Sta da cinim, dajte mi savet ...

Acka:
Pa ako joj istrtlja sa pricom da sam ja kriva, ubicu ga. Samo mi jos treba da me zena skalpira ... ili jos gore, da me udavi na moru. Znate ono, kao, slucajno sam nestala pod talasima ...
Ne, ozbiljno, ubila bih ga da mi to uradi. Pa drugarica bi me se odrekla ... (mislim da on ima velik uticaj na nju, mozda bi mu cak i poverovala).

A DA JA IPAK ZOVNEM ONU NJEGOVU ZAKONSKU ZENU, DA MI KAZE STA MI JE CINITI ?


a jesi li sigurna da on i tvojoj drugarici ne uzima mjeru?
 
mr. I:
Acka:
Pa ako joj istrtlja sa pricom da sam ja kriva, ubicu ga. Samo mi jos treba da me zena skalpira ... ili jos gore, da me udavi na moru. Znate ono, kao, slucajno sam nestala pod talasima ...
Ne, ozbiljno, ubila bih ga da mi to uradi. Pa drugarica bi me se odrekla ... (mislim da on ima velik uticaj na nju, mozda bi mu cak i poverovala).

A DA JA IPAK ZOVNEM ONU NJEGOVU ZAKONSKU ZENU, DA MI KAZE STA MI JE CINITI ?


a jesi li sigurna da on i tvojoj drugarici ne uzima mjeru?



a jesi li sigurna da si pri čistoj svesti kad postavljas ovakva pitanja?
Što ne zoveš njegovu babu, on ga odavno zna, sigurno će ti dati dobar savet?
 
Naravno da ne smes cutati o tome!!!!!
Prvo, zbog toga sto ce sledeci put kad te poveze ili u bilo kojoj drugoj situaciji, uraditi i nesto vise (sreca sto je pristao da te vrati kuci...ko zna je sve moglo da ti se desi tu, u kolima)
Drugo, poznata je vec njegova reputacija, kao sto si n aglasila i u tom slucaju ti nikako ne mozes ispasti kriva.
i naravno da treba da kazes i drugarici i njenoj mami pa neka ona smiri svog ljubimca!
pozdrav!
 
A zašto ti njega prvo ne prijaviš svojoj mami, a ona obavesti organe unutrašnjih poslova. Pošto si maloletna,a on te namamio u svoja kola i počeo da ljubi to je ozbiljan prekršaj.

To što je on i ranije nasrtao na učenice pa ga u najmanju ruku nisu izbacili iz škole, govori ti da ni ovoga puta neće. Džaba ti njega cinkarila kod žene, švalerke ili tašte. Nema od toga ništa.

E da, ako ne želiš da budeš Yebena, sklanjaj se od budale.
 
Nemam baš neki pametan savet, ali mi se čini da je to onaj lik o kome je neka profesorica u Ženskom kutku davila mesecima. Kako su oni zaljubljeni (i on je profesor), ali kao ništa nije bilo, pa se on naprasno oženio i dobio dete, pa ostavio tu ženu i došao sa koferima kod ove prve i svi ga oberučke prihvatili. Tema se razvlačila mesecima, možda grešim ali mislim da su isti likovi u pitanju. Ako ima neke vajde pokusaj da nađeš taj tpoik, tek da vidiš kako se situacija razvijala i kakvi su to likovi u pitanju.
Ako sam u pravu, beži ne samo od njega već i od drugarice i njene mame.
Pozdrav!
 
Odnos profesor-učenik mora biti profesionalan iz mnogo razloga.Ako se mladi profesor i učenica već zaljube jedno u drugo trebalo bi da sačekaju kraj škole pre nego što otpočnu vezu.A u ovom slučaju ne radi se čak ni o ljubavi nego o profesorčiću željnom avantura i piletine.Ko zna koliko je taj učenica i majki već startovao.Ako se to pročuje i pokrene neka žalba on će biti na lošem glasu,izbegavan,možda i suspendovan i imaće mnogo manje prostora i volje da nešto pokuša ponovo.A ako se predje preko svega ćuteći ko zna kome će i šta sledeći put da uradi.Naravno da ne treba više ni da mu se javiš.
 
ja se sjecam jednog slucaja iz moje skole u kojem je djevojcica ludo zaljubljena u svog profesora (kako to vec samo teenageri mogu biti ) izmislila citav incident ne bi li mu se osvetila sto je odbio. Ne kazem da je to ovdje slucaj, ova cura djeluje sasvim iskreno. Sta god da je istina, izbit ce na vidjelo prije ili kasnije a ja bih ti preporucio ako te on vise ne saljece da cijeli slucaj zaboravis. Na kraju krajeva on je samo muskarac a na muskarcima je da pokusavaju. Za ime boga nije te silovao, odveo te je u pozoriste i poslije pokusao da te poljubi. Pri tom je bio fin i ispostovao je tvoje ne. Da je to bio bilo koji drugi tvoj vrsnjak ne bi od toga pravila dramu, medjutim samo zato sto je profesor pravis ...
 
Acka:
Cao svima !
Treba mi jedan savet .... naime, veceras sam isla u pozoriste (u skoli sam nabavila kartu od jednog profesora). Nazalost, imao je samo jednu kartu pa sam isla sama ...
Tamo sam se srela sa njim, pa se posle predstave ljubazno ponudio da me poveze kuci. Ja sam naravno pristala jer mi je pozoriste prilicno daleko. To nije prvi put da me on negde vozi, jer se mi inace prilicno dobro znamo (iako mi ne predaje) jer vec mesecima uzimam karte od njega za pozoriste, idem na exurzije na koje on vodi, na svakom odmoru u skoli pricamo itd. Inace, covek mi je vise ortak nego profesor, tim vise sto je u vezi sa mamom od jedne nase drugarice iz skole i zivi sa njom (a ja kod nje prilicno cesto idem) ...
Inace, da napomenem da lik ima zenu koju je ostavio zbog mame od ove nase drugarice (koja isto radi u nasoj skoli) ali se jos uvek nije razveo ...
Sve bi to bilo O.K. da on nije u jednom trenutku zaustavio kola, poceo da me smara i na kraju me poljubio. Nije se desilo nista vise jer sam napravila frku i naterala ga da me vozi kuci ...
Sad ne znam sta da radim. Covek se inace do sada ponasao O.K. prema meni (mada je pre par godina bio u vezi sa nekom ucenicom). Inace, on je prilicno mlad i dooosta mladji od drugaricine mame. Oni planiraju da se uzmu cim se on razvede od zene (a to ce biti uskoro). Ja ne znam da li da kazem drugarici sta je on uradio ili da kazem njenoj mami sa kojom sam takodje u super odnosima. Plasim se da nesto ne zeznem, a sa druge strane mi je trulo da cutim (posebno da ga pogledam u oci u ponedeljak u skoli). Inace, ja sam jos uvek maloletna ...

POMOZITE ! KAKO DA RESIM PROBLEM ? :?: :?: :?:

Opet ja, 3 meseca kasnije ...
Moj problem je postao jos mnogo veci. Kad procitam ovo sto sam napisala pre 3 meseca, ne mogu da verujem da sam to shvatala

kao problem i da sam se zbog toga bunila. Naime, nakon onog incidenta onaj lik vise nije nista pokusavao. Mislim, tu i tamo me je

muvao sve do kraja skolske godine, ali nista drasticnije.
A onda smo pre mesec dana otputovali zajedno na more : Bugarska, 10 dana. Naravno ne samo ja i on, nego grupa ljudi iz skole, on i njegova svalerka - drugaricina mama. Inace, njegova situacija je i dalje ista. Kao, razvodi se, ali to stoji u mestu. Ja iskreno pocinjem da mislim da on i ne planira da se razvede. Mislim, da je stvarno odlucio sproveo bi to odmah, a ne bi tako kilavio.
A koliko sam primetila (i ne samo ja nego svi) odnosi sa svalerkom su zestoko zahladneli. Mislim, sto posto su i dalje zajedno, ali nije to to. Cak su spavali su u razlicitim sobama (po prvi put). On je gotovo sve vreme pokusavao da je iskulira. Vec u busu, kad smo putovali je ostavio da sedi sama i navrzao se na mene i moju drugaricu Kristinu (ja sam probala da izbegnem razgovor, ali nije bilo sanse jer se Kristina malo lozi na njega - kao i sve devojke u nasoj skoli, pa se brze-bolje raspricala sa njim). Smarao nas je od periferije Beograda pa do bugarske granice i prepricavao nam ceo njegov zivot (samo svalerku i zenu nije pominjao). Ja sam se s' vremena na vreme pretvarala da spavam, ali nisam mogla tako bas sve vreme. Na kraju je Kristina stvarno zaspala, a on nastavio da smara mene, da bi na kraju zaspao na sedistu do mog i kao fora u snu padao preko mene. Tad sam stvarno dobijala zelju da ga ubijem.
Na moru i nije bio toliko naporan. Svalerka je ocigledno provalila da nije sve u najboljem redu, pa se svojski potrudila da ga drzi daleko od svega sto je zensko i iz nase skole (i na tome sam joj tada bila neizmerno zahvalna). Vukla ga je po nekim plazama na koje niko ziv nije isao, uvece su izlazili u neke kafice za starije ljude gde niko od nas ne zalazi tj. prvih par dana smo se vidjali samo u hotelu na dorucku, rucku i veceri. I on je na apsolutno svakom obroku morao da ustane od njihovog stola, dodje do mene da me pita jel sve u redu, jel' smestaj o.k., jel' ima problema i tako to. Ja sam kao fora ljubazno odgovarala, mada mi je tih dana isao na nerve gore nego ikad. A tamo sam se osim Kristine najvise druzila sa jednom Stanom, koja je mozda jedina devojka koja se ni malo ne lozi na njega nego ga bas ne podnosi. Stana ga je svetski kulirala svaki put kad se priblizi nasem stolu, ali on je i dalje bio uporan. Onda je poceo svaki dan da nam dolazi u sobu i upada bez kucanja (!?), da pita gde izlazimo to vece itd. Sretali smo se i na ulici i svaki svakcijati put me je zaustavljao da me smara. Par puta je prosao pored mene kad sam igrala karte u hodniku hotela i svaki put mi je namignuo (pa cak i kad je svalerka bila kraj njega). Pricao mi je kako sam dobra, odgovorna, najbolja drugarica (lecila sam neke bolesnike) i tako to. A onda je uradio najjadniju stvar : provalio je koliko mi je stalo do prijateljstva sa Kristinom pa je poceo da je muva. Mene je i dalje smarao ali vise onako suptilno, dok je na nju zestoko navalio. I nije vredelo svo moje ubedjivanje da ga se okane, ona se nalozila na njega i umalo da se smuvaju - sreca pa je svalerka na vreme reagovala i nista nije bilo.
Bilo kako bilo, vratili se mi u Beograd. Kristinu prosla zaljubljenost u profu, ja srecna sto se sve dobro zavrsilo i onda posle par dana - sok. Ne mogu da prestanem da mislim na njega. Vec 20 dana mi ne izbija iz glave i vise ni ne pokusavam da se zavaram - ja sam se zaljubila u tog skota kog sam do pre mesec dana htela da ubijem. Stvarno sam luda za njim i ne mogu da izdrzim do Septembra da ga opet vidim. Znam da sam kretenka, idiot i sve tome slicno (posebno zato sto sam se ja prva smejala klinkama koje se loze na njega) ali stvari tako stoje i ne mogu da ih menjam. Htela sam cak i da ga pozovem, ali mi je trulo. Sacekacu ja do septembra a onda
stvarno ne znam sta ce biti. Znam da bi, kad bi nesto bilo, svi zivi pomrli a posebno moji mama i tata, ali ja sada stvarno hocu da budem sa njim, a mislim da je ni njemu nije svejedno. Ipak, sve je tako komplikovano, jer su tu zena, svalerka i njene cerke i jos mnogo toga. (da napomenem da svalerka ima i muza koji je iskrsnuo bog zna odakle, negde iz inostranstva, tj. da ne mogu da se uzmu i ako se on razvede). Ja sam spremna svima da se suprotstavim da bih bila sa njim, ali ne znam kako da ga smuvam, kad sam ga vec jednom odbila. Pomozite kako znate i umete. I jos mi recite sta mislite, da li sam u pravu ili ne, s' obzirom da ja krajem godine punim 18 a on ima nekih tridesetak, mozda trideset i neku.
OCAJNA ...
 

Back
Top