Granice

Ne volim granice, naročito ako su precizno definisane...
To me sputava, osećam se kao u zatvoru...
Kod mene sve lako prolazi, al' na finjaka... Bez insistiranja...
Fleksibilna sam ako me ne presiraš...
Motka u glavu u mom slučaju ne pomaže...
A što se tiče mojih granica...takođe su fleksibilne... zavise od čoveka, situacije, ma svega... Verovatno najviše zavise od dobre žvake... padam na dobre fore :mrgreen: i na maštu...:rumenko:
 
Ne volim granice, naročito ako su precizno definisane...
To me sputava, osećam se kao u zatvoru...
Kod mene sve lako prolazi, al' na finjaka... Bez insistiranja...
Fleksibilna sam ako me ne presiraš...
Motka u glavu u mom slučaju ne pomaže...
A što se tiče mojih granica...takođe su fleksibilne... zavise od čoveka, situacije, ma svega... Verovatno najviše zavise od dobre žvake... padam na dobre fore :mrgreen: i na maštu...:rumenko:
potpisujem sve, prava zena ..svaka chast :rumenko:
 
Obicno svi imamo neke limite koje ne dozvoljavamo nikom da predje u raznim odnosima..
Postavljate li ih u ljubavnom i sexualnom zivotu? Da li ih pomerate?
Gde su vasi limiti?
U drugom slucaju - rusite li ih? Da li su oni za vas turn on ili turn off? ;):hvala:

Granice uvek postoje.Kolike su?Hmm...zavisi od licnosti.Ako ih predje...lako cemo se dogovoriti.:cool:

Rusim samo ono cemu tu nije mesto.Jednim potezom.
 
Obicno svi imamo neke limite koje ne dozvoljavamo nikom da predje u raznim odnosima..
Postavljate li ih u ljubavnom i sexualnom zivotu? Da li ih pomerate?
Gde su vasi limiti?
U drugom slucaju - rusite li ih? Da li su oni za vas turn on ili turn off? ;):hvala:

imam limite. ali sa svakim drugacije. to varira od samog odnosa a odnos je nesto zivo sto radi i pomera se.
a tudje limite rusim. pomak po pomak. znam kako ih rusim i znam kada i znam zasto. i sto mi je to lakse osobami je manje zanimljiva. ustvari nezanimljiva. ma ne znam bre mlogo mi se spava:P
 
ne dozvoljavam situacije u kojima se osecam ponizeno...ne dozvoljavam petljanciju u moj zivot u preteranoj meri.....ne dozvoljavam muljanje sa parama...i itd....trudim se da ga ispostujem na isti nacin kako trazim da on ispostuje mene....i takooo....ima toga mnogo.....
 

Back
Top