Astrahanska oblast nije glupost vec spas.

aca9020

Zainteresovan član
Poruka
445
Mi Srbi nemozemo se odupreti silama koje su odlucile da nas definitivno uniste.
Ja sam se sa 19 god borio u Vukovaru jer mi ovde iz Srema smo bili svi na ratistu.
Sledeci rat mi ekonomski nemozemo voditi a ni vojno a ni politicki zato iselenje je spas.
Leko je biti Srbin u BG bidi Srbin na kosovu danas a ne ovde kucati iz tople sobe po tastaturi.
Zato ozbiljne komentare vidite da nas polako ali sigurno unistavaju.
 
Odkud takvi komentari na temu Astrahana pa nas u Rumi i Sremu joc ce malo pa poceti hapsiti.
Krivica bili smo u JNA u Vukovaru i Baranji pa nisam ja isao tamo sto sam hteo vec sam mobilisan.
Mislim vama na forumu koji tako znate pljuvati kada bi vam dali pusku samo 1 dan drugacije bi pisali ma sve u k...c otislo.
 
Odkud takvi komentari na temu Astrahana pa nas u Rumi i Sremu joc ce malo pa poceti hapsiti.
Krivica bili smo u JNA u Vukovaru i Baranji pa nisam ja isao tamo sto sam hteo vec sam mobilisan.
Mislim vama na forumu koji tako znate pljuvati kada bi vam dali pusku samo 1 dan drugacije bi pisali ma sve u k...c otislo.

И ја сам 2 пута био на расположењу Војске. Син по позиву а ја добровољно без условљавања да ми сина оставе код куће. Оба пута јављао сам се Војним органима ( а не тамо неким Белим Орловима, Вуковима, и др.животињицама), они ме обуку и распореде. Остало по Плану и програму и наређењима предпостављених.
Баш у твом Срему био сам први пут: Баноштор,Сусек,Нештин,Визић,... а други пут 1999г. у III армијској области.
Хапшења се не плашим јер ми потомци већ знају да сам за ову Отаџбину ипак покушао да нешто учиним. А овима што хапсе и хоће да хапсе, па и ,,њихова неће горети вечито``.
 
Poslednja izmena:
E, a ja mislila kako imam malo poruka u odnosu na datum učlanjenja:mrgreen:
A što se tiče seobe Srba pod Acom Drugim Čarnojevićem, ja predlažem da odeš ti prvi, pa nam nakon godinu dve javiš kako si se snašao....Ako nisi dogurao do kancelarije Gubernatora(ali ne u svojstvu čuvara), nemoj se ni javljati:lol:
 
Ja sam za, pa neka ide zivot.

Skupimo cirke 40000 konjanika
mladih, sposobnih i zdravih ljudi,
ne starijih od 45 i ne mladjih od 15. :evil:

A i bio bi red da malo izbistrimo krv,
ima mnogo crnpurastih ljudi,
ta turka krv ima nesto lose u sebi i to se vidi.
(ne zelim nikoga da uvredim i ja sam Srbenda, ali svi znamo da su turci bili na ovim prostorima i sta su radili, zato su svi Srbi plavi i svetlih ociju :D )

Evo ja se prijavljujem prvi: 40000-1=39999

To je prvi deo plana ostalo cemo u hodu da razradimo
Al da znate, ja necu da pecam! :hahaha:
 
...brate, mnogo sam se zainteresovao za ovu oblast,

pa ovo je raj za ribolovce,

kad se krece?:lol:


Fishing_in_Astrahan__s_Delta_by_stefan69.jpg

Fishing in Astrahan's Delta

astrahan1.jpg


volga.jpg


http://www.gorod-mechty.narod.ru/tvorchestvo/karpov/foto/astrahan/astrakhan.htm
 
Poslednja izmena:
Mi Srbi nemozemo se odupreti silama koje su odlucile da nas definitivno uniste.
Ja sam se sa 19 god borio u Vukovaru jer mi ovde iz Srema smo bili svi na ratistu.
Sledeci rat mi ekonomski nemozemo voditi a ni vojno a ni politicki zato iselenje je spas.
Leko je biti Srbin u BG bidi Srbin na kosovu danas a ne ovde kucati iz tople sobe po tastaturi.
Zato ozbiljne komentare vidite da nas polako ali sigurno unistavaju.

Видиш има ту пар проблема.

1. Сувише смо слични Русима, и брзо би смо били асимиловани. не заборави град Бјелгород је у ствари Београд. Била је некад "Нова Србија" у Русији али су СВИ асимиловани.

2. Могли би да се населимо, али не би смо добили никакву власт над својом земљом, у ствари били би само грађани Руске Федерације и ништа више, нити би имали аутономију а поготову не независност.

3. Насељавати се у Каспијски регион ниеј упутно. Сам си рекао - има нафте. То је подручје где ће се водити 3. светски рат.

4. Проблем је у нама самима. Нисмо ми пали што нас је срушила америка него смо ми од Слобе па на овамо попуштали и пристајали на све и свашта. Плус смо криминализовани до јаја, плус смо брате лопови.
И каква је онда сврха да се преселимо ако са собом поведемо Чеду, Вељу, Коштуницу, шешеља, Николића, Боту - па све Јово наново!

Закључак:
Ја бих се први одселио са особама које волим да започнем други и нови живот у националној држави. Али ми овакви какви смо то не би смо успели.
Два су народа из ничега дигли државу:
- Срби 1815. и Јевреји 1947.
Али и Срби и Јевреји су тада били ЈЕДИНСТВЕНИ, одлучни и бескомпромисни.

Па стога закључујем да нам нема спаса ни тамо ни овде док не направимо неку и некакву унутрашњу, националну револуцију, похапсимо криминалце, направимо НОВИ али ИСТИНСКИ демократски систем који би био рецимо ДВОПАРТИЈСКИ.
А то можемо и овде и можемо тада да са јаком нацијом и војском кршимо непријатеље и направимо јаку Србију.
без тога ни у Улан-Батору не би смо прошли.
 
Mi Srbi nemozemo se odupreti silama koje su odlucile da nas definitivno uniste.
Ja sam se sa 19 god borio u Vukovaru jer mi ovde iz Srema smo bili svi na ratistu.
Sledeci rat mi ekonomski nemozemo voditi a ni vojno a ni politicki zato iselenje je spas.
Leko je biti Srbin u BG bidi Srbin na kosovu danas a ne ovde kucati iz tople sobe po tastaturi.
Zato ozbiljne komentare vidite da nas polako ali sigurno unistavaju.

Нема сеобе!

Ми Срби ћемо овде, на Балкану, бити сведоци краја новог светског поретка. Тако је увек било и тако ће бити и овај пут.

На врхунцу моћи су долазили овде и овде су падали. Када су они у Бечу на почетку прошлог века донели одлуку да униште Србе и Србију, нису могли да замисле да ће то бити крај једне велике силе тог времена. Тако ће бити и овај пут.
 
Mi Srbi nemozemo se odupreti silama koje su odlucile da nas definitivno uniste.
Ja sam se sa 19 god borio u Vukovaru jer mi ovde iz Srema smo bili svi na ratistu.
Sledeci rat mi ekonomski nemozemo voditi a ni vojno a ni politicki zato iselenje je spas.
Leko je biti Srbin u BG bidi Srbin na kosovu danas a ne ovde kucati iz tople sobe po tastaturi.
Zato ozbiljne komentare vidite da nas polako ali sigurno unistavaju.

Part 2 soon lock:think::lol:
 

Back
Top