Loznicki internet radio

Slazem se sa idejom o startovanju prvog loznickog internet radija.Mislim da ova ideja treba da obraduje vise one loznicane koji ne zive u Loznici,a zele da cuju sve sto je vezano za Loznicu.Ja sam loznicanin koji zivi u Cacku, i jedva cekam realizaciju ove ideje.
 
Mene interesuje ko stoji iza ovog projekta i ko namerava (kao i odakle) da streamuje program za nas "zaklete" loznicane? Da budem precizna,da li je projekat ozbiljan ili je neka decija sala? Sta vam je namera : informisanje, muzicke zelje ili vec nesto trece ? Nama,loznicanima u "dijaspori" itekako nedostaje neki internet glas iz loznice,ali bi to trebao da bude radio u stilu koji su sve loznicke radio stanice imale,znaci Om Radio,posebno njihov Zmaj radio nekad, Radio Podrinje, Radio Sun i ostali...Mislim da smo imali itekako stanica koje vise ne lice na ono sto su bile ili jedostavno ne postoje :dontunderstand: ... Hajde,cekam Vas odgovor...I dobar stream naravno...:per:
 
Mozda bi bilo lakse da pokusamo da orgazniujemo neku inicijativu da neka od postojece tri radio stanice pocnu sa streamingom.....Trenutno u Loznici emituju Podrinje,Lotel i Drina radio.Po mom ukusu je najvise Drina mada je vise regionalnog karaktera dok Lotel ima vise loznickog u sebi a Podrinje mi se ne svidja zbog muzike, ocajnih reklama, i jako losih voditelja.Ali ne bih imao nista i da oni idu na netu.
 
Kada pokusam da pustim live streem radia trazim mi username i pass,zna li ko sta mu je? :)

to ti dodje da predhodno trebas se na njihovoj stranici registrovati putem neta kako bi njihove opcije mogao koristiti! Posto se ovde pise o internet-radiju ja bih preporucio Lotel-radio,ja ga svaki dan slusam pitem iPhone mobilnog mog,i prezadovoljan sam,i ne samo Loter nego i Podrine isto se cuje preko Internetradio. Sad se osecam ovde daleko kao u rodnom kraju da sam hehe. POZDRAV SVIMA IZ LO :-)
 

Back
Top