. Да ли сам за Велику Србију. Јесам,
али не да у тој Србији живе само срби а други да буду протерани.
Да буде Велика Србија како би смо успели да се одбранимо од агресивности других.
да и тој Великој Србији влада мир и равноправност
да у тој Великој Србији влада истинска демократија, по могућству двопартијски систем.

Али Радикалима не треба ТАКВА Велика Србија.
У ствари њима и не треба Србија, довољан им је Земун.

Какав је смисао причато и Великој Србији када се боримо за Београд? Мислим доноси се одвратан антихришћански закон, а ми треба да причамо о Великој Србији?

Лично мислим и сматрам да је Радикалска прича о Великој Србији само ЛАЖ срачуната на то да нам замагли очи док губимо и ово што имамо. Док отимају Косово и Војводину ми да причамо о великој Србији. Док уводе педерске законе ми да причамо о Великој Србији.

ГОСПОДО РАДИКАЛИ!

О Великој Србији се не прича. Никада и ни по коју цену. Она треба да је циљ на коме се постепено ради! Али ви не радите ни словце нисте споровели у дело. Ви нисте способни, Каква Велика Србија када Срби у овој МАЛОЈ Србији - Пишу Латиницом!? Када се наше тенисерке сликају са Клинтоном!? СА КИМ ДА ПРАВИТЕ ВЕЛИКУ СРБИЈУ!? Са мафијашима? Оне две тенисерке које се сликају са Клинтоном!?.

ГОСПОДО!

На великој Србији се мукотрпно у постепено ради. Прво се изгради национална свест, коју не можете да градите клетвама, срањем у скупштини (који би лудак са вама таквима у Велику Србију!?) нити нацистичким слогабима о протеривању Цигана и осталин (Као постављач теме што пише) и слично.
Велика Србија се гради - стварањем националног фундамента, јединством нације, националним писмом (немамо га).

ДРУГОВИ РАДИКАЛИ!

Нисте били способни ПЕТНАЕСТ ГОДИНА да ЋИРИЛИЦУ направите да буде ЈЕДИНО писмо, а хебете се за пет мандата у скупштини! А били сте највећа странка!

КО ЈЕ БИО НАЈВЕЋА СТРАНКА А НИЕЈ ОДБРАНИО ЋИРИЛИЦУ НЕГО БРАНИ СВОЈЕ МАНДАТЕ-
Тај нема право политички да постоји а камо ли да прича о Великој Србији!



Zasto sa sebe skidas odgovornost sa domestosom covece,prvo nije dobro za zdravlje ,pa posle za ugled.Sta si ti do juce uradio u toj Radikalnoj stranci,sta si ucinio da cirilica bude jedino pismo,,kakvo je tvoje zalaganje uopste bilo u toj stranci ili si vec dugo sa pajtosima podrivao sopstvenu stranku,te je tako dozivljavala poraze na izborima a bila naj veca opoziciona stranka u Srbiji.Sta sad na sva usta pljujes po ostatku radikala.?Kod mene kazu da se vrlo cesto desava da pas ujede coveka dok ga covek hrani.Ne lici li ovaj tvoj postupak na to.Sramotno i bez imalo obraza kokodaces i pljujes po politici Radikala a bre do juce si pevao u horu sa njima.Da li mislis da sa tom galamom i halabukom mene i sve ovde uveravas kako ti nisi ti, vec novi ti.E nece da moze .Juce nisi znao kakva Srbija treba radikalima,i tebi je trebalo 15 godina da ukapiras da to nije to sto hoces.Au bre covece da li je moguce da ti treba toliko godina da shvatis sta hoces?Ti si bas procerdao zivot.
 

Back
Top