Godine

Poruka
15.196
Hiljadu puta prezvakano , al' nikad definisano.. Koja je zaista prevelika razlika u godinama po vama ? ;)
Ne mislim na kres kombinacije, odnos sponzor - sponzorusa, covek u klimaksu - napaljena srednjoskolka - Lolita, vec za jedan realan, ostvarljiv odnos? Gde moze da se premosti razlika u iskustvu i zivotnim stavovima.. A sta je sa onima koji uvek imaju dosta mladje/starije partnere kao obrazac ponasanja? :hvala:
 
pa sve zavisi.. kad si stariji preko 20 godina... ni do 15 godina nije velika razlika.... a i kasnije... sve do 20 godina je prihvatljivo.. valjda... meni iskreno sad trenutno najvise odgovara razlika od oko 5 godina...
 
Samo je mentalna razlika razlika i osuda osiromasenog okruzenja tj, drustva koje nas osudjuje ili odobrava nase postupke...ali samo u provinciji duha, postoje razlike...godine nisu problem, vec ljudi koji sa strane sve to posmatraju i osudjuju
 
aha
zamisli nju sa 20, mogla bi celu noc, a on sa 65, ne sme da uzme vise od dve vijagre nedeljno zbog cuke
on sa 30, zategnutih misica, u krevetu sa telom zene od 60 godina...jel znas kako izgleda zensko telo posle 45?
zamisli im razlike u muzickom ukusu, izlascima, zamisli im prijatelje zajedno, da ne govorim o razlicitom statusu svake vrste
najjajce sam volela nekoga 10 godina starijeg, ali ne da se nismo slagali...chovece, moje telo ispod tela nekog od 40 godina mi je bio svojevrsni shok...njegovi prijatelji koji me gledaju kao klinku iz istocnog bloka koja bi da mazne cenjenog strucnjaka....moj i njegov status u poslu, ko nebo i zemlja, njegova zelja da mi pomogne i moje tvrdoglavo odbijanje i zelja da budem samostalna...moja zelja da imam dete, i njegova zadovoljena u tom pogledu...
te razlike kad tad izbiju na povrsinu
meni licno nikada ne bi mogao ozbiljno da se svidi neko 20 godina stariji ili 10 godina (pa, cak i manje) mladji
***, takva sam, ogranicena
 
aha
zamisli nju sa 20, mogla bi celu noc, a on sa 65, ne sme da uzme vise od dve vijagre nedeljno zbog cuke
on sa 30, zategnutih misica, u krevetu sa telom zene od 60 godina...jel znas kako izgleda zensko telo posle 45?
zamisli im razlike u muzickom ukusu, izlascima, zamisli im prijatelje zajedno, da ne govorim o razlicitom statusu svake vrste
najjajce sam volela nekoga 10 godina starijeg, ali ne da se nismo slagali...chovece, moje telo ispod tela nekog od 40 godina mi je bio svojevrsni shok...njegovi prijatelji koji me gledaju kao klinku iz istocnog bloka koja bi da mazne cenjenog strucnjaka....moj i njegov status u poslu, ko nebo i zemlja, njegova zelja da mi pomogne i moje tvrdoglavo odbijanje i zelja da budem samostalna...moja zelja da imam dete, i njegova zadovoljena u tom pogledu...
te razlike kad tad izbiju na povrsinu
meni licno nikada ne bi mogao ozbiljno da se svidi neko 20 godina stariji ili 10 godina (pa, cak i manje) mladji
***, takva sam, ogranicena

niko ne ubedjuje u suprotno tebe, radis sto volis i osecas...samo..... ljubav ne bira, to zelim reci..
 
aha
zamisli nju sa 20, mogla bi celu noc, a on sa 65, ne sme da uzme vise od dve vijagre nedeljno zbog cuke
on sa 30, zategnutih misica, u krevetu sa telom zene od 60 godina...jel znas kako izgleda zensko telo posle 45?
zamisli im razlike u muzickom ukusu, izlascima, zamisli im prijatelje zajedno, da ne govorim o razlicitom statusu svake vrste
najjajce sam volela nekoga 10 godina starijeg, ali ne da se nismo slagali...chovece, moje telo ispod tela nekog od 40 godina mi je bio svojevrsni shok...njegovi prijatelji koji me gledaju kao klinku iz istocnog bloka koja bi da mazne cenjenog strucnjaka....moj i njegov status u poslu, ko nebo i zemlja, njegova zelja da mi pomogne i moje tvrdoglavo odbijanje i zelja da budem samostalna...moja zelja da imam dete, i njegova zadovoljena u tom pogledu...
te razlike kad tad izbiju na povrsinu
meni licno nikada ne bi mogao ozbiljno da se svidi neko 20 godina stariji ili 10 godina (pa, cak i manje) mladji
***, takva sam, ogranicena

E to da.. Prosto neki stavovi se nikad ne poklope ..Imate razlicita interesovanja, ukuse.. Nije to bitno ali je potrebno uklapanje.. Ja sam uvek sa starijim tipovima i to mi 'normalno' .. :lol: Sa nekim mojih godina bih morala da ucim da se uklapam :lol:
 
mislim da je za privlačnost između dvoje sasvim nebitna razlika u godinama...il te neko privlači il ne...al za ozbiljnije staze,ne znam...ja ne bih išla na razliku veću od 10,15 godina...:)
 
mislim da je za privlačnost između dvoje sasvim nebitna razlika u godinama...il te neko privlači il ne...al za ozbiljnije staze,ne znam...ja ne bih išla na razliku veću od 10,15 godina...:)

za privlacnost nije
za privlacnost cak nije bitan ni pol...mislim postajes prijatelj/prijateljica sa osobama koje su ti na neki nacin privlacne
ali, za ljubav mislim da jeste
bar meni jeste u ovim godinama :)
 
za privlacnost nije
za privlacnost cak nije bitan ni pol...mislim postajes prijatelj/prijateljica sa osobama koje su ti na neki nacin privlacne
ali, za ljubav mislim da jeste
bar meni jeste u ovim godinama :)

jeste,ja da sam muško...muvala bih moju najbolju drugaricu...baš je bonbonica,i to čokoladna:rumenko::rumenko::rumenko:
 
Nekoliko puta napisao na forumu i vec dosta dugo unazad se drzim ovog misljenja:
Do 8 godina da je muskarac stariji od zene i do 4 da je zena starija od muskarca.
I po nekim, do sada vidjenim, uspesnim primerima, mislim da sam prilicno dobro ubo okvir.
Naravno sve to vazi za neki post-tinejdzerski period, s tim da cu da se ogradim da ima zenskih izuzetaka koje mogu i u poznim tinejdzerskim godinama da udju u takvu vezu i sasvim ozbiljno da je teraju.
 
bas iz tog razloga ljubav ne bira, jer ljubav moze da te strefi i brzinom udara groma ali moze i brzinom kornjace sa Aljaske..

pa, sad...tesko da mozemo da razglabamo na datu temu, jer sam sigurna da se tvoje i moje shvatanje ljubavi dramaticno razlikuje, shto, naravno, onemogucava bilo kakvu svrsishodnu diskusiju
i nemoj me, molim te, sa onim klasicnim "a, kakvo je tvoje shvatanje ljubavi", jer suvise je kasno, i suvise sam umorna, i suvise neinspirisana da bih bar priblizno svela na reci ono sto ljubav meni znaci
a, malo sam i popila :rumenko:
 

Back
Top