Za cim bi ste zalili da ovog trenutka, dok citate ovaj naslov umrete?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za tih par sekundi ne verujem da bih razmišljala o tome... -.-

Наташаааа.:lol:

ALO JEL OVO SVASTARA ILI PDF TINEJDZERI ???

Ако немаш друга посла не мораш да на свакој теми на пдф Тинејџери да пишеш који је ово пдф,имамо ми модераторе.:roll:
 
zalio si sto nisi procitao vise knjiga??? ti si puko skroz!!!

Napokon neko ko me razume i prica mojim jezikom

Mada su me vec nazvali prslim mislim da nije bilo u pravom kontekstu (ako je bilo onda se izvinjavam) :hahaha:

Lolika pa ja se sve vreme to i pitam, jesam li ja puko pa da mi to bude zadnja misao.
Pa rekoh da pitam ljude mozda su nesto slicno doziveli,mozda to i nije tako strana pojava, a o5 ko nije doziveo o cemu li je mislio da recimo sad skapnjava.

E sad sto neko nema maste ili inspiracije to nije moj problem, a ni moje ogranicenje nego njihovo.

POZ
:cmok:
 
Poslednja izmena:


Za potapanje kupusa :p

Hajdemo da se vratimo na temu

NAPOMENA:
Tema je malo morbidna

Kao i svaki priucen majstor, petljam se sa golim provodnikom i naravno krene da me "drma" struja. Istina je da vam zivot proleti pred ocima za sekund, ali kod mene je to trajalo malo duze. Elem, nekako se ja iscupam i prezivim da postavim ovu temu :D

Jedina stvar za kojom sam zalio dok sam mislio da napustam ovaj svet je bila sledeca>

Sto nisam procitao vise knjiga, samo to i nista vise
[BAS, BAS NISTA VISE!]
(cudno mi je sada {i zato postavljam temu},
jer sam mislio da ljudi zale za najmilijima, sto ih napustaju, nece ih vise videti itd,
ali nije tako {barem u mom slucaju})

E sada me zanima da li je neko imao slicna iskustva?

I

Sta ste pomislili da ce vam nedostajati kada bi sada umrli?
(dok ste citali naslov)


PS

Imao sam srece jer su se misici grcili tako da sam iscupao slabo "zaboden" kabal

:super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top