Nezavisna Srbija?

♥♥♥♥♥

Početnik
Banovan
Poruka
46
Gledam nešto, stalno nas vuku za nos i mrcvare. Ne znamo ni koje su nam granice.

Ne možemo da se posvetimo ekonomiji od silnih separatista, k-u-raca i palaca...
Treba li Skupština da proglasi nezavisnost Srbije od Vojvodine, Sandžaka, Preševske doline i Dmitrovgrada-Bosilelgrada?

Nekako mislim, da smo se mi odvojili od cele Jugoslavije PRVI, sada bismo bili glavni u regionu.

U principu nisam za ovo, ali me interesuje KAKVE BI REAKCIJE EU I USA BILE NA OVAJ EVENUALNI POTEZ SRBIJE?
Da li bi negirali ovu odluku Srbije ili bi je oberučke prihvatili?
Kakva bi reakcija bila kod Vojvođana, Sandžaklija i ostale separatističke kompanije?
Zašto bi nas neko stalno vukao za nos da ih držimo u okupaciji (kako to oni kažu)?
 
Poslednja izmena:
Gledam nešto, stalno nas vuku za nos i mrcvare. Ne znamo ni koje su nam granice.

Ne možemo da se posvetimo ekonomiji od silnih separatista, k-u-raca i palaca...
Treba li Skupština da proglasi nezavisnost Srbije od Vojvodine, Sandžaka, Preševske doline i Dmitrovgrada-Bosilelgrada?

Nekako mislim, da smo se mi odvojili od cele Jugoslavije PRVI, sada bismo bili glavni u regionu.

U principu nisam za ovo, ali me interesuje KOJE BI REAKCIJE EU I USA BILE NA OVAJ EVENUALNI POTEZ SRBIJE?

DA li bi se protivile ili bi oberučke prihvatili raspad Srbije?

1)Tema je provokatorska
2)Nije po ustavu
3)Vojvodina hrani vas dole
4)EU,Usa i Rusija bi oberucke prihvatili ovo,vecu pobedu ne bi ni sami izvoljevali
5)4 to se odnosi na poznatu izreku:Zavadi pa vladaj
........
 
Svasta....
Srbija i jeste i Vojvodina, i Sandzak, i Presevska dolina... ono sto bi bez toga ostalo ne bi ni bila Srbija. Ne bi bilo nista.

Da, ali... Oni nas maltretiraju i stalno nam natrljavaju na nos nekakvu pljačku nacionalizam...
Postavlja se pitanje, kakva je to država kad preko 40% (Kosovo, Vojvodina, Sandžak, Preševska dolina, Bugari) teritorije želi da ode iz nje.
 
Gledam nešto, stalno nas vuku za nos i mrcvare. Ne znamo ni koje su nam granice.

Ne možemo da se posvetimo ekonomiji od silnih separatista, k-u-raca i palaca...
Treba li Skupština da proglasi nezavisnost Srbije od Vojvodine, Sandžaka, Preševske doline i Dmitrovgrada-Bosilelgrada?

Nekako mislim, da smo se mi odvojili od cele Jugoslavije PRVI, sada bismo bili glavni u regionu.

U principu nisam za ovo, ali me interesuje KAKVE BI REAKCIJE EU I USA BILE NA OVAJ EVENUALNI POTEZ SRBIJE?
Da li bi negirali ovu odluku Srbije ili bi je oberučke prihvatili?
Kakva bi reakcija bila kod Vojvođana, Sandžaklija i ostale separatističke kompanije?
Zašto bi nas neko stalno vukao za nos da ih držimo u okupaciji (kako to oni kažu)?
Što bi rekli Vojvodjani...Konačno i vi da se setite nečeg pametnog i aufiderzen
 
Srbija je vec nezavisna
sve to shto spominjesh kao drugi entiteti su sastavni delovi Srbije
nema shta od chega da se deli i odvaja

Ok. Ali ako oni kažu da ih Srbija okupira. Mi ne možemo imati stabilnu ekonomiju i nacionalnu državu do god imamo separatističke entitete.

Neko je spomenu Izrael. to je ok, samo što mi nismo kao Jevreji, nažalost.
Srbina boli uvce za Srbiju i potomstvo, bitno je da se on naždere, napije i legne da spava.
 
Ok. Ali ako oni kažu da ih Srbija okupira. Mi ne možemo imati stabilnu ekonomiju i nacionalnu državu do god imamo separatističke entitete.

Neko je spomenu Izrael. to je ok, samo što mi nismo kao Jevreji, nažalost.
Srbina boli uvce za Srbiju i potomstvo, bitno je da se on naždere, napije i legne da spava.


ko kaze da ih srbija okupira?
5% aVtonomasha iz Vojvodine:hahaha:
oni su mizarna politichka opcija a zapitaj se sam lepo zashto ih zuti guraju u prvi plan
u rashkoj je populacija izmeshana i neshto kao fifti-fifti muslimani-srbi
bugari nikad nikakve probleme nisu pravili ko ni madjari ma koliko se onaj shandor svinjoglavi i slichni likovi otimali za njihove glasove,tuzna chinjenica po takve je da vishe madjara glasa i za radikale
nego ova tema je provokacija pa ajde da se pravimo blesavi da nije i da modovi kao nisu tu da je zatvore jer je provokacija i to glupa:)
 
svi su se odvojili od jugoslavije, osim srbije .
mnogi su zaboravili svoje kadrove kod nas i to na vaznim mestima, pa mozda i zbog toga srbija vise lici na skracenu jugoslaviju sa dominantnim uticajem jugoslovena, nego na samostalnu srbiju.
po odvajanju crne gore, nastala je samostalna crna gora dok srbija osta zajednicka.
 

Back
Top